Tatuaż kangur - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz kengura?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z kengurem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż kangur

Kangur jest jednym z najsilniejszych gatunków królestwa zwierząt, a ponadto jest symbolem Australii.

Dla Australijczyków kangur ma najbardziej bezpośrednie znaczenie od czasów starożytnych. Rozważmy go więc pod każdym względem.

Kangur jest lubianym zwierzem, które ciągle zaskakuje wiele osób w każdym wieku. Jest to dość wysokie zwierzę o dużej sile, zwrotności i szybkości poruszania się. Osoba z tatuażem kangura na skórze będzie wyróżniać się określonymi cechami.

Tatuaż kangur

Symbolika
kangura w tattoo

Wysoka prędkość ruchu tego egzotycznego dla naszej półkuli zwierzęcia od niepamiętnych czasów zaskakuje i zadziwia.

Siła pozwala mu szybko przemieszczać się na duże odległości, niemal natychmiast nabierając i zwalniając prędkość. Łapy zwierzęcia pozwalają stąpać po każdym podłożu, nie zauważając gałęzi, cierni i kamieni. Dlatego pierwszym znaczeniem wzoru z tym zwierzęciem jest prędkość. Może to być szybkość w podejmowaniu decyzji, wyborze dowolnych zakupów; ponadto jest to cecha, którą zwierzę otrzymuje ze względu na swoje długie stopy. Taka zaleta oznacza rozwiązywalność problemów, pokonanie wszelkich przeszkód i osiągnięcie wyznaczonych celów.

Siła jest kolejna cecha tego niezwykłego przedstawiciela fauny. Kangury są doskonałymi bokserami, zadają najsilniejsze ciosy, broniąc się przed innymi osobnikami tego samego gatunku. Siła w człowieku może objawiać się zarówno w świecie wewnętrznym, jak i jako cecha zewnętrzna. Wewnętrzna siła pomaga radzić sobie z problemami, dość łatwo je pokonując. Siła zewnętrzna jest nieodłączna dla sportowców, w tym bokserów, więc taki szkic będzie dla nich szczególnie odpowiedni.

Zwrotność kangura pozwala błyskawicznie uciec od niebezpieczeństwa, radykalnie zmieniając przebieg biegu. Dzięki silnym nogom zwierzę może nagle zatrzymać się, oddalając się od niebezpieczeństwa. Znaczenie tej cechy polega na możliwości uniknięcia niechcących problemów za pomocą niespotykanej zręczności oraz asertywności. Taka osoba znajdzie rozwiązanie każdego problemu, omijając trudności i wybierając najbardziej udaną drogę.

Innym znaczeniem jest stała pomoc i wsparcie, a także miłość do własnego dziecka, chroniąca go przed wszelkimi problemami. Kangur nosi dziecko, dopóki nie będzie gotowy do samodzielnego życia. Tatuaż z tym ssakiem mówi o odpowiedzialności za dzieci, ich życie i los.

Tatuaż kangur
Tatuaż kangur

Szkic kangura i jego znaczenie w czasach starożytych

Dla rdzennych mieszkańców Australii tatuaż z kangurem był świętym rytuałem.


Nosił w sobie połączenie z właścicielem rysunku, jego energią duchową, która dotykała pragnień i myśli. Tatuaż był symbolem ochronnym: chronił przed lękami, błędami i nieszczęściami, dodawał właścicielowi zdecydowania i odwagi. Tak więc wojownicy z tatuażem kangura zyskali wielką siłę i zręczność, determinację i odwagę na wszystkich poziomach.

Tatuaż kangur

Wzór z kangurem na skórze

Nałożony na skórę rysunek doda pewności siebie, ozdobi wybrany obszar ciała i sprawi, że będziesz wyjątkowy.

Wybór odpowiedniego szkicu będzie dość prosty, więc ułożyć go można w dowolny sposób. Możesz dodać inne zwierzęta, które dodadzą kolorytu, różne wzory natury, drzewa, roślinność, co jest charakterystyczne dla obszaru zamieszkania tego ssaka.

Ponadto pracę można modyfikować, dodając niestandardowe elementy. Na przykład mogą to być krajobrazy gór i rzek. Można zaprojektować kangura w stylu boksera w rękawiczkach, na ringu lub na siłowni z workiem treningowym.

Odwzorowanie kolorów może być dowolne, wszystko zalezy od preferencji klienta. Jeśli chodzi o wielkość pracy, zostanie ona dobrana wyłącznie do obszaru tatuażu. Możesz wybrać bardziej widoczne miejsce lub ukryć go, by nie wystawiać na widok publiczny.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.