Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz lwa?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z lwem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 15%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż lew

Jak wszyscy wiemy, lew jest królem zwierząt, uosabia odwagę, siłę, moc i dumę.

Tatuaże z lwami najczęściej są bardzo popularne wśród silnej połowy ludzkości. Kobiety natomiast wolą ozdabiać swoje ciała wizerunkiem lwicy, jej młodych lub całej rodziny. W mitologiach różnych ludów często opisywano wizerunek lwa, który występował jako symbol królewskiej wielkości, potężnej władzy, szlachetności, lojalności, odwagi, sprawiedliwości i harmonii. Wśród Egipcjan symbol lwa interpretowano jako ochronę. Starożytni Rzymianie kojarzyli lwa z królewstwem i zwycięstwem nad śmiercią, w mitach lew działał jako atrybut Herkulesa. W mitach starożytnych Greków lwy często były zaprzęgane do rydwanów bogów, towarzyszyły także bogini Artemisie. W religii chrześcijan lew został wymieniony w pismach świętych o apostole Marku. Buddyści wierzą, że lew jest uosobieniem mądrości Buddy, który strzeże prawo, a także symbolem odwagi, powodzenia i szczęścia. Ludzie islamu wiążą lwa jako swojego opiekuna i obrońcę od wszelkiego zła. Żydzi nadają lwu znaczenie wielkiej mocy i siły. Chińczycy wierzą, że lew jest uosobieniem odwagi i ma bardzo silną energię.

Warto pamiętać, że Lew jest jednym ze znaków zodiaku, który charakteryzuje inteligencję, siłę, arogancję i hojność. Wiele osób urodzonych w konstelacji Lwa woli zrobić sobie tatuaż z jego znakiem.

tatuaż lew
tatuaż lew
tatuaż lew

Symbolika lwa w tattoo

Wizerunek lwa kojarzy się z takimi cechami jak ochrona, władza, sprawiedliwość i szlachetność.

W zasadzie taki obraz do tatuażu jest wybierany przez mężczyzn, aby podkreślić i pokazać wszystkie męskie cechy. Istnieje wiele rodzajów tatuaży, z których każdy ma swoje specyficzne znaczenie.

  • Lew o spokojnym spojrzeniu w pozycji siedzącej. Taki obraz mówi o całkowitej pewności siebie i sile właściciela, którą może w pełni wykorzystać.
  • Lew podczas ataku mówi, że właściciel może się bronić o swoją odwagę i męskość.
  • Ryk lwa - rysunek przedstawiający ryczącego lwa mówi, że jego właściciel jest życzliwy i spokojny, ale nie należy go gniewać i prowokować, ponieważ jest w stanie się bronić.
  • Lew w walce. Taki tatuaż mówi, że człowiek jest gotowy do walki o wszystko, co kocha, ceni i w co wierzy. Lew w bitwie oznacza również odwagę i męskość.
  • Obraz lwa z innym słabszym zwierzęciem sugeruje, że jego właściciel preferuje spokój i harmonię.
  • Wizerunek lwicy uosabia macierzyństwo i ochronę, a także sukces, niezależność i odwagę.Konstelacja lwa mówi o bystrym umyśle człowieka, jego sile, hojności i arogancji.

tatuaż lew
tatuaż lew

Lokalizacja tatuażu

Warto zastanowić się, na której części ciała chcesz nanieść wzór oraz w jakiej formie (głowa zwierzęcia czy pełna jego sylwetka).

Ze wzgledu na to, że lew jest potężnym zwierzęciem, które ma niesamowitą siłę, moc i pewność siebie, lepiej jest wytatuować obraz na dużym obszarze ciała. Na przykład głowa lwa będzie dobrze wyglądać na ramieniu, łopatce lub nodze. Lew w całej okazałości będzie wyglądał bardzo efektownie na plecach. Lokalizacja zależy również od życzeń samego klienta, nie ma tu specjalnych ograniczeń. Tatuaż lwa wykonany w dowolnym stylu i technice z pomocą doświadczonego tatuatora będzie wzbudzać tylko podziw i zachwyt przechodniów.

Podobał Ci się artykuł? Proszę o ocenę.
Uwaga! Artykuł jest napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Jeśli znajdziesz błąd lub nie zgadzasz się z treścią, daj nam znać [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców