Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz wiśnie?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z wiśnią?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż "Wiśnia"

Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na to, że znaczenie tatuażu ze wzorem wiśni i wzorem kwiatu wiśni mają zupełnie inne znaczenia.


Kwiat wiśni jest symbolem inspirującego piękna, czułości, wysokiej miłości, drżących uczuć, podczas gdy wzór wiśni niesie ze sobą nutki pikanterii. Z reguły rysunek wiśni w tatuażu przyciąga swoją prostotą, ale jednocześnie soczystymi kolorami. Wiśnia uważana jest za tatuaż kobiecy, można go wytatuować na dowolnej części ciała, w różnych odcieniach kolorystycznych. Może to być rysunek samych owoców lub wzór z dodatkowymi elementami, na przykład liśćmi, motylem i tak dalej. Tatuaż można wykonać w dowolnym preferowanym stylu, najbardziej popularne to "Old School" i "New School". Dzięki miniaturowemu kształtowi obrazy te są bardzo poszukiwane, można je nakładać na dowolną część ciała i dość łatwo jest ukryć przed oczami wścibskich.

Tatuaż "Wiśnia"
Tatuaż "Wiśnia"

Symbolika
wiśni w tattoo

Trudno powiedzieć, jakie konkretnie znaczenie kryje się w wiśni, ponieważ na jej symbolikę wpływają również dodatkowe szczegóły rysunku.


  • Tatuaż z przedstawionymi owocami wiśni zwykle mówi o niewinności, czułości, ostrożności.
  • Tatuaż, który przedstawia owoce w płomieniu ognia, podkreśla piękno, seksualność i porywczy charakter właścicielki.
  • Wzór ciemnych szkarłatnych owoców zwykle kojarzy się z kobiecymi ustami, podkreślając ich pulchność i soczystość.
  • Tatuaże z dojrzałą wiśnią zwykle są wybierane przez kobiety, które mają doświadczenie życiowe.
  • Wiśni na gałęzi drzewa. Taki wzór charakteryzuje czułość dziewczyny, jej czyste uczucia i niewinne myśli.
  • Zerwane wisnie z gałęzi wskazują, że właściciel takiego tatuażu jest gotowy na nowe znajomości, uwielbia komunikować się z ludźmi. Ten szkic jest najbardziej podstawową opcją tatuażu ze względu na duże zapotrzebowanie.
  • Wiśnie z lodem lub w lodzie. Interpretacja tego obrazu jest trudna do zrozumienia, ale zwykle mówi o ostrożności i powściągliwości właściciela. Symbolizuje ochronę, w której kryje się piękno i czułość.
  • Ugryziona wiśnia. Wzór sugeruje, że jego właściciel przeszedł w życiu wiele i wreszcie znalazł swoją miłość.
  • Wisienka na torcie. Powszechnym obrazem jest wisienka na całym cieście lub jego kawałku. Taki tatuaż jest rodzajem talizmanu, który przyciąga słodkie życie.

Tatuaż "Wiśnia"
Tatuaż "Wiśnia"
Tatuaż "Wiśnia"

Oznaczenie tatuażu w dużej mierze zależy od kolorystyki obrazu.


Jasne szkarłatne owoce mówią o celowej kobiecie, która wie, jak osiągnąć swój cel. Owoce w jasnych kolorach mówią, że właściciel takiego tatuażu nie jest jeszcze gotowy na dorosłe życie i wszelkie trudności. Wiele osób jednak woli nakładać tatuaż na ciało bez żadnego znaczenia, opierając się tylko na wygląd estetyczny. Owoce wiśni mogą być tatuowane w dowolnym preferowanym kolorze: szkarłatnym, różowym, zielonym, żółtym i tak dalej. Wzór nie ogranicza się do standardowych szablonów, puść wodze fantazji i stwórz niesamowity, niepowtarzalny obraz, który przyciągnie uwagę innych.

Za pomocą jaskrawych kolorów tatuaż wygląda nie tylko zauważalnie, ale także stylowo. Jeśli chcesz umieścić na ciele wzór owoców wiśni, nie przejmuj się jego symboliką, gdyż, przede wszystkim, robisz tatuaż dla siebie, co oznacza, że ​​​​możesz nadać mu własne tajemnicze znaczenie.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców