Tatuaż gitara - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz gitare?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z gitarą?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż gitara

Dziś branża tatuażu jest niezwykle popularna na całym świecie.

Od wielu lat tatuaże zaskakują ludzi liczbą i różnorodnością stylów, a każdy klient może wybrać szkic według własnych upodobań. Wzory instrumentów muzycznych sa jednymi z najpopularniejszych tatuaży, na przykład gitara. Często ten tatuaż znajduje się na dłoniach, ramionach lub klatce piersiowej muzyków. Niezwykle rzadko można zobaczyć gitarę przedstawioną na nodze.

Pierwsze skojarzenia ze słowem „gitara” to romans, podróże, piosenki do ogniska, kreatywność oraz wspaniała muzyka. Ludzie zaangazowani w muzyke często wybierają właśnie ten instument muzyczny do tatuażu jako symbol kreatywności i wolności. Tatuaż ze wzorem gitary można wykonać w różnych kolorach, wszystko zależy wyłącznie od życzeń klienta. Ktoś preferuje czarno-białe wykonanie, a ktoś jaskrawe, soczyste kolory. Gitara niesamowicie pięknie prezentuje się na kobiecych plecach, podkreślając sylwetkę właścicielki tatuażu. Z reguły sama figura uosabnia kształt gitary, a na plecach tatuują jej struny i otwór.

Tatuaż gitara

Symbolika gitary w tattoo

Jakie więc jest oznaczenie tatuażu z gitarą?

  • Istnieje kilka opcji, które są najbardziej podstawowymi znaczeniami tego tatuażu.
  • Twórczość. Wielu muzyków trzyma się tego określenia, wierząc, że tatuaże z motywem muzycznym pomagają im osiągnąć sukces zawodowy.
  • Gitara często kojarzy się z ciężką pracą. W końcu opanowanie gry na gitarze wymaga ogromnego wysiłku, wytrwałości oraz cierpliwości.
  • Romans. Bardzo często gitara kojarzy się z romantycznymi wydarzeniami, śpiewaniem przy ognisku i niesamowitymi wrażeniami.
  • Znak wolności. Osoby, które dążą do buntu, wolności myśli i działania często decydują się na taki tatuaż. Jednocześnie gitarę często uzupełnia wzór skrzydeł.
  • "Gorący" temperament. Takie znaczenie niesie ze sobą gitara z ogniem lub w ogniu. Innym oznaczeniem tego obrazu jest niesamowita siła i energia, którą posiada właściciel tatuażu.
  • Stan harmonii. Innym określeniem tatuażu z motywem muzycznym jest pojęcie harmonii. Właściciel tatuażu z gitarą jest w doskonałej harmonii ze światem i samym sobą.
  • Szczęście. Również wizerunek gitary kojarzy się z pewnym talizmanem, który przynosi szczęście w życie właściciela tatuażu.
  • Życzliwość. Często obraz gitary wskazuje na życzliwość danej osoby, która nigdy nie pozostawi w kłopotach i zawsze pomoże.
Tatuaż gitara
Tatuaż gitara

Wykonanie tatuażu

Tatuaż gitara ma wiele opcji wykonania.


Może to być sam instrument lub instrument zawierający różne dodatkowe elementy. Często tatuaż uzupełniają wzorem róży, nut, skrzydeł, ognia lub czaszki. Znaczenie tatuażu może się różnić w zależności od jego ogólnego wyglądu. Na przykład gitara z nutami reprezentuje niezwykłą pasję i miłość do muzyki. Ten obraz można znaleźć na ciele muzyków rockowych lub profesjonalnych gitarzystów. Gitara z gwiazdami jest talizmanem szczęścia, sukcesu oraz oznaczeniem subtelności jego właściciela. Projekt można realizować w zupełnie innych kolorach, wszystko zależy tylko od preferencji klienta.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.