Usuwanie makijażu permanentnego w Nowym Sączu - VeAn Poland
m. Nowy Sącz
Piotra Skargi 4
pon-niedz 11:00 19:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Gabriela Marszałek

  • Tattoo
Ocena: 4,9 (44)
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Dzmitry Stsepulionak

Ocena: 5 (25)
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Karina Kamysheva

Ocena: 3,3 (59)
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olha Kamysheva

Ocena: 5 (23)
avatar
Nowy Sącz

Sebastian Jabrocki

Ocena: 5 (24)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie makijażu
permanentnego w Nowym Sączu

Usuwanie makijażu permanentnego to jeden z naszych profili, który jest tak samo niezbędny, jak korekta brwi.Dlaczego taka interwencja może być konieczna? Głównym powodem jest zmiana koloru brwi z czasem, która może zepsuć wygląd. Najczęściej dzieje się tak z czasem, kolor brwi nabiera niebieskawego lub zielonkawego odcienia.

Są przypadki i znacznie gorsze: możesz natknąć się na linergistę, którego doświadczenie i wiedza nie odpowiadają deklarowanym, lub jego propozycje dotyczące kosztów pracy przeważyły inne argumenty. Konieczne będzie uciekanie się do demakijażu permanentnego, jeśli: brwi mogą mieć nierówne kontury, być bardzo duże, kształt nie pasuje do typu twarzy.

Właśnie ze względu na takie sytuacje, które często się zdarzają, oferujemy taką usługę, jak demakijaż permanentny w szczególności w Nowym Sączu, a także we wszystkich innych salonach naszej sieci. Usługa jest dość popularna, ponieważ przypadki takiej niskiej jakości wykonania makijażu są dość częste.

Usuwanie makijażu permanentnego w Nowym Sączu

Minusy usuwania makijażu permanentnego

Wybór linergista, który ocenia swoją pracę na niższy koszt, może prowadzić do tego, że jego praca będzie musiała zostać całkowicie usunięta: nierówne linie lub źle ułożony kształt brwi mogą przyczynić się do dokładnie odwrotnego efektu.Zamiast pięknych brwi i braku problemów pojawią się problemy – demakijaż takiego makijażu może trwać bardzo długo, zaczynając od sześciu miesięcy. Przez cały ten czas wygląd brwi nie będzie najlepszy. Czas trwania kursu zależy od głębokości i rodzaju pigmentu, ilości zabiegów wykonywanych na brwiach oraz koloru skóry. Często mistrzowie dodają do pigmentu farbę do tatuażu, więc problem ten zostanie rozwiązany znacznie dłużej. Również czas trwania zabiegu zależy od szerokości i długości brwi.

Ten sam problem może być przy usuwaniu makijażu permanentnego z powiek, dochodzą też nieprzyjemne doznania wynikające z tego, że skóra na powiekach jest cienka i delikatna.

Na ustach, jeśli do pigmentu mistrz dodał tlenek żelaza, pozostanie szary kontur, a same usta mogą pozostać szare przez długi czas.

Usuwanie makijażu permanentnego w Nowym Sączu
Usuwanie makijażu permanentnego w Nowym Sączu

Korzyści z usuwania

Samo istnienie technologii jest już rzeczą pozytywną, chociaż proces korekty wymaga czasu.Ucieszy również fakt, że po zabiegu nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Ponadto:

  • Zabieg pozwala usunąć makijaż całkowicie do czystej skóry.
  • Minimalna lista przeciwwskazań.
  • Po zabiegu nie pozostają żadne blizny, a mieszki włosowe nie są naruszone i nie ulegają pogorszeniu.Proponujemy demakijaż permanentny w Nowym Sączu jako wyjście z podobnej sytuacji, kiedy pieniądze i czas nie opłaciły się, a konsekwencje zabiegu nie odpowiadają oczekiwaniom.

Usuwanie makijażu permanentnego w Nowym Sączu

O naszych specjalistach

Oferujemy usługi wykonania makijażu permanentnego, a także jego usuwania, korekcji i konsultacji we wszystkich sprawach dotyczących tej kwestii.Aby praca była wykonana na wysokim poziomie, a po niej nie była poprawiana przez innego mistrza, wszyscy nasi koledzy przeszli kształcenie w zakresie makijażu permanentnego — certyfikaty uzyskane w wyniku zdobytej wiedzy i zdania egzaminu. Wszyscy linergiści otrzymali podstawy teoretyczne i praktyczne, mają doświadczenie i używają tylko nowoczesnej techniki. W naszych salonach szczególną uwagę przywiązuje się do jakości pracy, dlatego wszyscy specjaliści stale doskonalą swoje umiejętności, chodzą na szkolenia, uczęszczają na seminaria, aby być na bieżąco z nowymi trendami w pracy, narzędziach i materiałach eksploatacyjnych.

Zawsze uczestniczymy również w konwencjach, na których można nauczyć się nowych rzeczy, zdobyć doświadczenie, podzielić się nimi z innymi. Tam też można znaleźć informacje o nowych technologiach.

Usuwanie makijażu permanentnego w Nowym Sączu
Usuwanie makijażu permanentnego w Nowym Sączu
Bezpieczeństwo podczas pracy

Na pierwszym miejscu, oprócz jakości pracy, stawiamy bezpieczeństwo pracy.W czym się to przejawia? Wszystkie materiały są używane tylko wysokiej jakości, nieprzeterminowane i prawidłowo przechowywane. Narzędzia do usuwania makijażu permanentnego są sterylizowane i czyszczone za każdym razem po użyciu. Wszystkie materiały eksploatacyjne są używane nie więcej niż raz. Linergista pracuje w rękawiczkach, pokrowcach na buty. Dbamy o twoje zdrowie, ponieważ czystość w pomieszczeniu jest zawsze na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.