Tatuaż palmy - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Palme?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Palmą?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż palmy

Od czasów starożytnych tatuaże z palmami cieszyły się dużą popularnością wyłącznie wśród mężczyzn, jednakże obecnie bardzo często można trafić na taki wzór na ciele kobiet.


Jest ciekawe, że historia tatuażu z palmą lub gałązkami palmowymi od dawna była charakterystyczna tylko dla marynarzy, którzy uwielbiali podróżować do różnych krajów świata, a palma symbolizowała dla nich wolność, beztroskę i duch awanturnictwa. Tak więc mężczyźni zwykli zwiększać swoją wartość i żywotność stosując ten tatuaż i budując w ten sposób swój autorytet.

W dzisiejszych czasach tatuaże z motywem palmy są uważane za bardzo pozytywny symbol zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. W każdym razie skojarzenia większości ludzi z tym tatuażem to morze, piaszczyste plaże, egzotyczne kraje lub po prostu wspomnienie z dobrych wakacji.

Interpretacja wzoru palmy

Tatuaż palmy
Tatuaż palmy
Tatuaż palmy

Jakie jest znaczenie
tego tatuażu?

Tatuaże z palmami mają różne znaczenia. Najbardziej podstawowe, które można wyróżnić to:

  • Wesołość;
  • Beztroska;
  • Życie pełne przyjemności;
  • Romantyczność;
  • Uczciwość wobec siebie i innych ludzi.Drzewo to uosabia nieśmiertelne życie, wizerunek raju, spokoju, długowieczności, a także odrodzenia. Często można go połączyć z ptakiem Feniksa, nadając tatuażowi jeszcze głębsze znaczenie.

Tatuaż palmy

Znaczenie
tatuażu z palmą

Dla osób płci żeńskiej owoce tego drzewa są symbolem płodności, kobiecości.Mężczyźni najczęściej w ten sposób podkreślają duch wolności, nieskończoną energię i siłę, a także odwagę i asertywność. Taki obraz na ciele powie o pragnieniu bycia zwycięzcą i nieustraszoności.
Co niesie ze sobą tatuaż z palmą?
Istnieje wiele znaczeń tego tatuażu, a każda jego interpretacja jest inna, każdy odnajdzie właśnie ten sens, którego potrzebuje.

Najważniejsze z nich to:


  • Długość życia;
  • Pokój;
  • Nieśmiertelność;
  • Beztroska;
  • Zwycięstwo.Bardzo często można znaleźć tatuaż z gałęzi palmy na różnych częściach ciała, co symbolizuje zwycięstwo lub chwałę. Ale najczęstsze tatuaże są z dwiema lub więcej palmami, co mówi o pokucie za grzechy, oczyszczenie z negatywów. Wierzono, że takie obrazy mają bardzo korzystny wpływ na nastrój i zachowanie człowieka.

Jeśli szkic z palmą przedstawia kokosy lub daktyle, tatuaż sugeruje, że dana osoba jest dobrym człowiekiem, dla którego dzieci zawsze będą na pierwszym miejscu. Oprócz tego przedstawiana jest piaszczysta plaża lub egzotyczne ptaki, ponieważ taki obraz przynosi wiele pozytywnych emocji. W każdym razie tatuaż nie niesie ze sobą negatywnej energii, a wręcz przeciwnie - wyłącznie pozytywną.

Uważa się, że tatuaż z palmą może nawet służyć jako talizman na porażki i problemy.

Tatuaż palmy
Tatuaż palmy
Tatuaż palmy

Lokalizacja tatuażu

Wszystko zależy od wyobraźni i preferencji klienta.


Jeśli tatuaż jest średniej wielkości, będzie dobrze prezentować się na ramieniu, dolnej części pleców, łopatce, na klatce piersiowej lub na boku. Jeśli rysunek będzie wykonywany w stylu minimalistycznym, lepiej byłoby wykonać go na palcach, nadgarstku lub podudziu. Jeśli wybierasz wzór w dużej skali, lepiej zrobić go na plecach. Będzie to żywy obraz niezależnie od koloru. W ten sposób podkreślisz swoją wolność i lekkość. Tatuaż wygląda pięknie zarówno w czerni i bieli, jak i w jaskrawych kolorach.

Ze względu na piękno przedstawionego symbolu można wybrać szkic bez nadawania mu specjalnego znaczenia.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.