Szkice tatuaży yin-yang - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Yin Yang?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Yin Yang?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice
tatuaży yin-yang

Yin-Yang to popularny znak tatuażu.


Wywodząc się z mitologii Chin, uosabia harmonię, która powstała poprzez połączenie przeciwnych stron: męskiego i żeńskiego aspektu natury. Yin (czarny kolor) uosabia kobiecy aspekt natury i negatywną energię, która działa jak znak księżyca i nocy, zła i ciemności, zimna, ziemi i śmierci. Oznacza także bierność, liczby parzyste, płodność i harmonię w związku. Yang (kolor biały) jest uosobieniem męskiego aspektu natury, pozytywnej energii, która działa jako znak dobra i światła, ciepła, słońca i życia. I oznacza liczby nieparzyste i aktywność. Yin i Yang, mimo że są przeciwieństwami, uzupełniają się nawzajem i tym samym tworzą równowagę.

Połączenie przeciwieństw w okrąg oznacza nieskończoność, czyli wieczną konfrontację obu stron. Kształt kropli, w której pojawiają się obie strony, oznacza wodę. A bez wody wszystkie żywe istoty nie mogą istnieć. Kropki znajdujące się pośrodku każdej kropli sugerują, że nic idealnego nie istnieje. Nie ma doskonałej dobroci, tak jak nie ma absolutnego zła. Każda kropla ma cząstkę po przeciwnej stronie.

Według Feng Shui walka przeciwnych stron oznacza walkę przeciwnych energii. Jednocześnie jednak energie rodzą się nawzajem, ponieważ ich istnienie w niezależnej formie jest niemożliwe. Z tego połączenia powstaje całe życie i samo życie, najważniejsze jest to, że we wszystkim panuje harmonia. Z naruszeniem harmonii następuje zniszczenie struktury. Falista linia łącząca energie mówi o niekończących się zmianach.

Yin-yang

Interpretacja w
sferze tatuażu

Ze względu na przyciąganie przeciwnych stron, Yin-Yang zawsze działa jako pełnoprawny znak niepodzielny.


Oznaczając harmonię na całym świecie i samą integralność świata, ten znak na ciele człowieka zapewnia mu pomoc w nieporozumieniach życiowych, napełnia pewnością siebie i wewnętrzną siłą.

Zazwyczaj tatuaże Yin-Yang wybierane są przez osoby zainteresowane lub związane z kulturą Wschodu, a także osobowości filozoficzne. Taki tatuaż zapewnia właścicielowi pomoc w dokonywaniu ważnych wyborów lub pomaga w poszukiwaniu siebie.

Szkic tatuażu Yin-Yang niesie optymizm, spokój duszy i samopoznanie. Oznacza zdolność osoby do radości z drobiazgów, a także pomaga właścicielowi tatuażu znaleźć pozytywne aspekty, nawet w czarnej linii życia.

Ogólnie rzecz biorąc, możemy powiedzieć, że szkic Yin-Yang wskazuje, że dla właściciela tego tatuażu część duchowa odgrywa znaczącą rolę w jego życiu.

Yin-yang
Yin-yang

Opcje
wykonania tatuażu

Obraz znaku Yin-Yang może być pełnoprawnym tatuażem lub z dodatkiem różnych elementów.


Znak równowagi może skutecznie uzupełniać każdy element kultury wschodniej:

  • Smok chiński;
  • Tygrys;
  • Lotos i inne kwiaty;
  • Ptaki i wiele podobnych elementów.Tatuaż z wizerunkiem znaku równowagi jest uniwersalny, dobrze komponuje się z innymi tatuażami, wprowadzając w fabułę swoją atrakcję. Na której części ciała najlepiej umieścić tatuaż zależy od samego rozmiaru obrazu, a także od kształtu. Najbardziej zalecane miejsca do tatuowania Yin-Yang to szyja, klatka piersiowa, przedramię, ramię i łopatka.

Zainteresowani kulturą Wschodu biorą swój punkt odniesienia z nauk o centrach energii w ludzkim ciele.

  • W tym przypadku tatuaż na szyi jest znakiem harmonii między słowem a myślą, bodźcem i działaniem, szczerością i prawdomównością.
  • Tatuaż na klatce piersiowej pozwala osiągnąć wyzwolenie emocjonalne.Ogólnie rzecz biorąc, szkic tatuażu Yin-Yang jest pełen wyłącznie pozytywnej energii i jest idealny zarówno dla kobiet, jak i silniejszej płci.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.