Tatuaż Wieża Eiffla - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Wieża Eiffla?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Wieżą Eiffla?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż Wieża Eiffla

Branża tatuażu cieszy się dość dużym zainteresowaniem dzięki różnorodności szkiców.

Motywy różnych architektur, budowli, miejsc pamięci są szczególnie popularne, a motyw przedstawiający wieżę Eiffla nie jest wyjątkiem.

Wieża Eiffla to główna atrakcja pięknego miasta zakochanych – Paryża. Wiele osób z całego świata marzy o wyjeździe do Paryża, by na żywo podziwiać tę piękną, majestatyczną budowlę i oczywiście zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na jej tle. Nic więc dziwnego, że wieża Eiffla jest tak popularna również w branży tatuażu.

Szkic tatuażu Wieży Eiffla nosi w sobie wiele znaczeń, o których będzie mowa w tym artykule. Wieża Eiffla pięknie prezentuje się w wielu stylizacjach, a obecnie każdy może wybrać szkic, który na pewno przypadnie mu do gustu i będzie efektowną ozdobą ciała.

Tatuaż Wieża Eiffla

Znaczenia wieży
Eiffla w tattoo

Szkic wieży Eiffla wybierają przede wszystkim ludzie, którym udało się odwiedzić piękne miasto miłości, czyli Paryż.

Obraz wybierają też ludzie, którzy marzą o dostaniu się do tego miasta.

Tatuaż z tym niesamowitym zabytkiem architektonicznym jest odpowiedni dla osób, które cieszą się urokami otaczającego ich świata. Z reguły są to osobowości twórcze: pisarze, poeci, artyści. Tatuaż z tym motywem podkreśla ich twórczy charakter.

Wieża Eiffla działa również jako znak wolności, wyrafinowania. Najczęściej takie obrazy znajdują się na ciałach kobiet. Taki tatuaż podkreśla romantyczny charakter właścicielki, jej wrażliwość, wyrafinowanie, poczucie piękna. Również obraz sugeruje, że jego właścicielka wierzy w prawdziwą, szczerą miłość.

Tatuaż Wieża Eiffla
Tatuaż Wieża Eiffla
Tatuaż Wieża Eiffla

Styl wykonania

Realizm - to styl dla miłośników "żywych" tatuaży.

Realistyczny tatuaż wygląda jak fotografia, na której wyraźnie widoczny jest każdy szczegół obrazu. Tatuaż w stylu realistycznym wygląda przepięknie, sprawiając wrażenie, że jesteś w Paryżu i podziwiasz piękno tego obiektu architektoniecznego.

Styl akwareli jest najbardziej odpowiedni dla osób romantycznych. Tatuaż w stylu akwareli wygląda tak, jakby rysunek został przedstawiony za pomocą pędzla i farb akwarelowych, częstym elementem dodatkowym jest wykonanie wielobarwnych plam i zacieków, które nadają obrazowi lekkości.

Wieżę Eiffla można przedstawić w stylu trash polki. Taki wizerunek jest odpowiedni dla osób, które nie boją się protestować, kpić z ogólnie przyjętych reguł i trendów w różnych dziedzinach.

Styl geometryczny, graficzny, grawerowania są idealne do tatuaży z tym motywem.

Wieża Eiffla będzie świetnie wyglądać w każdym pożądanym stylu, lecza najważniejsze jest, aby wybrać mistrza, który wykona pracę wysokiej jakości.

Tatuaż Wieża Eiffla

Lokalizacja tatuażu

Zanim zdecydujesz się na tatuaż, musisz wziąć pod uwagę rozmiar obrazu.

Mały, zgrabny obrazek dobrze prezentuje się na nadgarstku lub szyi. Jeśli rysunek jest średniej wielkości, nadają się do niego ramię, dłoń, nadgarstek. Wielki szkic wymaga większych obszarów na ciele: pleców, klatki piersiowej, górnej części nogi, brzucha.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.