Usuwanie tatuażu w Gdańsku - VeAn Poland
m. Gdańsk
Ul. Dmowskiego 10E
Data otwarcia: 13 listopada 2022
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Ihar Lapatniou

Ocena: 4,8 (23)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Maryia Artsisheuskaya

Ocena: 5 (23)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Mayya Burmistrova

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Yaroslav Shapovalov

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Anastasiia Kuzyk

Ocena: 5 (20)
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Lizaveta Shopik

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuażu w Gdańsku

Od wielu lat istnieje duże zapotrzebowanie na tatuaż.


Tatuaże w różnych stylach nie są tylko modne i piękne, przy pomocy tej usługi wielu ludzi wyraża również siebie, swój styl i indywidualność. Obrazy na ciele są najbardziej pożądane wśród młodych ludzi. Rzeczywiście, w czasach młodości istnieje pragnienie wyróżnienia się, bycia wyjątkowym, nie takim jak wszyscy inni. Biorąc pod uwagę ogromną popularność tatuażu, istnieje również znaczna liczba mistrzów oferujących tą usługę. Ale niestety nie wszyscy z ogromnej liczby mistrzów to sumienni i doświadczeni specjaliści. Dlatego przed przyjściem na sesję tatuażu należy dokładnie przemyśleć wybór mistrza. W końcu o mistrze, którego spotkasz, nic na początku wiesz i tym samym ryzykujesz nie tylko wydać pieniędzę, ale także pozostać z tatuażem o niskiej jakości na całe życie. Ale ponieważ dzisiejsze technologie rozwijają się z ogromną prędkością taki problem, jak niechciany lub złej jakości obraz na ciele, jest bardzo prosty do rozwiązania - za pomocą laserowego usuwania tatuażu.

Mieszkasz w Gdańsku i szukasz miejsca na usunięcie z ciała nieudanego lub nudnego tatuażu? Studio tatuażu „VeAn” jest dokładnie tym, czego szukasz w tej sytuacji.

Usuwanie tatuaży w Gdańsku razem z „VeAn” - to skuteczne, wysokiej jakości, bezbolesne i bezpieczne usuwanie tatuażu o dowolnym kolorze, wielkości i wieku. Najnowszy sprzęt laserowy naszego studio usunie irytujący obraz z Twojego ciała, nie uszkadzając skóry.

Usuwanie tatuażu w Gdańsku

Zalety lasera

Powody, dla których ludzie chcą usunąć tatuaż ze swojego ciała, mogą być bardzo różne.


Niektórzy chcą pozbyć się rysunku, ponieważ dotarli do złego mistrza, który zrobił obłędnie swoją pracę. Ponadto takie powody, jak nudny obraz, zmiana wartości życiowych, radykalna zmiana stylu itp., też mogą służyć powodem usunięcia tatuażu. Najważniejsze to wybrać odpowiednią metodę usuwania pigmentu ze skóry. Istnieje kilka metod usuwania tatuażu, z których każdy ma różne cechy. Najbardziej znane to remower i sprzęt laserowy. Remower jest często używany do usuwania pigmentów, ale należy zauważyć, że tej metody nie można nazwać super skuteczną i bezpieczną. Niewłaściwe użycie tego środku może doprowadzić do skutków, takich jak oparzenia i blizny.

Cechy dzięki którym laser ma przewage nad remowerem: 

  • Wysoka wydajność; 
  • Absolutne bezpieczeństwo dla zdrowia klienta;
  • Bezpieczeństwo dla skóry; 
  • Nie powoduje bolesnych odczuć; 
  • Nie pozostawia po sobie oparzeń i blizn.Specjalista od usuwania sam ustala częstotliwość fal laserowych oraz głębokość wnikania lasera w skórę. Promień działa wyłącznie na cząsteczki pigmentu, niszcząc go i wydalając przez układ limfatyczny.

Zalety lasera
Zalety lasera

Liczba sesji laserowych

Wiele wątpliwych klinik kusi ludzi hasłem usuwania tatuaży w jednej sesji.


Warto zauważyć, że dziś nadal nie ma tak potężnych technologii, które całkowicie usunęłyby cały pigment ze skóry podczas jednej sesji. Warto być ostrożnym.

Sprzęt laserowy to najskuteczniejsza metoda usuwania tatuaży, która działa warstwa po warstwie. Pełne usunięcie tatuażu będzie wymagało od dwóch do około ośmiu zabiegów raz na miesiąc. Każdy klient ma indywidualną ilość sesji, ponieważ wiele zależy od cech każdego organizmu.

Studio tatuażu „VeAn” zapewnia skuteczne i wysokiej jakości usuwanie tatuaży za pomocą lasera. Zaledwie kilka bezpiecznych sesji, a ty już na zawsze zapomnisz o irytującym tatuażu, który kiedyś był na Twoim ciele.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.