Piercing w Gdańsku - VeAn Poland
m. Gdańsk
Ul. Dmowskiego 10E
Дата открытия: 13 listopada 2022
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Ihar Lapatniou

Ocena: 4,8 (23)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Maryia Artsisheuskaya

Ocena: 5 (23)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Mayya Burmistrova

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Yaroslav Shapovalov

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Anastasiia Kuzyk

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Lizaveta Shopik

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Piercing w Gdańsku

Piercing cieszy się dużym zainteresowaniem od wielu lat; ta usługa jest popularna nie tylko wśród kobiet, ale również i wśród mężczyzn.


Co więcej, wiek klientów branży piercingu może być bardzo różnorodny. Wiele rodziców przychodzą do salonów z córkami już w wieku jednego roku dla przekłucia płatków usznych dziecka. Dużo osób uważa, że przekłucia goją się szybciej u małych dzieci, ale to akurat nie prawda.

Każda osoba ma indywidualne osobliwości ciała, dlatego przekłucia goją się u każdego różnie. Najważniejsza jest regularna pielęgnacja miejsca piercingu, wtedy rana zagoi się szybko i bez powikłań w każdym wieku.

Gdańsk to piękne miasto z wieloma historycznymi i ładnymi miejscami. Spacerując po ulicach miasta, prawdopodobnie można spotkać wielu ludzi z różnymi rodzajami piercingu. Taka popularność usługi nie jest zaskakująca, ponieważ piercing uzupełnia styl, demonstruje indywidualność osoby. Jeśli masz ochotę ozdobić swoje ciało oryginalnym piercingiem wysokiej jakości, do Twojej dyspozycji jest studio tatuażu „VeAn”.

Piercing w Gdańsku, w studio tatuażu „VeAn”, to wysokiej jakości piercing każdego rodzaju i złożoności, od przekłuwania płatka ucha do piercingu w miejscach intymnych. Tylko w naszym salonie znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju piercingu, z gwarancją nie tylko jakości, ale także bezpieczeństwa. Ponadto będziesz zachwycony naszymi przyjemnymi cenami i regularnymi promocjami. Nie przegap swojej szansy, aby jeszcze bardziej się wyróżniać dzięki studio „VeAn”.

Piercing w Gdańsku

Jaskrawy wagląd z zespołem VeAn

W studio tatuażu „VeAn” znajdziesz największy wybór przekłuć : 

 • Wszystkie typy przekłucia ucha; 
 • Nostrill; 
 • Septum; 
 • Bridge; 
 • Piercing brwi; 
 • Przekłucia ust; 
 • Piercing w języku; 
 • Mikrodermal; 
 • Piercing sutków; 
 • Przekłuwanie pępka.Specjaliści naszego salonu wykonują każdy piercing szybko, bezboleśnie i bezpiecznie.

Piercing w Gdańsku
Piercing w Gdańsku

Bezpieczństwo piercingu w VeAn

Piercing to poważny zabieg, który wymaga ścisłego przestrzegania wszystkich zasad higieny.


Przede wszystkim należy zadbać nie tylko o jakość wykonywanego przekłucia, ale także o bezpieczeństwo dla zdrowia klienta. Dla naszego studio zdrowie każdego klienta jest zawsze na pierwszym miejscu, dociekliwie przestrzegamy wszystkich niezbędnych wymogów sanitarnych i higienicznych.

W studio „VeAn” znajduje się specjalnie wyposażona sala do zabiegu piercingu. Regularnie odbywa się napowietrzenie gabinetu, sala również jest czyszczona za pomocą środków sterylizacyjnych. Wszystkie powierzchnie, cały sprzęt i instrumenty są dezynfekowane.

Mistrz wykonuje przekłucie w sterylnych jednorazowych rękawiczkach, zgodnie ze wszystkimi zasadami higieny. Przed przekłuciem dezynfekowane są nie tylko instrument i kolczyki, a także skóra klienta w miejscu przekłucia.

Mistrz wyjmuje instrumenty jednorazowe z opakowania i w obecności klienta. Po użyciu instrument jednorazowy jest wyrzucany do kosza i nie może być ponownie użyty.

Bolesność zabiegu

Trudno powiedzieć jak bolesny jest zabieg piercingu, ponieważ jest kilka czynników które wpływają na to:

 • Rodzaj piercingu; 
 • Doświadczenie specjalisty; 
 • Miejsce przekłucia; 
 • Próg bolu klienta.W naszym salonie zadbaliśmy o to, aby każde przekłucie ciała było przeprowadzane nie tylko bezpiecznie, a i maksymalnie bezboleśnie. Igły są trzykrotnie ostrzone laserowo co wspomaga skrócić moment przekłucia i zmniejszyć tym samym ból.

Piercing w Gdańsku od „VeAn” - profesjonalizm i najwyższy poziom jakości.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.