Szkice tatuażu "Rozgwiazda" - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz morską gwizde?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z morską gwizdzą?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice tatuaży rozgwiazdy

Wśród wielu różnych szkiców tatuażu szczególnie popularne są szkice o tematyce morskiej.

Obrazy rekinów, wielorybów, delfinów, ośmiornic i tak dalej są bardzo popularne. Rozgwiazdy są również bardzo popularne w dziedzinie tatuażu artystycznego. Są to niesamowite stworzenia, których w przyrodzie występuje około 1600 gatunków.

Tatuaż rozgwiazdy ma długoletnią historię. Wcześniej ten wizerunek ciała zdobił ciała marynarzy oraz tych, których przyciągał ocean lub morze. Taki wzór można było znaleźć również na ciałach ludzi żyjących nad brzegiem morza. W czasach starożytnych rozgwiazda uosabiała życiowy punkt odniesienia i celowość. Wizerunek pomagał osobie pokonać wszystkie przeszkody na drodze życia. Ponadto gwiazda występowała jako znak odwagi i siły.

Mieszkańcy Irlandii wierzyli, że wizerunek rozgwiazdy na ciele zapewnia człowiekowi dobre zdrowie.

Z czasem obraz stał się popularny wśród podróżników morskich i żołnierzy, a wkrótce także wśród osób niezwiązanych z morzem.

Szkice tatuaży rozgwiazdy

Opcje obrazu

Dziś szkice tatuaży rozgwiazdy mają wiele rodzajów, stylów wykonania i odmian kolorów, dla różnych smaków.


W sferze tatuażu znajdują się dwuwymiarowe i trójwymiarowe obrazy rozgwiazdy, zarówno w wersji monochromatycznej jak i w wielu pomysłowych wersjach kolorystycznych.

Przedstawicielki słabszej połowy ludzkości preferują małe, zwarte tatuaże. Męska połowa woli większe obrazy, z elementami brutalności.

Tatuaże pięcioramiennej gwiazdy wykonane w stylu realizmu są szeroko poszukiwane. Często w takich obrazach znajdują się dodatkowe elementy motywu morskiego. Na przykład tatuaż rozgwiazdy można uzupełnić algami lub różnymi kamieniami. Do obrazu można również dodać różne ryby i inne organizmy morskie.

Szkice rozgwiazdy zawsze przyciągają wzrok, bo patrząc na jej wizerunek, można sobie wyobrazić morze, gorący piasek i palmy. Ten wzór na ciele może ogrzać nawet zimą.

Szkice tatuaży rozgwiazdy
Szkice tatuaży rozgwiazdy
Szkice tatuaży rozgwiazdy

Wariant
pierwszego tatuażu

Rozgwiazda to świetna opcja na pierwszy tatuaż w życiu człowieka, zwłaszcza jeśli klient chce mieć mały, oryginalny rysunek.

Mała rozgwiazda w jednolitym kolorze będzie doskonałą ozdobą ciała. Obraz nie jest chwytliwy, ale dodaje obrazowi osoby niespodziankę. Taki wzór można w razie potrzeby łatwo ukryć pod ubraniem.

Szkice z rozproszonymi rozgwiazdami o małych rozmiarach są szeroko poszukiwane. Taki obraz wygląda bardzo imponująco na plecach, brzuchu, łopatkach lub biodrach.

Jako znak niegasnącej miłości i czystości tatuaż z rozgwiazdą jest bardzo często wybierany przez przedstawicielki pięknej połowy. Taki lekki i delikatny obraz jest idealny dla dziewcząt. Z reguły nakładają go na nadgarstek, kostkę, łopatkę lub podbrzusze.

Chłopcy wybierają większe wizerunki rozgwiazdy, ozdabiają przedramiona, ramiona, plecy lub golenie.

Bez względu na to, jaką wersję tatuażu rozgwiazdy wybierze dana osoba, wybiera nie tylko oryginalne upiększenie ciała, ale także talizman, który zmieni jej życie na lepsze i przyniesie wiele pozytywów.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.