Usuwanie tatuażu w Jeleniej Górze - VeAn Poland
m. Jelenia Góra
Piłsudskiego 28
Data otwarcia: 8 listopada 2022
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Jelenia Góra

Remik Kołdej

Ocena: 5 (24)
avatar
Jelenia Góra

Olha Verheles

Ocena: 5 (20)
avatar
Jelenia Góra

Iza Razmus

Ocena: 5 (20)
avatar
Jelenia Góra

Anastasiia Mevsha

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuażu w Jeleniej Górze

Tatuaż artystyczny to usługa, która zyskuje ogromną popularność każdego dnia.Ta usługa jest popularna wśród osób w zupełnie różnym wieku, wielu ma chęć naniesienia obrazu, niektórzy nie mogą się zdecydować. Z czasem w dziedzinie tatuażu pojawiają się nowe style, techniki i metody. Wcześniej ludzie mogli nanieść tylko czarno-biały obraz, teraz ciało można ozdobić różnymi kolorami. Każda osoba może wybrać lub stworzyć swój unikalny wzór, który ozdobi jego ciało. Wykwalifikowany doświadczony mistrz pomoże w wyborze szkicu, powie Ci, w którym miejscu będzie wyglądał lepiej, wybierze interesującą kolorystykę. Jest wielu ludzi, którzy zapełniają swoje ciało różnymi tatuażami, wszystkie są jaskrawymi osobowościami i wyróżniają się z głównego tłumu. Jednak jest też wielu, którzy nie są zadowoleni ze swojego tatuażu, w którym to przypadku zakrywają go innym obrazem lub całkowicie go usuwają. Istnieje wiele Mistrzów usuwania tatuaży, ale ważne jest, aby wśród nich znaleźć dobrego specjalistę, który nie zaszkodzi. Ważne jest, aby rozważyć metodę, za pomocą której mistrz usunie rysunek ze skóry. Wielu używa środków chemicznych, co nie jest skutecznym sposobem, a poza tym jest to metoda przestarzała. Jeśli ta metoda zostanie zastosowana niewłaściwie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że na twoim ciele pozostanie wada (oparzenie, blizna lub ślad). Mieszkańcy pięknego miasta Jelenia Góra wiedzą, że jeśli chodzi o usuwanie tatuaży, najlepiej skontaktować się z salonem tatuażu „VeAn”.

Usuwanie tatuażu w Jeleniej Górze

Usuwanie tatuażu w „VeAn”

Bardzo ważne jest, aby usunięcie było nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne i bezbolesne, dlatego nasz salon wykorzystuje wyłącznie laserową metodę usuwania tatuażu.


Metoda ta skutecznie usuwa pigment ze skóry, bez zagrożenia uszkodzenia skóry właściwej i bólu. Z jej pomocą usuwa się tatuaż absolutnie dowolnego rozmiaru, koloru i wieku. Sama procedura jest przeprowadzana przez wykwalifikowanego mistrza, w specjalnie wyznaczonym gabinecie, w bezpiecznych warunkach sanitarnych. Korzystamy z najnowszego sprzętu, który na bieżąco przechodzi gruntowną kontrolę. Całkowite usunięcie pigmentu ze skóry odbywa się od dwóch do ośmiu sesji, dla każdego klienta kurs jest indywidualny. Po pierwszej obróbce laserowej obraz staje się znacznie jaśniejszy, ale ze względu na procesy biologiczne w ludzkim ciele może nieznacznie ciemnieć. Każdą sesję laserową wykonuje się nie częściej niż raz w miesiącu, taka przerwa między zabiegami jest konieczna do regeneracji komórek skóry. Jeśli sesje są przeprowadzane częściej, możliwe jest uszkodzenie skóry właściwej, co jest niedopuszczalne w naszym salonie tatuażu.

Przed rozpoczęciem sesji każdy klient konsultuje się z mistrzem. Podczas konsultacji specjalista będzie w stanie w pełni ocenić sytuację, udzieli szczegółowych zaleceń, odpowie na wszystkie pytania, które Cię interesują w tej dziedzinie.

Masz dość tatuażu lub nie podoba Ci się praca mistrza, chcesz zmienić styl i szukasz, do kogo się zwrócić? Salon tatuażu „VeAn” w Jeleniej Górze oferuje Państwu swoje usługi w zakresie skutecznego usuwania tatuaży. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, bezbolesność i wysoką jakość.

Usuwanie tatuażu w Jeleniej Górze
Usuwanie tatuażu w Jeleniej Górze
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.