Tatuaż ołówek - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz ołówek?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z ołówkiem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż ołówek

Czym jest szkic przedstawiający ołówek?Jest to praca dość prosta wizualnie w porównaniu z innymi, ale znaczenie tego wzoru jest wystarczająco głębokie, aby wskazać wewnętrzny świat osoby oraz zrozumieć znaczenie rysunku na jej ciele. Jakie więc jest znaczenie ołówka? Rozwiążmy to poniżej.

Ołówek jest narzędziem używanym przez miliony, a nawet miliardy ludzi. Używają go pisarze, matematycy, policjanci, lekarze, inżynierowie i tak dalej. Ołówek jest uniwersalny i wygodny, dlatego w świecie tatuażu ma wiele znaczeń.

тату карандаш

Symbolika
ołówka w tattoo

Szkic, który można zmienić jest pierwszym znaczeniem tego tatuażu.

O co chodzi? Opinia człowieka jest zmienna, a świat wokół zmienia się w taki sam sposób, jak sami ludzie. Ołówek może również wskazywać na to, że dana osoba chce zmienić swój styl lub wygląd. Szkic może być przedstawiony jako część tatuażu, ołówek będzie dobrze prezentować się obok niedokończonego tatuażu. Dodatkowo kartka papieru na tle ołówka może zawierać dowolne notatki, wybrane przez klienta:

  • Wiersz.
  • Deklaracja miłości.
  • Cytat osoby, którą szanujesz.
  • Fragmenty z książki i tak dalej.Wzór może prezentować twarz niedomalowaną przez artystę. Będzie to oznaczać zmianę nie tylko w wyglądzie, ale także w wewnętrznym świecie osoby. Oprócz twarzy mogą być produkty (warzywa, owoce) oraz samochody i mieszkania. Szkic ołówkiem, uzupełniony szkicem niepełnej rodziny, mówi o samotności, pragnieniu przebywania z bliskimi. Niekompletny obraz może również wskazywać na narodziny nowego życia. Tak więc tatuaż ze szkicem mówi o możliwości zmiany wszystkiego bez trudności.

Czarno-biały świat na obrazie odzwierciedla całą esencję rzeczy, które nas otaczają, dlatego obraz namalowany przez artystę w czerni i bieli uważany jest za najbardziej zmysłowy i dramatyczny. Wyobraźnia nie zakłóci jednak brak koloru, a przekaz detali i cieni będzie tu bardziej subtelny i znaczący.

Praca ołówkowa może być dobrą kreacją w rękach wykwalifikowanego specjalisty, dlatego czarno-białe prace w rzeczywistości są odpowiednio doceniane. Tatuaż ołówek może nieść ze sobą pewny sens, który wskazuje na hobby lub pracę właściciela. A projekt z ołówkiem może nieść jeszcze większe przesłanie.

Należy zwrócić uwagę, że ołówek można pokolorować. Może to być praca wykonana w formie tęczy, gdzie zamiast promieni będą ołówki w różnych kolorach. Ołówek może też być dodatkiem do makijażu podkreślającym rzęsy, brwi i usta, wskazujący na pracę w branży kosmetycznej.

Innym znaczeniem tego narzędzia jest możliwość uwieczniania na swoim ciele każdego szczegółu z przeszłości. Ołówek jest tutaj wskazówką, że w pamięci człowieka pozostaje wszystko, zarówno dobre, jak i złe, co pozwala rozpraszać się przyjemnymi chwilami i wyciągać wnioski z nieprzyjemnych momentów życia. Chodzi tu o nostalgię, smutek związany z młodością oraz wszelkimi sytuacjami, które mają dla nas znaczenie.

Tatuaż ołówek
Tatuaż ołówek

Wzór ołówka na ciele

Kolorystyka tatuażu z ołówkiem zalezy od znaczenia wykonywanego tatuażu, techniki oraz stylu.


Dzięki niewielkim rozmiarom pracę można nałożyć na dowolną część ciała. Ołówek może przekazywać historię narzędzi pisarskich, przedstawiając wieczne pióro, stalówkę i tak dalej. Wzór można uzupełnić dowolnym obramowaniem, które będzie dla Ciebie istotne, w tym napisami lub cytatami filozofów.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.