Tatuaż planeta - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz planete?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z planetą?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż planeta

Wszechświat zawsze przyciągał do siebie ludzi, fascynując swoją tajemniczością i niezwykłym pięknem.


Dlatego tatuaże, na których przedstawiony jest Wszechświat, coraz częściej można znaleźć na różnych częściach ciała.

Taki wzór pokazuje, że człowiek przywiązuje dużą wagę do swojego pobytu na ziemi.

Szkic planety kojarzy się z mądrością i spokojem, pragnieniem harmonii z samym sobą, niesie ze sobą ideę początku wszechświata.

Tatuaż planet cieszy się dość dużą popularnością wśród obu płci, ponieważ każda z nich ma swoje specjalne, niepowtarzalne i mistyczne znaczenie.

Tatuaż planeta
Tatuaż planeta
Tatuaż planeta

Znaczenie
planety w tattoo

Tatuaże z motywem kosmosu przyciągają ludzi, którzy mają bardzo rozwiniętą wyobraźnię. Przyjrzyjmy się więc każdemu z opisów planet w sztuce tatuażu.

 1. Szkic tatuażu Słońca charakteryzuje się pomyślnością i lekką energią, jest również symbolem płodności i siły.
  1. Cechą charakterystyczną tatuażu jest pozytywny wizerunek Słońca, a także jego popularność w wielu krajach świata. Powszechnie przyjmuje się, że Słońce niesie ze sobą dobrobyt i sukces oraz służy jako talizman na całe życie.
 2. Tatuaż Księżyc daje spełnienie pragnień, uspokojenie i harmonię w życiu człowieka.
  1. Szkic tatuażu księżyca jest odpowiedni i lubiany przez wszystkich, niezależnie od płci i wieku. To także symbol miłości i ciepła, a czułość, troska i spokój są najbardziej podstawowymi cechami tatuażu tej planety. Księżyc od wielu lat fascynuje ludzi swoją głębią i tajemniczością.
 3. Tatuaż planety Mars symbolizuje bezczelność, gorący temperament osoby.
  1. Tatuaż przedstawiający tę planetę wybierają osoby aktywne, tym samym korzystnie podkreślając swój temperament. Taki tatuaż to dobra okazja dla mężczyzn, którzy chcą ozdobić swoje ciała tą wojowniczą i tajemniczą planetą.
 4. Tatuaż planety Merkury na ciele oznacza mądrość, szczęście i dobrobyt finansowy.
  1. Właściciele takiego tatuażu to bardzo aktywni, ciekawi i towarzyscy ludzie. Jest to dość popularny tatuaż, który pomaga właścicielowi na wszystkich poziomach.
 5. Tatuaż Wenus jest najczęściej wykonywanym tatuażem wśród kobiet.
  1. Planeta charakteryzuje się pięknem, szczęściem i miłością do życia. Wenus jest patronką związków romantycznych. Głównym zadaniem planety jest wniesienie miłości, pasji i szczęścia do życia osobistego człowieka. Wenus wskazuje też na kobiecość, mądrość i wewnętrzną harmonię człowieka.
 6. Tatuaż z gwiazdą lub konstelacją jest symbolem szczęścia i dobrobytu.
  1. Powszechnie przyjmuje się również, że gwiazdy inspirują ludzi. Tatuaż wyraża marzycielskość i wzniosłość osoby. Takie wzory są bardzo popularne wśród tatuaży z motywem kosmosu, przyciągając ludzi swoją prostotą i żartobliwością.
 7. Tatuaż z planetą Ziemia jest kluczem siły dla jego własciciela.
  1. Jest to najważniejsza planeta Układu Słonecznego, która uosabia życie, początek i płodność. Osoby, które decydują się na tatuaż z planetą Ziemia z łatwością odnajdują się w świecie i mają dobrą intuicję.
 8. Tatuaż Saturn ma szczególne cechy, daje jego właścicielowi duchowość i mądrość życiową.
  1. Saturn symbolizuje ciężką pracę, wytrzymałość i cierpliwość. Osoby z tatuażem Saturn osiągają sukces dzięki swojej pewności siebie i wytrwałości.Każdy potrafi dopasować do siebie odpowiedni tatuaż planety, niezależnie od jej sensu i znaczenia.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.