Tatuaż fala - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz fale?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z folą?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż fala

Miliony lat temu życie na ziemi miało swój początek w wodzie.


Woda dała mozliwość rozwoju wszystkim organizmom, co po milionach lat ewolucji doprowadziło do pojawienia się nas - ludzi. Dlatego rola wody w życiu człowieka jest bardzo ważna. Coż więc oznacza tatuaż z falą? Czytaj poniżej.

Nawet w starożytności mocy wody nadawano szczególnego znaczenia: czarodzieje i magowie mówili o jej niezwykłej mocy. Potrafi odbijać przedmioty, leczyć, gasić pożary i pragnienie. Podlewa też pokarm, który następnie trafia do stołu, poi zwierzęta i rośliny i jest źródłem życia.

Tatuaż fala
Tatuaż fala
Tatuaż fala

Symbolika fali w tattoo

Sama fala oznacza ruch oraz rozwój. Fala to coś, co może pokonać każdą przeszkodę.


Powoli, ale pewnie osiąga swój cel, dlatego o osobie z takim tatuażem można powiedzieć, że jest wytrwała i niespieszna, ale mimo to, nie zmieniając tempa, idzie do celu, jest pewna swoich decyzji.

Fala symbolizuje świeżość. Przytłacza człowieka, oblewając go życiodajną wodą. Świeże pomysły, wyobraźnia, żywotność umysłu i erudycja - wszystko to mówi o osobie, która zdecydowała się na taki tatuaż.

Innym znaczeniem jest wiara w nieuchronność zmiany. Zmiany te mogą być nieznaczące, a proces zmiany niezauważalny, ale mimo to nadal będą mieli miejsce. Fala symbolizuje również chęć rozwoju, doskonalenia się, bycia lepszym i mądrzejszym.

Sama woda odgrywa bardzo ważną rolę na ogólnym obrazie. Jest elementem oczyszczającym, który usuwa złą energię, eliminuje wszelkie problemy. Wraz z przepływem wody wszystko, co złe, odchodzi. Takie znaczenie tkwiło w niej od niepamiętnych czasów. Tatuaż z falą zawiera wszystkie te elementy.

Woda jest symbolem ruchu, dlatego symbolizuje rozwój w biznesie oraz wspinanie się po szczeblach kariery. Poza tym innym jej znaczeniem jest zmiana. Zmiany mogą być absolutnie dowolne, ale niezmiennie będą towarzyszyć właścicielowi tatuażu.

Tatuaż taki można wykonać w kolorze lazurowym, a także w innym dowolnym kolorze. Szkic fali może zawierać różne elementy: fala może być pomocna podczas surfowania, pływania, nurkowania i tak dalej.

Tatuaż fala

Tatuaż taki można wykonać w kolorze lazurowym, a także w innym dowolnym kolorze.

Szkic fali może zawierać różne elementy: fala może być pomocna podczas surfowania, pływania, nurkowania i tak dalej.Tatuaż taki można wykonać w kolorze lazurowym, a także w innym dowolnym kolorze.Szkic fali może zawierać różne elementy: fala może być pomocna podczas surfowania, pływania, nurkowania i tak dalej.

Dlatego na ciele mogą się też znaleźć dodatkowe elementy:

  • Ekwipunek;
  • Muszle;
  • Statki oraz inne obiekty pływające;
  • Potwory i mieszkańcy morskie;
  • Fantastyczne postacie legend i ballad (syreny, piraci);
  • Postacie z kreskówek i filmów (spongebob, złota rybka, aquaman).
W zależności od tego, jaki ma być efekt, pracę można uzupełnić pamiątkowymi napisami, np. data pracy lub służby na statku. Wytatuowana fala na ciele jest znakiem miłości do wody. Taki tatuaż najczęściej wybierają żeglarzy, miłośnicy plaż lub podróżnicy.

Tatuaż fala
Tatuaż fala
Tatuaż fala

Dodatkowa symbolika

Fala zygzakowata często wybierana jest przez kobiety i oznacza ruch do przodu.


Właśnie ten szczegół jest podkreślany jako hasło.

Duża zaokrąglona fala może oznaczać harmonię, determinację, samorozwój i doskonalenie. Ten tatuaż jest popularny zarówno wśród żeglarzy, jak i kapitanów.

Dla osoby, która wybrała taki tatuaż, fala będzie rodzajem amuletu, jego symbolem. Szczegółowo ustaliliśmy znaczenie symbolu, a dla kogo będzie ten wzór bardziej odpowiedni, dla mężczyzny czy kobiety, jest dość trudnym pytaniem. Dzięki odpowiedniemu wykonaniu i technice, tatuaż będzie przykuwać uwagę przez wiele lat.

Jeśli temat jest już dla nas jasny, pozostaje wybrać szkic. Może to być słynny posąg namalowany przez genialnego artystę. Aby wpaśc na jakiś pomysł warto też dodatkowo obejrzeć filmy i bajki. W razie czego, zawsze jesteśmy gotowi pomóc w dopasowaniu odpowiedniego wzoru i przeniesieniu go na skórę. Pamiętaj, że praca może być częścią dużego tatuażu: fala zostanie nałożona jako część istniejącego obrazu lub jego początkowego etapu.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.