Tatuaż w Jeleniej Górze - VeAn Poland
m. Jelenia Góra
Piłsudskiego 28
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tatuaż w Jeleniej Górze

Tatuaż to sztuka, która wymaga nie tylko żmudnej pracy, ale także inwestowania uczuć, emocji i doświadczeń mistrza.


Wtedy okazuje się prawdziwe arcydzieło. Nowoczesne tatuaże są bardzo zróżnicowane pod względem stylu i metody wykonania. Niektórzy wolą kolorowe, a niektórzy lubią wyłącznie czarno-białe. Wielu decyduje się na nałożenie jakiegoś ornamentu. Istnieje wiele przyczyn takiego stanu rzeczy:

  • Nowoczesna moda;
  • Wyjątkowy moment w życiu człowieka;
  • Pamięć bliskiej osoby i tak dalej.Niezależnie od konkretnego powodu, najpierw skoncentruj się na wyborze salonu tatuażu i konkretnego mistrza.

Tatuaż w Jeleniej Górze

Nienaganny tatuaż w Jeleniej Górze

Nasi odwiedzający otrzymują tylko wysokiej jakości usługi.


To jest nasz najwyższy priorytet. Traktujemy ze szczególnym zrozumieniem Państwa życzenia. Wszyscy artyści pracujący w naszym salonie odbyli wieloletnią praktykę, także za granicą. Biorą udział w różnych konkursach tatuażu, podnosząc tym samym poziom swoich umiejętności.

Wszyscy mistrzowie posiadają odpowiednie dyplomy, zezwolenia na działalność i oczywiście certyfikaty za osiągnięcia w swojej działalności. Mistrzowie nie tylko odpowiedzialnie podchodzą do wykonania tego lub innego obrazu na skórze osoby, wkładają swoją duszę w tatuaż i są przeniknięci ich tworzeniem. To odróżnia amatora od prawdziwego profesjonalisty.

Przede wszystkim otrzymasz porady wysokiej jakości. Wszystkie pytania zostaną wyjaśnione, a nadchodzący zakres prac zostanie opisany. Twoja świadomość jest naszym podstawowym zobowiązaniem. Nasi mistrzowie przeszli odpowiednie instrukcje, które pozwalają im poprawnie komunikować się z klientami i dokładniej rozumieć ich pragnienia. Zdarza się, że ludzie chcą indywidualnego rysunku, który wymyślili osobiście. Ważne jest, aby poprawnie przekazać całą istotę obrazu i wyświetlić go poprawnie.

Główną rzeczą, którą robi artysta, jest szkicowanie planu na papierze. Wspólnie z Tobą omawia ostateczny wynik i wprowadza poprawki. Dopiero po zatwierdzeniu rysunku wykonuje się jego dokładną kopię na wybranym obszarze ludzkiej skóry.

Tatuaż w Jeleniej Górze
Tatuaż w Jeleniej Górze

Trochę o nas

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas następujących rzeczy:


  • Odpowiedzialności;
  • Szczególnego traktowania naszych klientów;
  • Wysokiemu poziomowi profesjonalizmu.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, kontaktując się z naszym salonem w sprawie usług, jest indywidualna obsługa. Opracowaliśmy specjalny system indywidualnego podejścia do naszych gości i trzymamy się go. Indywidualne podejście sprawdziło się pozytywnie. Pod koniec pracy specjalista przeprowadza odpowiednie instrukcje, które nauczą cię, jak prawidłowo dbać o tatuaż i pielęgnować go, co zapewni szybkie gojenie. 

Osoby, które do nas przychodzą, otrzymują specjalnie przygotowane katalogi wykonanych tatuaży w Jeleniej Górze, od naszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Dostępna jest ogromna gama różnych rozwiązań, stylów i zestawień kolorystycznych. Nawet najbardziej wymagający smakosz będzie mógł wybrać to, czego szukał. Przyjmowane są zarówno oryginalne życzenia, jak i korekty dostarczonych szkiców.

Większość naszych gości zwraca się do nas wyłącznie z polecenia starych klientów, którzy byli zadowoleni z naszej nienagannej obsługi. Kładziemy na tym nacisk i pracujemy tylko nad wynikiem. Pozytywne opinie o nas to najlepsza reklama. 

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i zdrowie, jest to najwyższy priorytet, na którym się skupiamy. Wysoce efektywna sterylizacja sprzętu i całego pomieszczenia odbywa się w sposób ciągły. Zapewnia to odpowiedni poziom bezpieczeństwa i komfortu. W naszym salonie obowiązuje tylko najnowszy sprzęt, który przeszedł potwierdzenia kliniczne i medyczne. Wszystkie farby odpowiedzialne za tworzenie wzoru składają się w 100% z naturalnych substancji, które nie powodują negatywnych reakcji skóry i podrażnień. Charakteryzują się wysokim nasyceniem kolorów oraz naturalnymi barwami. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać usługę już teraz. Doświadcz nasz poziom przygotowania i umiejętności.

Tatuaż w Jeleniej Górze
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.