Usuwanie makijażu permanentnego w Elblągu - VeAn Poland
m. Elbląg
Grobla Świętego Jerzego 18e,
środa - niedziela 12:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Elbląg

Tamara Levandowski

Ocena: 5 (20)
avatar
Elbląg

Daria Wilk

Ocena: 5 (20)
avatar
Elbląg

Krystian Sołtan

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie makijażu
permanentnego w Elblągu

Makijaż permanentny to usługa kosmetyczna, która jest uważana za jedną z najpopularniejszych wśród dziewcząt i kobiet.Nie jest to zaskakujące, ponieważ każda chce wyglądać pięknie w dowolnych okolicznościach. To właśnie usługa makijażu permanentnego pomoże urzeczywistnić to pragnienie. Z jego pomocą dziewczyny mogą znacznie efektywniej alokować swój czas, ponieważ nie będą już musiały wydawać go na nakładanie makijażu. Ponadto usługa makijażu permanentnego pozwoli zaoszczędzić pieniądze potrzebne na zakup kosmetyków.

Pomimo wszystkich zalet tej usługi, są tacy, którzy chcą usunąć makijaż permanentny z twarzy. Przyczyny tego mogą być różne: zmęczony kolorem lub nie podobał się wynik. Jeśli chcesz skorzystać z usługi usuwania makijażu permanentnego w Elblągu, najlepszym miejscem do tego jest salon tatuażu VeAn.

Usuwanie makijażu permanentnego w Elblągu

Warunki wykonywania zabiegu

Istnieją różne sposoby usuwania pigmentu ze skóry, jednak nie wszystkie zapewniają doskonałe rezultaty i bezpieczeństwo dla klienta.Salon VeAn wybrał najbardziej wydajną i bezpieczną opcję. Usługa usuwania makijażu permanentnego w Elblągu prowadzona jest przy użyciu urządzeń laserowych. Aparat gwarantuje usunięcie makijażu permanentnego o dowolnym kolorze, wieku, głębokości, rozmiarze oraz niszczy pigmenty dowolnej jakości. Ponadto ta metoda nie szkodzi skórze. Zabieg przeprowadzają wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy są najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie działalności.

Sesja usuwania makijażu permanentnego odbywa się w gabinetach wyposażonych w specjalny sprzęt laserowy. Zawiera również wszystkie niezbędne narzędzia, materiały i preparaty wysokiej jakości. W pomieszczeniu roboczym przestrzegane są wszystkie zasady bezpieczeństwa i normy sanitarne.

Gabinet jest regularnie sprzątany, podczas którego cały sprzęt i powierzchnie są sterylizowane, narzędzia i niezbędny sprzęt są dezynfekowane. Zarówno mistrz, jak i klient są w pomieszczeniu w pokrowcach na buty. Mistrz pracuje w jednorazowych rękawiczkach, zmieniając je przy każdym kliencie lub częściej, jeśli to konieczne.

Usuwanie makijażu permanentnego w Elblągu
Usuwanie makijażu permanentnego w Elblągu

Jak działa sprzęt laserowy

Sprzęt laserowy działa w następujący sposób:

  • Wiązka kierowana jest do makijażu permanentnego, ustalając długość fali i głębokość jej penetracji;
  • Wnikając w skórę, promień działa na cząsteczki pigmentu i niszczy je;
  • Pozostałości pigmentu są usuwane ze skóry za pomocą układu limfatycznego.Zasada jest prawie taka sama jak procedura usuwania tatuażu. Jednak są też różnice. Podczas sesji usuwania makijażu permanentnego w Elblągu mistrz stosuje specjalne środki znieczulające. Jest to konieczne, ponieważ obszary nakładania makijażu permanentnego (usta, powieki, brwi) są bardzo wrażliwe, więc procedura usuwania może być dość bolesna.

Całkowite usunięcie pigmentu ze skóry zajmie około czterech miesięcznych sesji. Jedna sesja do całkowitego usunięcia pigmentu nie wystarczy, ponieważ pigment nie jest na tym samym poziomie. Dlatego jest usuwany warstwa po warstwie.

Usuwanie makijażu permanentnego w Elblągu

Rekonwalescencja po zabiegu

Po całkowitym usunięciu pigmentu następuje okres rehabilitacji trwający około dwóch tygodni.Na leczonym obszarze pojawi się skorupa, której w żadnym wypadku nie należy zrywać. W przeciwnym razie w tym miejscu mogą powstać blizny. Odpada sama po trzech do czterech dniach.

Aby uniknąć niepożądanych konsekwencji, zaleca się nałożenie kremu przeciwsłonecznego przed wyjściem na zewnątrz. Podczas rekonwalescencji po zabiegu zabrania się spożywania alkoholu, odwiedzania łaźni, saun, basenów i otwartych zbiorników wodnych. Zaleca się, aby nie uprawiać sportu w okresie rehabilitacji.

Jakość przeprowadzonej procedury zależy nie tylko od mistrza, ale także od Ciebie. Dlatego postępuj zgodnie z zaleceniami specjalisty i bądź piękny i zdrowy!

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.