Styl akwareli w tattoo - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Otrzymaj zniżkę na każdy Akwarel

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Akwarelą?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Styl akwareli w tattoo

Akwarela różni się od innych stylów tatuażu lekkością i delikatnością, na pierwszy rzut oka można ją łatwo pomylić ze zwykłymi rysunkami na ciele.


Specjaliści, którzy mają ogromne doświadczenie w stosowaniu tego stylu, mogą dokładnie przekazać wszystkie przejścia odcieni, gładkie i delikatne plamy farby i wody. Tatuaże akwarelowe są bardzo popularne, za ich pomocą można podkreślić swoją wyjątkowość i jaskrawość. Akwarela ma specjalny styl, podobny do malowania farbami: 

  • Miękkie, jasne, gładkie linie i odcienie; 
  • Subtelność w przejściu kolorów, różnorodność odcieni, gry z półtonami; 
  • Różne plamy, rozmazane obszary, krople i rozpryski. Kontur i wyraźne granice, jak w przypadku innych tatuaży, są prawie nieobecne w akwareli, więc ten styl wygląda tak przestronnie i lekko.Często akwarela łączy się z innymi stylami tatuaży, takie kombinacje wyglądają niesamowicie pięknie i imponująco. Zasadniczo są to różne napisy w akwarelowych plamach lub przejście od monotonnego realizmu i do kolorowej akwareli. Obrazy w stylu akwareli mogą mieć różne rozmiary, a mały kolorowy kwiatek będzie wyglądał tak samo imponująco i ładnie jak duży obraz. Trudno jest określić rozmiar tatuażu akwarelowego, rozlatujące się plamy i brak konturu odgrywają w tym dużą rolę, tworząc w ten sposób efekt pływający. Realizacja tatuażu w stylu akwareli jest możliwe na szerokiej gamie obrazów, zarówno w naiwnych rysunkach dzieci, jak i na obrazach artystycznych na całe plecy. W przypadku akwareli liczy się nie fabuła i sam rysunek, ale jego wykonanie, więc nie trzeba próbować znaleźć specjalnego znaczenia na obrazach, po prostu lepiej patrzyć i cieszyć się z jej kolorowych i ładnych wzorków.

Styl akwareli w tattoo

Preferencje w tym stylu

Najpierw piękna część naszego świata oceniła tą technikę.


Za pomocą eleganckich, jasnych obrazów w płynnych przejściach o delikatnych kolorach dziewczyny podkreślają swoją kobiecość, delikatność i piękno. Szczególną popularnością wśród tatuaży damskich w tym stylu są różne kwiaty, małe zwierzęta i ptaki i też wiele innych. Ale akwarela nie ogranicza się tylko samymi kolorami, ma również wiele obrazów męskich tatuaży, które różnią się sztywnością fabuły (mistyczne obrazy, czaszki, krew, noże, miecze itp.).

Najpopularniejsza jest abstrakcja wykonana w stylu akwareli, takie tatuaże skutecznie podkreślają styl człowieka. Istnieje również wiele szkiców, które są również bardzo pożądane: 

  • Mitologia (piękne smoki, ognisty feniks, bajkowy jednorożec, wizerunki japońskich zwierząt w personifikacji demonów); 
  • Motyw kwiatowy (kolorowe róże, jasne maki, delikatny lotos i tak dalej); 
  • Szkice zwierząt (wilk, lisy, szopy pracze, panda, wieloryb, ptaki, kolorowe motyle i wiele innych); 
  • Portrety ludzkie, a także zwierzęta domowe, postaci człowieka; 
  • Kolorowa przyroda, różne krajobrazy; 
  • Różne przedmioty wykonywane akwarelą.Tatuaże akwarelowe są preferowane głównie przez osoby kreatywne, romantyczne, marzycielskie, które chcą się wyróżnić, podkreślić swoją wyjątkowość i na pewno to im się uda z takim tatuażem.

Styl akwareli w tattoo
Styl akwareli w tattoo
Styl akwareli w tattoo

Wykonanie stylu

Takie unikalne, kolorowe, niepodobne do żadnego stylu tatuaże są tworzone przez specjalistę przy użyciu zwykłych narzędzi dla tatuowania.


Na takich obrazach mistrz pokazuje i wykorzysta nie tylko swoje doświadczenie i umiejętności, ale także swoją duszę, lot myśli i wyobraźni. Dlatego tatuaże w stylu akwareli zawsze wyglądają po prostu niesamowicie. Jest wielu specjalistów od tatuażu, ale nie każdy może za pomocą użycia zwykłego pigmentu, aby dokładnie zrobić przepływ odcieni i rozmytych kolorów. Dlatego należy bardzo ostrożnie wybierać specjalistę; zwrócić się do kogoś, kto ma duże doświadczenie w robieniu obrazów w stylu akwarelowym.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.