Wyraźny tatuaż w Nowym Sączu - VeAn Poland
m. Nowy Sącz
Piotra Skargi 4
Data otwarcia: 29 września 2022
pon-niedz 11:00 19:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Gabriela Marszałek

  • Tattoo
Ocena: 4,9 (44)
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Dzmitry Stsepulionak

Ocena: 5 (25)
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Karina Kamysheva

Ocena: 3,3 (59)
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olha Kamysheva

Ocena: 5 (23)
avatar
Nowy Sącz

Sebastian Jabrocki

Ocena: 5 (24)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Wyraźny tatuaż w Nowym Sączu

Oferujemy najlepsze warunki do wykonania tatuażu dowolnego typu i rozmiaru – sprawimy, że twój obraz będzie ciekawszy, bardziej widoczny i jaśniejszy.Jak ozdobić się bezpiecznie i bez problemów? Wybierz naszych mistrzów, których doświadczenie i wiedza sprawią, że praca będzie jak najbardziej udana, bezpieczna i wygodna. Pomożemy Ci wybrać tatuaż dla Ciebie, wykonać go, poprawić istniejący, a nawet usunąć. Jest też miejsce na takie prace jak makijaż permanentny, który na długo sprawi, że zapomnisz o codziennym stosowaniu makijażu przez kilka godzin, ograniczając proces do minimum. Piercing to kolejna z naszych dziedzin, którą możemy wykonać w dowolnym miejscu i wszelkiego rodzaju. Wyświetli i podkreśli Twój wygląd. Jednak, aby rozwiązać którykolwiek z tych zadań, musisz wybrać odpowiedniego mistrza, który zrealizuje Twój plan, doradzi i pomoże dostosować pomysł. Z naszymi tatuatorami jest to łatwe — wszyscy są certyfikowanymi specjalistami, którzy zostali przeszkoleni i mają doświadczenie w tym czy innym kierunku.

Wyraźny tatuaż w Nowym Sączu

Jak sprawić, by praca była bezpieczna?

Aby tatuaż okazał się nie tylko piękny, ale także bezpieczny dla zdrowia, nie zepsuł się, a jego jakość cieszyła Cię przez wiele lat, konieczne jest, aby praca w salonie była wykonywana przez specjalistę w swojej dziedzinie.Oczywiście w każdym mieście można znaleźć bardziej budżetową opcję na każde zadanie, jednak korzyści z wykonania tatuażu w salonie są od razu zauważalne:

  • Tatuowanie wykona osoba z doświadczeniem i dyplomem, która wie co robi.
  • Mistrz ma książeczkę zdrowia.
  • Tatuażysta używa materiałów eksploatacyjnych, które chronią zarówno jego, jak i Ciebie.
  • Cały sprzęt jest sterylizowany.Otrzymasz szczegółowe informacje o tym, jak dbać o tatuaż w przyszłości.

Dlatego tatuaż w Nowym Sączu w naszym salonie będzie najlepszym rozwiązaniem: jest bezpieczny i niezawodny. Koszt pracy może być wyższy niż w przypadku mistrzów pracujących w domu. To zależy od materiałów eksploatacyjnych, na których nie oszczędzamy: rękawic jednorazowych. Pokrowce na buty, igły, pokrowce na maszynę do tatuażu i jej przewody – wszystko to gwarantuje, że w przyszłości nie będzie żadnych powikłań. Ponieważ zestaw materiałów eksploatacyjnych zarówno podczas wykonywania dużego, jak i małego tatuażu jest taki sam, koszt tego zestawu jest taki sam i jest uwzględniany w każdej pracy. Pomożemy zrealizować wszelkie Twoje fantazje, wykonamy je sprawnie i bezpiecznie.

Wyraźny tatuaż w Nowym Sączu
Wyraźny tatuaż w Nowym Sączu

W Nowym Sączu w salonie VeAn

W naszych salonach pracują tylko profesjonaliści — faceci z ogromnym zasobem wiedzy i doświadczenia, którym można powierzyć wykonanie rysunku lub napisu na ciele.Stale uczymy się na szkoleniach i seminariach, podnosimy swój poziom wiedzy i doskonalimy się. Udział w konwencjach tatuażu, zwycięstwa na festiwalach – to wszystko znajduje się na liście naszych stałych zadań. Jesteśmy pasjonatami naszej pracy, dlatego zawsze szukamy najlepszego podejścia do rozwiązania każdego zadania.

Wyraźny tatuaż w Nowym Sączu

Nowy salon w Nowym Sączu

Otworzyliśmy nowy salon tatuażu w Nowym Sączu, gdzie już czekamy na wszystkich klientów na wykonanie wszelkich tatuaży o dowolnej złożoności.Zadzwoń lub przyjdź, uzyskaj porady od naszych rzemieślników, poznaj koszty, uzyskaj najlepsze porady dotyczące rozmiaru i rozmieszczenia wybranego szkicu, a nawet ukształtuj go z nami. Podpowiemy, jak zrealizować najśmielsze pomysły, jak je zaprojektować, jakich kolorów użyć i tak dalej.

Aby zrobić sobie wymarzony tatuaż w Nowym Sączu, trzeba odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Dotyczy to rozmiaru, stylu, koloru pracy, musisz również zobaczyć szkic i zdecydować, gdzie najlepiej będzie wyglądać rysunek lub napis. U nas możesz dowiedzieć się dni na nagranie, kiedy to wszystko będzie można zrealizować, koszt wybranej pracy, a także wszystkie szczegóły dotyczące pielęgnacji tatuażu. O tym ostatnim również zostaniesz poinformowany po zastosowaniu pracy — jest to obowiązkowy moment, bez którego nie możesz się obejść. Mistrz powie Ci, jak dbać o tatuaż, jak go smarować, jak chronić go przed środowiskiem zewnętrznym podczas gojenia i co robić po wygojeniu. Wszystkie te punkty są ważne, ponieważ jeśli masz pytania, zapytaj o wszystko, co Cię interesuje. Pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.