Tatuaż pistolet - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz pistolet?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z pistoletem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż pistolet

Obecnie ozdabianie ciała jest najpopularniejszą usługą na całym świecie.Tatuowanie ciała za pomocą różnych obrazów jest uważane za modne, w ten sam sposób człowiek podkreśla swój styl oraz swoją indywidualność. Sztuka tatuażu oferuje kolosalną liczbę szkiców o różnych nurtach, motywach i technikach wykonania.

Jeśli mówimy o uniwersalności tatuaży, są obrazy zarówno dla kobiecej połowy ludzkości (w których dominują ciepłe kolory, motywy kwiatowe itp.), jak i tatuaże męskie (różnią się ciemnymi odcieniami, agresywnością, brutalnością). Istnieją też uniwersalne szkice, które dobrze prezentują się zarówno na ciele mężczyzn, jak i na ciele kobiet. Jednym z uniwersalnych wzorów, które są bardzo poszukiwane wśród obu płci jest pistolet.

Taki tatuaż wygląda dość imponująco i oryginalnie, ale poza tym ma specjalne znaczenie, o czym dowiesz się z naszego artykułu.

Tatuaż pistolet
Tatuaż pistolet
Tatuaż pistolet

Symbolika
pistoletu w tattoo

Szkic tatuażu, ogólnie rzecz biorąc, niesie ze sobą znaczenie chuligana, emancypacji, nieustraszoności, pewności siebie i niebezpieczeństwa.Taki obraz wyraża zuchwałość i niezależność.

Dwa skrzyżowane pistolety wskazują na styl Dzikiego Zachodu. Taki tatuaż oznacza gotowość do zdecydowanego działania, odwagę, nieustraszoność.

Pistolet w tattoo działa również jako ochrona na poziomie emocjonalnym, dzięki czemu człowiek czuje się pewniej i nie daje się zwieść prowokacji.

Tatuaż przedstawiający pistolet często wybierają te osoby, które uczestniczyły w działaniach wojennych i są w stanie posługiwać się bronią. W tym przypadku tatuaż przypomina trudne czasy i daje nadzieję na dobrą i świetlaną przyszłość.

Pistolet w sztuce tatuażu oznacza też wolność i żartobliwość, ale jednocześnie powagę intencji.

Znaczenie zależy również od wielu czynników: kontekstu i dodatkowych elementów tatuażu.

Tatuaż pistolet
Tatuaż pistolet

Opcje wzorów

Pistolet w sztuce tatuażu jest najczęściej przedstawiany w stylu realistycznym, chociaż często można znaleźć wzory wykonane w stylu kreskówkowym.


Mężczyźnom imponuje realistyczny obraz pistoletu, podobnie jak w prawdziwym życiu. W wersjach kobiecych bronię można przedstawić w jaskrawych kolorach uzupełniając ją kwiatami, na przykład różami.

Jeśli mówimy o bardziej odpowiednim miejscu do wykonania tatuażu, są to miejsca, w których broń nosi się w prawdziwym życiu: na pasku lub na udzie. Jeśli tatuaż będzie wzbogacany o dodatkowe elementy, można przedstawić w dowolnej lokalizacji: plecach, brzuchu, ramieniu, klatce piersiowej i tak dalej.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.