Tatuaż w Gdańsku - VeAn Poland
m. Gdańsk
Ul. Dmowskiego 10E
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Gdańsk Wrzeszcz

Ihar Lapatniou

Ocena: 4,8 (23)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tatuaż w Gdańsku

Branża rysunków na ciele rozwija się z każdym dniem coraz bardziej, zaskakując klientów nowymi i niepowtarzalnymi pracami.


Ta dziedzina ma wielu fanów, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, w różnym wieku, z różnych religii, z różnymi priorytetami życiowymi. Nic dziwnego, że ta branża może zbierać wokół siebie wiele zupełnie różnych osób, ponieważ jest wypełniona ogromną liczbą projektów, każda osoba będzie mogła wybrać szkic według własnych upodobań. Jeśli również lubisz tatuaże i chcesz mieć piękny i niepowtarzalny wzór na swoim ciele, studio tatuażu „VeAn” z pewnością Ci w tym pomoże.

Tattoo w Gdańsku od studio «VeAn» - to najwyższa jakość , różne style, techniki i kierunki, o bardzo różnej skali. Najlepsi specjaliści z wysokimi kwalifikacjami, wysokiej jakości sprzętem i najlepszym pigmentem - to wszystko czeka w „VeAn”.

Tatuaż w Gdańsku

Profesjonalne konsultacje

Każdy odwiedzający otrzymuje pełną bezpłatną konsultację.


Podczas konsultacji klient zapoznaje się z tatuatorem, a także z jego portfolio. Mistrz odpowie na wszystkie pytania dotyczące tatuażu, wysłucha twoich życzeń, w razie potrzeby dokona korekt, powie, który szkic lepiej wybrać i w jakiej wersji kolorystycznej lepiej go wykonać.

Często zdarza się, że klient chce tatuaż, ale nie może zdecydować się na rysunek. Zawsze jest wyjście. W studio „VeAn” jest możliwość stworzenia własnego, niepowtarzalnego szkicu wraz z pomocą mistrza. Ten fascynujący proces dostarczy Ci wielu pozytywnych emocji, a także uzyskasz na swoim ciele niepowtarzalny wzór , w którym będzie znajdować się cząstka Twojej wyobraźni i indywidualności.

Tatuaż w Gdańsku
Tatuaż w Gdańsku

Zapewnienie jakości

W studio tatuażu „VeAn” zatrudniamy najlepszych specjalistów z zakresu tatuażu.


Każdy mistrz studio posiada ogromną wiedzę i umiejętności, a także doświadczenie w tej dziedzinie. Ponadto nasi mistrzowie regularnie się rozwijają, uczestnicząc w różnych festiwalach i seminariach z tatuażu. Dzięki temu mogą zaskoczyć swoich klientów nowymi kreatywnymi pracami najwyższej jakości.

Tatuaż wykonujemy przy użyciu nowoczesnych maszynek do tatuażu, wysokiej jakości hipoalergicznych pigmentów, ze skutecznymi środkami przeciwbólowymi (stosowanymi w razie potrzeby).

Nasi specjaliści pracują we wszystkich stylach I technikach tatuażu .

Sterylność sesij

Sterylne warunki sesji tatuażu są dla „VeAn” najważniejsze.


Dlatego w trakcie pracy ściśle przestrzegamy wszelkich niezbędnych norm bezpieczeństwa, sanitarnych i higienicznych.

Pomieszczenie do sesji jest w sterylnych warunkach, całe wyposażenie gabinetu oraz wszystkie jego powierzchnie są regularnie dezynfekowane. Fotele do zabiegu są również dezynfekowane i pokryte folią ochronną. Maszynka do tatuażu jest również dokładnie sterylizowana. Mistrz wykonuje zabieg w sterylnych rękawiczkach i maseczce.

Szukasz miejsca dla zrobienia bezpiecznego tatuażu wysokiej jakości w Gdańsku? Studio tatuażu „VeAn” jest tym, czego potrzebujesz. Odwiedź nasze studio, a zrozumiesz, że trafiłeś do prawdziwych profesjonalistów w swojej dziedzinie. Stań bardziej oryginalnym i jaskrawym dzięki zespołowi „VeAn”.

Skontaktuj się z nami