Tatuaż Koło Sterowe - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Kierownica?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Kierownicą?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż Koło Sterowe

Koło sterowe to bardzo popularny tatuaż żeglarski, który obecnie może zdobić ciało każdego mężczyzny.

Wizerunek ten jest najbardziej odpowiedni dla męskiej połowy ludzkości, co sprawią, że człowiek będzie postrzegany jako lider.

Oprócz przywództwa tatuaż koła oznacza wybór. Właściciel tatuażu wybiera własną drogę życiową i tylko on ma prawo płacić za swoje błędy. Tatuaż mówi o gotowości człowieka do wszelkich wyzwań, z góry mu przeznaczonych.

Również szkic koła sterowego wskazuje, że właściciel tatuażu jest wielbicielem przygód i podróży.

Szkic koła kierownicy z kotwicą oznacza dążenie do wyznaczonego celu. Osoby z takim wizerunkiem z reguły dążą do celu mimo przeszkód i problemów. Podobne znaczenie niesie w sobie wzór kierownicy z liną.

Tatuaż z tym motywem można wykonać w stylu realistycznym lub z elementami fantasy. W każdym bądź razie obraz charakteryzuje ludzi, którzy kochają wolność i przywództwo.

Tatuaż Koło Sterowe

Opcje wykonania

Koło sterowe może być wykonane w dowolnym preferowanym stylu.

Old school/New school to popularne style tatuażu. Wybierając jeden z tych stylów, wybierasz żywy, kolorowy tatuaż. Główną różnicą jest to, że tatuaż w stylu old school będzie bardziej dyskretny, natomiast new school wyróżnia się bardziej swobodną ekspresją fabuły. Tatuaże w tych stylach są często uzupełniane różnymi kwiatami, wstążkami lub cytatami. Koło kierownicy również można ozdobić szalejącymi falami lub innymi dodatkowymi elementami.

Dotwork/Linework wyróżniają się powściągliwością i lakonizmem. W stylu dotwork obraz będzie wykonany z wielu punktów, natomiast linework charakteryzuje się liniami prostymi, z których tworzony jest obraz. Takie style charakteryzują się głównie czarnymi lub szarymi odcieniami. Jeśli klient jest zainteresowany w kolorowym tatuażu, można go wtedy uzupełnić plamami akwarelowymi.

W stylu trash polki koło sterowe będzie wyglądać bardzo nietypowo, a nawet wyzywająco. Chodzi tu o kolorystykę, bo styl ten wyróżnia się zastosowaniem głównie czerwieni i czerni. Trash polka przypomina też kolaż ze zdjęć i napisów czcionką gazetową.

Realistyczne tatuaże są również bardzo powszechne, gdyż wyglądają bardzo efektownie i przyciągają szczególną uwagę przechodniów.

Niezależnie od stylu robionego tatuażu, w każdym razie koło sterowe stanie się wspaniałą ozdobą Twojego ciała.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.