Permanentny makijaż w Jeleniej Górze - VeAn Poland
m. Jelenia Góra
Piłsudskiego 28
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Jelenia Góra

Remik Kołdej

Ocena: 5 (24)
avatar
Jelenia Góra

Olha Verheles

Ocena: 5 (20)
avatar
Jelenia Góra

Iza Razmus

Ocena: 5 (20)
avatar
Jelenia Góra

Anastasiia Mevsha

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Permanentny makijaż w Jeleniej Górze

Każda kobieta chce wyglądać niesamowicie i pięknie.


Jeszcze niedawno trzeba było zmyć makijaż, a rano zastosować go ponownie. Spowodowało to wiele niedogodności i zajęło dużo czasu. Jednak ten problem został już rozwiązany. Zapomnij o konieczności codziennego malowania twarzy. Teraz nie trzeba poświęcać na to dodatkowego czasu. Makijaż permanentny to optymalny sposób, aby zawsze pozostawać piękną. Tysiące kobiet codziennie decyduje się na permanentny makijaż na niektórych obszarach twarzy. Wynika to z kilku powodów:

  • Element estetyczny;
  • Wygoda tej metody i jej bezpieczeństwo;
  • Piękno i urok.

Permanentny makijaż w Jeleniej Górze

Permanentny makijaż w
Jeleniej Górze, metody pracy

Chcę trochę porozmawiać o naszym salonie i korzyściach, które zapewniamy.


Pierwszą rzeczą, od której należy zacząć, jest jakość usług. Każdy zgłaszający się do nas klient otrzymuje szczegółową konsultację, która wpływa na wszystkie aspekty przyszłej procedury. Omawiane są życzenia klienta, konsultant przedstawia swoje propozycje, opisuje nadchodzący zakres prac. Twoja świadomość jest naszym najwyższym priorytetem. Dopiero potem możemy rozpocząć procedurę. 

Jak wiadomo, jest to zawód twórczy, który wymaga skupienia, talentu i charyzmy. Wszyscy nasi rzemieślnicy mają ogromne doświadczenie zarówno w Jeleniej Górze, jak i za granicą. Fakt ten pozwala im lepiej zrozumieć życzenia klienta i jego wymagania. Rozumiemy, jak ważne jest nawiązanie indywidualnego kontaktu z odwiedzającym. Zapewniamy zdjęcia i szkice gotowych prac, aby uzyskać pełniejszy przykład. W ten sposób możesz wizualnie zobaczyć pracę mistrza.

Praca z twarzą wymaga szczególnej odpowiedzialności i specjalnych umiejętności, które są nabywane po latach praktyki. Bierzemy na siebie ogromną odpowiedzialność i jesteśmy w pełni tego świadomi. Pomaga nam to w bardziej produktywnym wykonywaniu naszych zadań.

W większym stopniu skupiamy się na stałych klientach. To wiele mówi. Większość nowych gości, którzy przychodzą do nas w celu skorzystania z usługi, przychodzi z rekomendacji. Najlepszą reklamą dla nas jest Twoje zadowolenie z efektu i kolejne rekomendacje.

Wykonujemy następujące rodzaje permanentny makijaży w Jeleniej Górze:

  • Strefy warg;
  • Oczy (powieki);
  • Brwi.

Permanentny makijaż w Jeleniej Górze
Permanentny makijaż w Jeleniej Górze

Technika Mistrzów i trochę o nas

Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści stosują specjalną technikę nakładania makijażu, która jest bardzo popularna.


Dotyczy to permanentny makijażu brwi. Stosowana jest metoda włoskowa, która sprawia, że brwi są wizualnie gęste i nasycone. Nie można odróżnić narysowanych włosów od prawdziwych gołym okiem.

Wszyscy pracownicy naszego salonu stale przechodzą szkolenia i instruktaże, których celem jest podnoszenie kwalifikacji. Nie stoimy w miejscu, stale opanowujemy nowe techniki i style, co wyróżnia nas spośród innych konkurentów. Bierzemy również udział w różnych turniejach, które regularnie odbywają się wśród profesjonalistów w dziedzinie makijażu permanentnego i potwierdzamy swój poziom w praktyce. Świadczą o tym odpowiednie listy pochwalne.

Używany przez nas sprzęt jest stale ulepszany poprzez wymianę komponentów i ważnych części. Idziemy z duchem czasu. Pozwala to na lepsze wypełnianie naszych obowiązków i osiąganie doskonałych wyników. Z wielką odpowiedzialnością podchodzimy do Twojego bezpieczeństwa i zdrowia. Stale przeprowadzana jest najbardziej skuteczna sterylizacja sprzętu i całego pomieszczenia. Zapewnia to bezpieczną procedurę tatuowania. Zastosowane stałe, których bezpośrednio używamy, mają tylko naturalną strukturę, bez domieszek jakichkolwiek chemikaliów. Zapewnia to naturalny odcień leczonego obszaru skóry i szybkie gojenie. Po zakończeniu procedury instruktor nauczy Cię, jak prawidłowo pielęgnować i zabezpieczać leczony obszar w celu jego szybkiej regeneracji i gojenia.

Kontaktując się z naszym salonem Jelenia Góra, otrzymają Państwo pełen zakres świadczonych przez nas usług, odczują naprawdę wysoki poziom usług i będą zadowoleni z wyniku. Gwarantujemy to Państwu.

Permanentny makijaż w Jeleniej Górze
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.