Tatuaż żyrafa - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz żyrafe?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z żyrafem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż żyrafa

Wiele osób decyduje się na tatuowanie motywów zwierzęcych, gdyż są one dobrym rozwiązaniem na zdobienie swojego ciała.


Czasami wybór tkwi w wyjątkowym, ciekawym przedstawicielu świata zwierząt, który doskonale potrafi podkreślić indywidualność człowieka. Jednym z tych zwierząt jest żyrafa. To bardzo ciekawe i niezwykłe zwierzę, które zaskakuje swoją budową ciała i ciekawym kolorem. Podobnie jak sama żyrafa, tatuaż z jego wzorem jest dość oryginalny i nietypowy. Ale oprócz swojej wyjątkowości żyrafa jest doskonałym talizmanem, który przyciąga bogactwo, szczęście i dobrobyt. Wizerunek żyrafy oznacza również dalekowzroczność jej właściciela, który prawdopodobnie wie, co go czeka. Choć żyrafy nie mieszkają we wszystkich krajach świata, są za to bardzo popularnym wysokim zwierzęciem, które zadziwiają swoim wyglądem. Ale w rzeczywistości to zwierzę jest bardzo spokojne, posłuszne i dobroduszne. Tatuaż z nim ma kilka oznaczeń.

Tatuaż żyrafa

Symbolika
żyrafa w tattoo

W Afryce żyrafy są czczionymi zwierzetami, ponadto działają jako totemy.


Mieszkańcy Afryki wierzą, że żyrafa jest oznaką dobrego samopoczucia, a jej wzór na ludzkim ciele przyniesie właścicielowi sukces na wszystkich poziomach. Ponadto ​​wizerunek żyrafy może uchronić człowieka przed porażką. Mieszkańcy Europy postrzegają to zwierzę nieco inaczej, dla nich jest ono zupełnie niezwykłe, a spotkać go można wyłącznie w ogrodach zoologicznych.Dla kobiet tatuaż z żyrafą jest swoistym talizmanem, który chroni właścicielkę tatuażu i jej bliskich. Z reguły dziewczyny wybierające tatuaż żyrafy to bardzo wesołe osobowości. Są dobrze zapamiętane i pozostawiają po sobie tylko miłe wspomnienia. Ponadto takie dziewczyny bardzo cenią swoją rodzinę i bliskich, starając chronić je przed wszelkimi problemami.

Tatuaż żyrafa
Tatuaż żyrafa

Osoba, która wybiera tatuaż z motywem zwierzęcym jest osobą pozytywną i życzliwą.

Tacy ludzie są zawsze przyjaźni, dobroduszni i szlachetni, promieniują radością i pozytywnością.Tatuaż z żyrafą będzie wyjątkową ozdobą dla każdego odcienia skóry. Nawiasem mówiąc, rozmiary i kształty plam są indywidualne dla każdej żyrafy, podobnie jak odciski palców u ludzi.Zwykle tatuaż z żyrafą wybierają ludzie podobni do tego przedstawiciela świata zwierząt. Są to osoby aktywne, bystre, pozytywne i dobroduszne, którzy potrafią się cieszyć i dawać radość innym. Wielu uważa, że wizerunek żyrafy na ludzkim ciele wyostrza intuicję właściciela, nadaje mu elastyczność i dalekowzroczność.

Tatuaż żyrafa

Lokalizacja tatuażu

Żyrafa będzie świetnie prezentować się dokładnie w każdym wykonanym stylu, na przykład w realistycznym lub kreskówkowym.


Zwykle zwierzę jest przedstawiane w swoim zwykłym środowisku, ale ze względu na to, że fantazja tatuatora nie ma granic, fabuła tatuażu może być bardzo różna. Wszystko zależy od omówionych z tatuatorem szczegółów oraz Twojej wyobraźni. Taki tatuaż jest idealny zarówno dla kobiet, jak i dla przedstawicieli silnej połowy ludzkości.

Zwykle projekt jest realizowany na wydłużonych częścich ciała (nogi lub ramiona). Również mogą to być plecy, klatka piersiowa lub bok. Wybierając pomysł na tatuaż żyrafa, nie tylko ozdobisz swoje ciało niepowtarzalnym i oryginalnym wzorem, ale otrzymasz także doskonały talizman na całe życie.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.