Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz gladiatora?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z gladiatorem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż gladiator

W branży tatuaży artystycznych dużą popularnością cieszą się szkice z wizerunkami gladiatorów.


Gladiatorzy są integralną częścią historii Cesarstwa Rzymskiego. Zarówno bitwy odważnych wojowników, jak i ich nieustraszoność, podziwiały ogromną liczbę mieszkańców Rzymu. Walki gladiatorów odbywały się w Koloseum, na specjalnym polu, które widziało wiele krwi i śmierci. Gladiatorzy walczyli o prawo do wolnego życia, o bycie najlepszymi i o to, by na zawsze zapomnieć o przymusowych walkach. W końcu, bez względu na to, jak wielkich wojowników podziwiali zwykli ludzie, nadal byli niewolnikami cesarza, od którego zależało ich życie.

Tatuaże z gladiatorem są bardzo poszukiwane, ale co oznacza tatuaż z bohaterem o trudnym losie? Dowiesz się o tym w artykule.

Tatuaż gladiator
Tatuaż gladiator
Tatuaż gladiator

Stylizujące
tatuaże z gladiatorami

Tatuaż z gladiatorem z reguły wykonywany jest w realistycznym stylu, należy więc zachować ostrożność przy wyborze mistrza, ponieważ nie każdy może dokładnie zrealizować projekt.


Najczęściej takie tatuaże wykonują na przedramieniu, klatce piersiowej lub plecach, dzięki czemu mężczyzna demonstruje swoją siłę i odwagę.

Do tatuażu z gladiatorem zwykle wybierają znanych bohaterów - Maximusa ze słynnego filmu „Gladiator” lub Achillesa z filmu „Troja”. Ponadto często można znaleźć obrazy gladiatorów z serialu telewizyjnego „Spartakus”.

Gladiator
Gladiator

Symbolika
gladiatora w tattoo

 • Wydaje się, na podstawie zapisów historycznych, że szkic gladiatora ucieleśnia odwagę, siłę, męstwo, umiłowanie wolności.
 • Ale oznaczenie zależy również od wielu niuansów obrazu.
 • Emocje gladiatora odgrywają znaczącą rolę w oznaczeniu tatuażu. Jeśli na twarzy pojawia się gniew i nienawiść, taki obraz symbolizuje agresywność jego właściciela.
 • Na znaczenie tatuażu ma również wpływ ogólny temat wzoru, pozycja gladiatora, jego emocje. Biorąc pod uwagę wszystkie niuanse, tatuaż gladiatora może mówić o wolności, odwadze, zwycięstwie, a także o agresji, gniewie oraz wrogości.
 • Wolność myśli. Ta interpretacja wynika z faktu, że w dzisiejszych czasach człowiek nie ma ograniczeń fizycznych, ale jest ograniczony duchowo. Dlatego za pomocą tatuażu ze wzorem gladiatora człowiek odkrywa w sobie wolność duchową.
 • Zbroja gladiatora. Dość często klienci wybierają nie samego gladiatora, tylko jego zbroję: hełm, rózne urządzenia do bitwy.
 • Pancerz na męskim ciele jest oznaką odwagi, często takie obrazy znajdują się na ciałach osób związanych ze sztukami walki.
 • Z reguły na ramionach przedstawiono zbroję, co oznacza ochronę.
 • Tatuaż z bronią gladiatora mówi o zdecydowaniu człowieka, umiejętności stawiania czoła problemom, walki o swoje zasady.
 • Szkic tatuażu gladiator odnosi się do męskich tatuaży, dziewczyny z reguły nie wybierają tego rodzaju wzorów do tatuażu.
 • Gladiatora można przedstawić zarówno w czerni i bieli, jak i we wszystkich realistycznych kolorach. Ważnym krokiem jest wybór doświadczonego specjalisty, który realizuje na twoim ciele projekt w całej jego okazałości.
Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców