Tatuaż "Wachlarz" - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Wachlarz?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Wachlarz?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż "Wachlarz"

W branży tatuażu można znaleźć wiele wzorów, stylów oraz znaczeń.


Najpopularniejsze motywy to zwierzęta, ptaki, rośliny i portrety ludzi, które są szeroko poszukiwane przez wiele osób. Ponadto popularne są również różne abstrakcyjne obrazy oraz rysunki z mitycznymi stworzeniami. Jednak szczególną popularnością cieszy się wzór wachlarza.

W kulturze Wschodu wachlarze są dostępne w różnych rozmiarach i mają swoje zastosowania. Małe wachlarzyki służyły do ​​ukrycia twarzy, a także na letnie upały, a duże używano było do dekoracji wnętrz. W wielu filmach o tematyce orientalnej można zauwazyć, że wachlarzy wykorzystywano nawet jako broń. Na tej podstawie można śmiało nazwać ten przedmiot wielofunkcyjnym.

Tatuaż z wachlarzem jest popularnym symbolem kultury orientalnej. Jego wizerunek jest wybierany do tatuażu zarówno przez kobiety, jak i przedstawicieli płci silniejszej. Ten wzór ma kilka oznaczeń, z którymi zapoznamy się w tym artykule.

Tatuaż "Wachlarz"

Symbolika
wachlarza w tattoo

Wachlarz jest bardzo kolorową rzeczą, która przedstawia różne krajobrazy, motywy zwierząt, romantyczne pary itd.


Za pomocą ogromnych wachlarzy ludzie często ozdabiają swoje mieszkania, zawieszając je na ścianach. Ponadto wachlarz jest idealną ozdobą ciała.

Taki wzór pasuje bardziej kobietom, chociaż wielu mężczyzn również wybiera ten szkic do tatuażu. Wachlarz kojarzy się z talizmanem, uważa się, że jego wizerunek przyciąga szczęście. To także znak hojności. Oprócz tych znaczeń tatuaż ma dużą listę pozytywnych interpretacji.Piękna i pełna wdzięku ozdoba ciała w formie wzoru z wachlarzem kryje w sobie następujące znaczenia:

  • Oznaka szacunku;
  • Symbol przyjaźni;
  • Wachlarz na ciele kobiety jest oznaką wdzięku i uroku;
  • Symbolizuje kulturę orientalną;
  • Talizman powodzenia;
  • Znak hojności.
tatuaż wachlarz
tatuaż wachlarz

Różnorodność wzorów

Tatuaż ze wzorem wachlarza wygląda pięknie i oryginalnie na dowolnej części ciała i może być nałożony w dowolnym rozmiarze, preferowanym stylu oraz w przeróżnych wersjach kolorystycznych, wszystko zależy tylko od Twoich preferencji.

Każdy wzór jest przepełniony wyjątkowością, ponieważ uzupełnia wiele różnych elementów kultury Wschodu, które mają ze sobą nieustanny związek. Zwykle wachlarz uzupełniają elementami hieroglifów, gałęzi sakury lub płatków jej kwiatów. Powszechne są również obrazy karpi koi, żurawi, tygrysa czy gejszy. W podobnym tatuażu często występuje również motyw kwiatowy, z reguły są to kwiaty lotosu, orchidee, sakura lub róże.

Zwykle dodatkowe elementy tylko uzupełniają znaczenie tatuażu.

Tatuaż przedstawiający gejszę z wachlarzem jest uosobieniem kokieterii, ten wzór charakteryzuje towarzyską kobietę, która uwielbia poznawać nowych ludzi. Obraz ten jednak ma drugą stronę medalu, która mówi o nieśmiałości jego właścicielki i jej niezdecydowaniu. W tym znaczeniu kobieta nigdy nie nawiąże kontaktu, ale będzie czekała, aż mężczyzna sam przejmie inicjatywę. Jednocześnie mężczyzna musi wykazać się cierpliwością i długotrwałymi zalotami.

Wachlarz ozdobiony płatkami sakury mówi o niewinności i czystości właściciela tatuażu. Również taki wzór ciała symbolizuje upływ czasu, z którego odejściem znika młodość i piękno.

Jak wspomniano powyżej, tatuaże z wachlarzem mają dużo znaczeń, które obdarzone są pozytywną energią. Decydując się na taki rysunek na ciele, nie pomylisz się, a uzyskasz oryginalną i efektowną ozdobę.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.