Szkice tatuażu wróżka - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Wróżka?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Wróżką?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice tatuażu wróżka

Duża liczba ludzi lubi mitologiczne obrazy, więc w sferze tatuażu istnieje ogromna liczba szkiców z różnymi mitycznymi zwierzętami i stworzeniami.

Jednym z nich jest obraz wróżki. Tatuaże z tą bajkową postacią pokazują wszystkie Twoje fantazje na skórze.

Wróżka jest nieziemskim, mitycznym stworzeniem, które stoi przed nami głównie w przebraniu pięknej dziewczyny, z pięknymi i kolorowymi skrzydłami. Ten tatuaż jest uważany za najczęstszy obraz fantastycznych tatuaży. Szkic tatuażu wróżki we współczesnym świecie charakteryzuje się pozytywnym charakterem z dużą liczbą oznaczeń i cech.

Szkice tatuażu wróżka

Interpretacja tatuażu

Wizerunek wróżki na ciele to kobiecy tatuaż. Właścicielka takiego tatuażu godnie podkreśli swoją atrakcyjność, a tym samym pokaże swoją wiarę w magię i czary.

Wielu ludzi kojarzy wróżkę jako magiczną, piękną i miłą istotę, która pomaga ludziom w trudnych chwilach.

Tatuaż wróżki ma wiele pozytywnych cech, najbardziej podstawowe z nich:

 • Piękność;
 • Młodość;
 • Niewinność;
 • Dobroć;
 • Miłosierdzie.Wizerunek wróżki na ciele ma dla właścicielki korzystną energię, ponieważ wróżka symbolizuje pokój i jest posłańcem dobra. Ten szkic tatuażu charakteryzuje się pięknem, elegancją i długowiecznością, a obraz oznacza lekkość, wolność i radość.

Ta bajkowa istota jest symbolem losu, ponieważ wcześniej ludzie wierzyli w jej supermoce i wierzyli, że wróżka może zmienić ich los na lepsze. W mitologii uważa się, że to nieziemskie stworzenie jest w stanie poradzić sobie z siłami zła i przynosi światu dobrobyt i obfitość.

Szkice tatuażu wróżka
Szkice tatuażu wróżka
Szkice tatuażu wróżka

Miejsca do tatuowania

Można wybrać dowolne miejsce, aby przedstawić wróżkę na ciele.

Najczęściej ten szkic tatuażu jest przedstawiany na następujących częściach ciała:

 • Ręka;
 • Nadgarstek;
 • Przedramię;
 • Ramię;
 • Lędźwie;
 • Nogi;Najpopularniejszym i najbardziej odpowiednim tatuażem jest mały lub średni rozmiar. Z reguły na ciele przedstawiana jest elegancka młoda dziewczyna z pięknymi i wyrafinowanymi skrzydłami, koniecznie z luźnymi i kręconymi włosami, ubrana w piękny strój z krótką sukienką lub spódnicą.

Ten tatuaż wygląda bardzo kobieco i romantycznie. Tatuaż jest często uzupełniany różnymi elementami, które harmonijnie uzupełniają obraz. Mogą to być rośliny, motyle lub na przykład rozproszenie gwiazd. Bardzo często mistrzowie tatuażu przedstawiają wróżkę z magiczną różdżką lub po prostu siedzącą na pięknym kwiecie. Dość często do tego szkicu tatuażu dodaje się ciekawy element w postaci pasiastych skarpet na nogach, co również nadaje temu obrazowi odrobinę zabawy i lekkości.

To bajkowe stworzenie jest często przedstawiane w celtyckim stylu, nadając temu obrazowi jeszcze więcej tajemniczości. Popularny szkic tatuażu wróżki w stylu kreskówki wyraża wolność i szczęście. Wróżka może być przedstawiana w różnych interpretacjach kolorystycznych, ale także popularna czarno-biała wersja tatuażu.

Wszystko zależy od twoich fantazji i pragnień, a nasi mistrzowie pomogą Ci w wyborze niezwykle atrakcyjnego tatuażu wróżki.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.