Makijaż permanentny w Elblągu - VeAn Poland
m. Elbląg
Grobla Świętego Jerzego 18e,
środa - niedziela 12:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Elbląg Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Igor Fedorovich

  • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Elbląg Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Maria Homa

  • Tattoo
Ocena: 5 (27)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Elblągu

Każda kobieta marzy o tym, by wyglądać świetnie w każdej sytuacji, niezależnie od pogody i lokalizacji.Długotrwały makijaż, który nie rozmazuje się i nie wymaga naprawy, może dla niektórych wydawać się utopią. Jednak wiele dziewcząt i kobiet doceniło już zalety makijażu permanentnego i nie martwi się już makijażem. Popularność tej usługi rośnie z roku na rok. Trwałe pigmenty wprowadzone do skóry pozwalają zachować trwałość i świeżość koloru brwi, ust, podkreślić oczy. Nowe trendy i techniki makijażu permanentnego pozwalają każdemu znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Makijaż permanentny jest również bardzo poszukiwany w Elblągu, a z usług wykwalifikowanych i doświadczonych artystów można skorzystać w salonie tatuażu VeAn.

Nowoczesne pigmenty i umiejętności specjalistów od makijażu permanentnego sprawiają, że makijaż permanentny jest zarówno jasny, jak i jak najbardziej naturalny. A efekt będzie trwał dłużej niż rok.

Makijaż permanentny w Elblągu

Gwarancja jakości

Procedura wykonania makijażu permanentnego w Elblągu w salonie VeAn to wysoka jakość usług, komfortowe i bezpieczne warunki, długotrwały efekt, który Cię zadowoli.Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem w wykonywaniu procedur długotrwałego makijażu. Gabinety są wyposażone w nowoczesny sposób. Zabiegi wykonywane są przy użyciu markowych pigmentów i wysokiej jakości sterylnych narzędzi. Wszystko to zapewni najlepszy wynik.

Wszyscy linergiści posiadają dyplomy potwierdzające ich kwalifikacje. Podnoszą swoje kwalifikacje i zdobywają doświadczenie u czołowych specjalistów z naszego i innych krajów. Będąc profesjonalistami w swojej dziedzinie, tworzą prawdziwe arcydzieła. Dodatkowo ciągły rozwój pozwala na bieżąco śledzić aktualne trendy. Wszystko po to, aby zadowolić każdego z naszych klientów, którzy skorzystali z usługi wykonania makijażu permanentnego w Elblągu.

Kontaktując się z naszym salonem otrzymasz bezpłatną konsultację, podczas której:

  • Ocenisz warunki w pomieszczeniach pracy;
  • Poznasz mistrza osobiście;
  • Sprawdzisz jego portfolio;
  • Zapoznasz się z cenami usług;
  • Uzyskasz informacje o zabiegu, ograniczeniach, zaleceniach dotyczących opieki pozabiegowej;
  • Opowiesz o wyniku, jaki chcesz otrzymać;
  • W razie potrzeby linergista powie Ci, jak to zrobić lepiej lub wybierze kształt i kolor dla Twojego typu twarzy.
Makijaż permanentny w Elblągu
Makijaż permanentny w Elblągu

Bezpieczna procedura

Makijaż permanentny w Elblągu w gabinecie tatuażu VeAn wykonywany jest w specjalnym sterylnym pomieszczeniu, które posiada cały niezbędny sprzęt, narzędzia, materiały i preparaty.Dla naszych specjalistów najważniejsze jest zdrowie i komfort naszych klientów. Dlatego w kabinie przestrzegane są wszystkie normy sanitarne, bezpieczeństwa i higieny. W tym celu w pomieszczeniu roboczym regularnie przeprowadza się czyszczenie, podczas którego cały sprzęt jest sterylizowany, narzędzia są przetwarzane za pomocą dezynfektorów, a następnie sterylizowane w autoklawie. Wejście do gabinetu zabiegowego dozwolone jest tylko w ochraniaczach na buty zarówno dla linergista, jak i klienta. Podczas zabiegu linergista używa rękawiczek, wymieniając je dla każdego klienta lub częściej, w razie potrzeby. Jednorazowe narzędzia i materiały eksploatacyjne są drukowane i dezynfekowane tylko w obecności klienta.

Biorąc pod uwagę fakt, że makijaż permanentny wykonuje się na dość wrażliwych obszarach, zabieg może być bolesny. Dlatego linergista oferuje wysokiej jakości i skuteczne leki do znieczulenia leczonego obszaru, po upewnieniu się, że klient nie jest uczulony na ich poszczególne składniki.

Makijaż permanentny w Elblągu w salonie tatuażu VeAn to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Odwiedź nasz salon, a osobiście przekonasz się o wysokich kwalifikacjach i kompetencjach naszych mistrzów.

Skontaktuj się z nami