Usuwanie tatuażu w Elblągu - VeAn Poland
m. Elbląg
Grobla Świętego Jerzego 18e,
środa - niedziela 12:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Elbląg Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Igor Fedorovich

 • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Elbląg Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Maria Homa

 • Tattoo
Ocena: 5 (27)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuażu w Elblągu

Sztuka tatuażu cieszy się niesamowitą popularnością i każdego dnia zyskuje nowych fanów.Wiele osób ozdabia swoje ciało różnymi obrazami, jednak istnieje również zapotrzebowanie na usługi usuwania tatuaży. A powody, dla których dana osoba chce usunąć rysunek ze swojego ciała, mogą być różne. Niektórzy po prostu się nudzą, inni wymagają tego warunki pracy lub nie odpowiada już nowemu wizerunkowi. Zdarza się również, że wynik pracy tatuatora nie spełnił oczekiwań. Jeśli zdecydujesz się usunąć tatuaż, musisz odpowiedzialnie podejść do wyboru odpowiedniego specjalisty. Musi być wykwalifikowany i doświadczony, mieć dobrą reputację. Lepiej będzie, jeśli wcześniej się z nim zapoznasz, przejrzysz recenzje, wyjaśnisz wszystkie szczegóły procedury.

Podczas usuwania tatuażu w Elblągu w salonie tatuażu VeAn gwarantujemy wysoką jakość i pełne bezpieczeństwo zabiegu. Specjaliści salonu mają duże doświadczenie i wielu zadowolonych klientów. W salonie przestrzegane są wszystkie normy i zasady sterylności, ponieważ dla tatuatorów ważna jest nie tylko jakość świadczonych usług, ale także zdrowie klienta. Procedura usuwania tatuażu odbywa się w specjalnie wyposażonym gabinecie.

Sesja odbywa się za pomocą sprzętu laserowego, ponieważ jest najbardziej wydajna i bezpieczna.

Usuwanie tatuażu w Elblągu

Cechy sprzętu laserowego

Wiązki laserowe zaczęto stosować do usuwania tatuaży w XX wieku.Pierwotnie był to laser CO2. Jednak jego stosowanie pozostawiało na skórze oparzenia termiczne, dlatego szybko z niego zrezygnowano. Technologie rozwinęły się i nadal się rozwijają, a dziś do usuwania tatuaży stosuje się nowe urządzenia laserowe, które są bezpieczne dla skóry. Wynik ten uzyskuje się dzięki temu, że laser działa tylko na cząsteczki pigmentu, nie wpływając na integralność skóry.

Sprzęt laserowy działa w następujący sposób:

 • Promień jest skierowany na tatuaż, aby go przeniknąć;
 • Wnikając w skórę, promień działa na cząsteczki pigmentu i niszczy je;
 • Pozostałości pigmentu są wydalane przez układ limfatyczny.Sprzęt zapewnia funkcję ustawiania długości fali i głębokości jej penetracji. Dzięki temu wiązka skutecznie niszczy cząsteczki pigmentu, nie uszkadzając skóry. Usuwanie tatuaży w Elblągu odbywa się warstwa po warstwie. Dlatego całkowite usunięcie wzoru wymaga od dwóch do ośmiu sesji, w zależności od rozmiaru tatuażu.

Usuwanie tatuażu w Elblągu
Usuwanie tatuażu w Elblągu

Ograniczenia procedury

Biorąc pod uwagę specyfikę procedury, eksperci zalecają powstrzymanie się od jej przeprowadzenia w następujących przypadkach:

 • Okres ciąży i karmienia;
 • Obecność chorób nowotworowych, padaczki, cukrzycy;
 • Skłonność skóry do jej patologicznego pogrubienia (bliznowce/keloidy);
 • Uszkodzenia skóry;
 • Łuszczyca;
 • Świeża opalenizna.Nie należy uciekać się do usługi w okresie przyjmowania środków fotouczulających, ponieważ zwiększają one wrażliwość skóry na promieniowanie ultrafioletowe.

Usuwanie tatuażu w Elblągu

VeAn: dlaczego my?

Usuwanie tatuażu w Elblągu w salonie tatuażu VeAn to gwarancja usunięcia każdego rodzaju, rozmiaru i koloru obrazu, niezależnie od czasu jego wykonania, jakości pigmentu i głębokości jego umiejscowienia.Po kilku zabiegach tatuaż zostanie całkowicie usunięty, a Twoja skóra pozostanie zdrowa i bez uszkodzeń. Wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem przeprowadzą zabieg i przedstawią zalecenia dotyczące pielęgnacji leczonego obszaru.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.