Tatuaż podwiązka - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Podwiązke?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Podwiązką?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż podwiązka

Podwiązka to ozdoba, którą dziewczyny ozdabiają swoje ciała od czasów starożytnych.Obecnie wiele przedstawicielek płci pięknej również stosuje podwiązki, ale w nieco inny sposób, czyli w formie tatuażu. Taki wzór na ciele dodaje pikanterii, seksualności i erotyki. Część ciała ozdobiona tym rysunkiem jest szczególnie pikantna. Smukłe kobiece nogi zawsze przyciągają uwagę mężczyzn, a dzięki podwiązkam na nodze dziewczyna nie pozostanie niezauważona. Jakie jest znaczenie tego tatuażu? Dowiesz się z naszego artykułu.

Tatuaż podwiązka
Tatuaż podwiązka

Podstawowe
znaczenie

Tatuaż podwiązki wizualnie podkreśla kobiece piękno i seksualność, napełnia właścicielkę pewnością siebie.


Nic więc dziwnego, że wzór ten jest bardzo poszukiwany wśród kobiet. Istnieje wiele opcji tatuażu, może to być tylko podwiązka lub jej obraz z rewolwerem, kwiatkiem itp. Paleta kolorów może być bardzo różna, wszystko zależy od gustu klienta. Co oznacza taki piękny i pełen wdzięku tatuaż?

Pasja. Szkic jest często wybierany przez namiętne natury, których temperament jest trudny do opanowania. Takie panie uwielbiają demonstrować swój wdzięk, kobiecość, zabawny charakter, przyciągać wzrok otaczających ich ludzi.

Niezależność. Tatuaż niesie przesłanie niezależności od ogólnie przyjętych zasad i ram przyzwoitości. Dziewczyny, wybierając tatuaż z takim motywem, demonstrują w ten sposób brak kompleksów i wyzwolenie.

Zbytnia pewność siebie. Z reguły pewne siebie dziewczyny wybierają tatuaże właśnie z tym motywem. Z kolei rysunek dodatkowo podkreśla ich atrakcyjność.

Umiejętność walczyć o swoje - jest to interpretacja podwiązek, które uzupełniają tatuaż sztyletu lub rewolweru. Rysunek niesie ze sobą przesłanie, że dziewczyna potrafi się bronić, a czasem może być niebezpieczna.

Tatuaż podwiązka

Opcje wykonania

Istnieje wiele szkiców z podwiązkami, z których nie wiele się różnią od prawdziwych ozdób.


Doświadczony mistrz tatuażu wykonuje go w bardzo realistyczny sposób, aby po dotknięciu rysunku można było poczuć delikatność koronki. Wysokiej jakości tatuaż z koronkową podwiązką zapewni właścicielowi estetyczną przyjemność na całe życie. Wybierając styl tatuażu, klienci najczęściej preferują dotwork lub realizm. Dotwork jest dość ciekawą techniką tatuowania, która polega na nałożeniu obrazu na skórę za pomocą wielu kropek. Podwiązka wykonana w tym stylu prezentuje się bardzo estetycznie. Realizm natomiast sprawia wrażenie, jakby na nodze nosiła się prawdziwa koronkowa podwiązka.

Bardzo często podwiązki są zdobione koralikami, wstążkami, zasłonami, kwiatami i tak dalej. Wśród wielu opcji kolorystycznych najpopularniejsze są czarne podwiązki, czyli połączenie czarnego i czerwonego pigmentów.

Tatuaż podwiązka
Tatuaż podwiązka

Najpopularniejszą lokalizacją wzoru są uda, kostki i ramiona.

Taki tatuaż wygląda bardzo imponująco i pięknie, a podkreślenie kobiecości właścicielki dodaje jej pewności siebie.


Najważniejsze to wybrać doświadczonego i wykwalifikowanego specjalistę, który zrozumie Twoje pragnienia i wykona pracę na najwyższym poziomie.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.