Tatuaż perła - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Perłу?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Perłami?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż perła

Perła jest jednym z najbardziej niesamowitych, pięknych i hojnych darów natury.


Zdobi najpiękniejsze koraliki, pierścionki, bransoletki, amulety, a także broń i pudełka. Mienienie się pereł, pozwala cieszyć się pięknem przez długie lata. Jakie więc jest ich znaczenie?

Szkic perły cieszy się dużą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Zwykle szkice z takim motywem niosą ze sobą specjalną interpretację. Perły zdobią wdzięczne kobiece dłonie, a ich rozsypanie się uzupełni styl każdej dziewczyny, bądź to tatuaż na nodze czy brzuchu. Podobno do małych kropelek perły pokrywają skórę wybranej pięknej, czyniąc ją jeszcze bardziej delikatną.

Tatuaż perła

Symbolika
perły w tattoo

Perłowy tatuaż od dawna jest symbolem wewnętrznego piękna: zarówno perła ukryta w muszli, jak i wewnętrzne piękno człowieka jest ukryte przed oczami innych.


To cały świat, który trzeba zobaczyć i wziąć pod uwagę, ponieważ właściciel takiego tatuażu ma swoje ukryte cechy i ciekawe hobby. Perła więc będzie godną ozdobą każdej osoby noszącej taki tatuaż.

Półotwartą muszlę, w której widoczna jest perła, można uznać za symbol tajemnicy. Trudno sobie wyobrazić ile ukrytych cech i ciekawych chwil zachowuje w sobie taka dziewczyna. Tajemnica ta nie jest ujawniana każdemu, kogo spotkasz. Należy tutaj podkreślić, że obraz można uzupełnić o dowolne elementy:

  • Dno morskie.
  • Plaża piaszczysta.
  • Szkatułka.
Tatuaż perła
Tatuaż perła

Jednocześnie, bez względu na sposób uzupełnienia tatuażu, jego znaczenie pozostanie niezmienne.

Tatuaż, który wskazuje na zagadkę, przyciągnie uwagę niemal każdego.

Perła jako symbol luksusu najczęściej tatuowana jest na dłoniach lub kostce, wskazując styl życia danej osoby.

Perły od lat symbolizują kobiecość, czystość i niewinność. Tak więc wykonany projekt w formie naszyjnika lub bransoletki na ramieniu bedzie wygłądał dość interesująco. Taki tatuaż podkreśla styl oraz jasność myślenia jego właściciela.

Perły symbolizują też narodziny nowego życia. Może to dotyczyć zarówno matki, jak i kobiety w ciąży, która dopiero rodzi dziecko. W tym przypadku perła będzie oznaczać płodność i szczęście rodzinne.

Mądrość jest kolejnym symbolem tego daru natury. Noszenie takiego wzoru będzie symbolizować kobietę rozsądną i inteligentną.

Ważne jest wziąć pod uwagę wybór kamienia według daty urodzenia i nazwy, aby perły pasowały do konkretnej dziewczyny, służąc jej talizmanem i przynosząc szczęście.

Perła z syreną lub innym mitycznym lub morskim stworzeniem rozszerzy fabułę tatuażu. Możesz nadać wzorowi absolutnie dowolne znaczenie lub wykonać podobny tatuaż tylko ze względu na jego estetykę.

Tatuaż perła

Tatuaż perły
dla mężczyzn

Jest to niezwykle rzadkie, ale niektórzy przedstawiciele płci silniejszej też preferują podobny motyw.


Dla mężczyzn oznacza on bogactwo i pewność siebie. Tatuaż można prezentować wraz z innymi kamieniami i biżuterią do niego podobną. W ten sposób pozwoli właścicielowi ujawnić zarówno czystość myśli, jak i luksus. Nawiasem mówiąc, bogactwo może również wskazywać na naturę samego człowieka.

Tatuaż perła
Tatuaż perła

Wykonanie tatuażu

Jeśli chodzi o tatuaż, jako taki, to nie stanowi on żadnych ograniczeń dla wyobraźni.


Perły na nici mogą rozciągać się wzdłuż ramienia, nóg, owijać się wokół stopy, ozdabiając palce. Można też dodać trochę kwiatów, by praca zmieniła swój wygląd i stała się niepowtarzalna.

Tatuaż perła

Jak wybrać szkic

Jeśli zdecydowałeś się na tatuaż perły dzięki jego znaczeniu i chcesz uzyskać najbardziej atrakcyjną pracę, musisz wziąć pod uwagę jak najwięcej pomysłów lub skontaktować się z doświadczonym mistrzem.A my z przyjemnością sprawimy, że tatuaż będzie dla Ciebie najlepszy.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.