Szkice tatuaży "Orchidea" - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Orchideje?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Orchideją?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice
tatuaży orchidea

Orchidea to wyjątkowy, piękny, tajemniczy i niesamowity kwiat na całym świecie.

Orchidea od niepamiętnych czasów zachwycała swoim pięknem, delikatnością i elegancją. Kwiat zyskał swoją nazwę dzięki bogini Orchidei, która według legendy miała niezwykłe piękno i we wszystkim spostrzegała tylko dobro i czystość. Bogini Orchidea miała ukochanego boga Arcziego, który został wygnany przez bogów na ziemię, Orchidea poszła za nim w wieczne poszukiwania, w wyniku czego przekształciła się w piękny kwiat. Być może dzięki tej legendzie ten kwiat o niezwykłym pięknie stał się oznaczeniem czegoś tajemniczego, pięknego i niesamowitego. Co ciekawe, pochodzenie tego kwiatu to państwo Kostaryka, gdzie podobnie jak na całym świecie występuje wiele gatunków tej niesamowitej rośliny. Orchidea ma wiele gatunków, na świecie jest około 30 000 odmian tego doskonałego kwiatu. Tatuaż przedstawiający orchideę ma dość duże zapotrzebowanie wśród kobiet, ale warto również zauważyć, że ten kwiat występuje również w tatuażach męskich.

Szkice tatuaży orchidea

Oznaczenie orchidei

W różnych narodach orchidea miała swoje szczególne znaczenie.

Na przykład mieszkańcy Wschodu opisywali tatuaż przedstawiający orchideę jako oznaczenie luksusu, dobrobytu, bogactwa i przepychu.

Mieszkańcy Wietnamu nadali storczykom oznaczenie młodości, a ten kwiat oznaczał także czas wiosenny, ponieważ, jak głosi kalendarz wschodni, na początku nowego roku zawsze nadchodzi wiosna.

Mieszkańcy Chin wierzą, że orchidea jest znakiem nieskończonej miłości, harmonii, kobiecego uroku, nieodpartego piękna, wyrafinowania. Również w Chinach wierzono, że orchidea jest znakiem samotności mędrca. Jak mówi Feng shui, w każdym z domów niezbędną rośliną powinna być orchidea i nie ma znaczenia, czy to żywy kwiat, czy jego wizerunek. W każdym razie kwiat orchidei przyciągnie harmonię, ciepło, szczęście do Twojego domu i ochroni twój związek.

Szkice tatuaży orchidea
Szkice tatuaży orchidea

Opcje obrazu

Tatuaż z wizerunkiem orchidei można wykonać w zupełnie innej kolorystyce, wszystko zależy od preferencji klienta.

Może to być kwiat w jasnoróżowych odcieniach, mówiąc o czułości i drżeniu. Mogą to być również jaskrawoczerwone kwiaty mówiące o miłości. Kwiaty orchidei wyglądają pięknie, wykonane w odcieniach ciemnofioletowych lub prawie czarnych, takie obrazy przyciągają uwagę swoim niesamowitym, tajemniczym pięknem.

Tatuaże z orchidei są stosowane zarówno przez dziewczęta, jak i chłopaków. W żeńskiej połowie kwiat orchidei oznacza talizman, ochronę przed wszelkimi możliwymi problemami, przeciwnościami losu, złymi oczami i językami. Uważa się, że przedstawiony kwiat orchidei na ciele młodej dziewczyny pomaga jej znaleźć ukochaną osobę, taka interpretacja pojawiła się dzięki legendzie o bogini orchidei. Również wizerunek kwiatu orchidei jest talizmanem dla narzeczonych, przyciągającym pokój i dobrobyt do młodej rodziny. Tatuaż z wizerunkiem orchidei doskonale podkreśla kobiecą delikatność, troskę, wewnętrzne piękno, urok i seksualność. Również tatuaż orchidei dodaje właścicielowi pewności siebie w swoim pięknie. Obrazy kobiet są z reguły wykonywane w delikatniejszych kolorach, mogą być z pewnymi dodatkami, na przykład z motylami. Zasadniczo miejsca do rysowania szkicu to łopatka, plecy, biodro lub żebra.

Szkice tatuaży orchidea
Szkice tatuaży orchidea
Szkice tatuaży orchidea

Wygląda bardzo kobieco i oryginalnie.

Faceci najczęściej nakładają obrazy kwiatów na rękę, a kwiat jest wykonany w ciemnych kolorach, z nutami agresji. W męskich tatuażach kwiat można przedstawić zarówno w jednym egzemplarzu, jak i z dodatkowymi elementami. Głównie u mężczyzn kwiat orchidei działa jako dodatek do głównej fabuły tatuażu.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.