Usuwanie makijażu permanentnego w Gdańsku - VeAn Poland
m. Gdańsk
Ul. Dmowskiego 10E
Data otwarcia: 13 listopada 2022
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Ihar Lapatniou

Ocena: 4,8 (23)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Maryia Artsisheuskaya

Ocena: 5 (23)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Mayya Burmistrova

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Yaroslav Shapovalov

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Anastasiia Kuzyk

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Lizaveta Shopik

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie makijażu permanentnego w Gdańsku

Dzięki usłudze makijażu permanentnego kobieta zawsze czuje się lepiej, ponieważ jej makijażu nie zepsuje upał, deszcz, a nawet wodospad.


Permanent jest wodoodporny ponieważ pigment barwiący znajduje się w warstwach skóry dlatego zmycie go jest nierealne. Wodoodporność to nie jedyna zaleta tej usługi. Makijaż permanentny podkreśla naturalne piękno kobiet, dodaje twarzy świeżości, nadaje wyrazistości oczom, usta są bardziej „soczyste”, maskuje zmiany skórne związane z wiekiem, a także koryguje wiele defektów twarzy. 

Ta usługa cieszy się dużym zainteresowaniem, a jednocześnie rośnie zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży. Jest wielu mistrzów w tej dziedzinie, ponieważ jest to usługa prestiżowa, ale nie każdy mistrz jest naprawdę sumiennym i doświadczonym specjalistą. Dlatego trzeba być niezwykle ostrożnym, a przed umówieniem się na spotkanie z mistrzem dowiedzieć się o wszystkich ważnych pytaniach: jak długo pracuje w tej dziedzinie, jakich pigmentów używa, gdzie pracuje, przejrzeć portfolio z jego pracami, sprawdzić recenzje tego mistrza. Tylko wtedy, gdy masz absolutną pewność, że można powierzyć swój wygląd tej osobie, dopiero wtedy możesz bezpiecznie zapisać się na sesję. Jeśli coś jest nie tak, lepiej poszukać innego specjalisty. W przeciwnym przypadku będziesz musiał zapisać się na sesję usuwania tatuaży.

Usuwanie makijażu permanentnego w Gdańsku

Wydajność i bezpieczeństwo

Mieszkasz we wspaniałym mieście Gdańsk i myślisz o usuwaniu makijażu permanentnego?


Studio tatuażu „VeAn” z przyjemnością rozwiąże Twój problem. 

Usunięcie makijażu permanentnego w Gdańsku, w salonie tatuażu „VeAn”, zapewnia zespół najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Czeka na Ciebie najnowszy sprzęt laserowy, który bez problemu poradzi sobie z pigmentami dowolnego koloru. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny, bezbolesny i skuteczny. Rozwiąż problem makijażu permanentnego niskiej jakości na zawsze w najlepszym studio w Gdańsku. 

Laser to najskuteczniejsza metoda usuwania pigmentu. Wielu wciąż używa w tym celu środku o nazwie „Remower”. Należy jednak od razu zauważyć, że ta opcja może być niebezpieczna, jeśli mistrz popełni najmniejszy błąd. Niewłaściwie stosowany remower może pozostawić oparzenie na twarzy, które można usunąć tylko za pomocą laserowego odnawiania skóry. 

Sprzęt laserowy nie uszkadza skóry, on działa wyłącznie na cząsteczki pigmentu, nie uszkadzając komórek skóry. Wnikając w skórę, laser rozbija pigment i usuwa go ze skóry poprzez układ limfatyczny.

Usuwanie makijażu permanentnego w Gdańsku
Usuwanie makijażu permanentnego w Gdańsku

Ile zabiegów potrzeba

Podczas tworzenia tatuażu pigment jest nakładany warstwa po warstwie, aby uzyskać bardziej nasycony kolor.


Laser usuwa pigment również warstwę po warstwie, więc nie jest możliwe całkowite usunięcie całego tatuażu w jednej sesji. Zasadniczo zajmie to około dwóch do pięciu sesji, które odbywają się wyłącznie raz w miesiącu. Ta przerwa między sesjami jest konieczna, aby zagoić skórę do następnego zabiegu. Nie zaleca się częstszego usuwania, ponieważ istnieje duże ryzyko oparzenia skóry. 

Liczba sesji jest różna dla każdego, ponieważ każdy klient to indywidualny przypadek, ze specjalnymi biologicznymi procesami organizmu. Bezpośrednio po pierwszym zabiegu obserwuje się rozjaśnienie pigment, ale po pewnym czasie kolor może ciemnieć. Ta reakcja zachodzi właśnie z powodu procesów biologicznych zachodzących się w ludzkim ciele. Należy od razu zauważyć, że jest to normalne zjawisko, nie warto panikować. 

Ważne jest, aby zrozumieć, że naszym celem jest nie tylko wysokiej jakości usuwanie makijażu permanentnego, ale także zdrowie skóry klienta. Studio tatuażu „VeAn” dba o swoich klientów i dokłada wszelkich starań, aby każdemu odwiedzającemu nasze studio zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.