Makijaż permanentny w Nowym Sączu - VeAn Poland
m. Nowy Sącz
Piotra Skargi 4
Data otwarcia: 29 września 2022
pon-niedz 11:00 19:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Gabriela Marszałek

  • Tattoo
Ocena: 4,9 (44)
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Dzmitry Stsepulionak

Ocena: 5 (25)
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Karina Kamysheva

Ocena: 3,3 (59)
avatar
Nowy Sącz Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olha Kamysheva

Ocena: 5 (23)
avatar
Nowy Sącz

Sebastian Jabrocki

Ocena: 5 (24)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Nowym Sączu

Nowy salon naszej sieci, podobnie jak wszyscy inni, oferuje całą gamę usług, które pomogą Ci się wyróżnić, stać się jaśniejszym i ciekawszym.Nasi mistrzowie z przyjemnością pomogą Ci osiągnąć najciekawszy wynik w dowolnym momencie, czy to tatuaż, piercing czy makijaż permanentny. W każdym z tych obszarów istnieje wiele interesujących opcji dla każdego klienta, a my pomożemy Ci je znaleźć!

Wszystko to pozwala podkreślić Twój styl i preferencje, uzupełnić i wyróżnić się nie tylko w ubraniach i akcesoriach, ale także w projektowaniu ciała, upiększeniu skóry.

Makijaż permanentny w Nowym Sączu

Wybór stylu

Biorąc pod uwagę wiele stylów we współczesnym świecie, możesz wybrać najlepszy dla siebie za pomocą Internetu:Rozważ wiele zdjęć, które wyświetlają opcje dowolnego kierunku. Pomogą Ci wybrać wyrafinowaną pracę lub duże linie, jasne kontury tego samego makijażu permanentnego lub monochromatyczne kontury, które po prostu podkreślają kształt.

Zalety makijażu permanentnego

Rutynowa procedura nakładania makijażu jest procesem znanym i zrozumiałym dla każdej kobiety, bez wyjątku.Aby wyglądać tak, jak chcesz, będziesz musiała siedzieć przy lustrze przez kilka godzin, dostrajając wszystkie szczegóły: usta, rzęsy, brwi, cień w różnych elementach twarzy, podbródek, ewentualne zmarszczki i tak dalej. Ile czasu zajmuje to codziennie? Ile pieniędzy przeznacza się na zakup ołówka do brwi? Ile czasu zajmuje jego wybór?

Teraz wyobraź sobie — problem z konturówką do brwi został rozwiązany. Nie musisz codziennie spędzać dużo czasu na korygowaniu linii brwi, siedząc przez dziesiątki minut. Nie trzeba tracić czasu i pieniędzy na zakup kredki do oczu. Właśnie się obudziłaś, a twoje brwi są już gotowe na spacer. Nałożenie reszty makijażu będzie znacznie łatwiejsze i szybsze. Oferujemy makijaż permanentny w Nowym Sączu w korzystnych cenach i wysokiej jakości.

Makijaż permanentny w Nowym Sączu
Makijaż permanentny w Nowym Sączu

Proces nakładania
makijażu permanentnego brwi

Istnieje kilka technik nakładania makijażu permanentnego, dlatego przed pójściem do mistrza musisz wybrać opcję, która będzie dla ciebie bardziej odpowiednia.Jeśli nie możesz sama zdecydować o wyborze opcji, skontaktuj się ze specjalistą od makijażu, on powie Ci opcje odpowiednie dla Ciebie:

  • Według koloru brwi.
  • Przez gęstość brwi.
  • Kształt twarzy i kolor skóry.Wśród technik makijażu permanentnego jest europejska, będzie bardziej odpowiednia dla dziewcząt o słowiańskim typie urody, pozwala na wykonanie włosków brwiowych skierowanych w jednym kierunku i schludnych. Druga technika jest orientalna, jest bardziej odpowiednia dla dziewcząt z szerokimi brwiami o bogatym ciemnym kolorze. Rysowanie włosów odgrywa tutaj rolę dla jeszcze większej naturalności ogólnego wyniku.

Nowa trzecia technika zyskuje na popularności. Obejmuje dwa powyższe, to znaczy cieniowanie będzie jaśniejsze, ale rysowanie włosów odbywa się w ciemniejszym kolorze. Taki makijaż permanentny w Nowym Sączu można wykonać u nas w salonie, ponieważ nasi mistrzowie są profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Makijaż permanentny w Nowym Sączu
Zrób makijaż permanentny
w Nowym Sączu u nas!

Uczestniczymy w szkoleniach z nauczania technik pracy, śledzimy trendy na świecie w tym kierunku, aby zawsze doskonalić technikę pracy, dobierać nowocześniejszy sprzęt, rozważać jeszcze bardziej skuteczne i mniej czasochłonne metody pracy.Dlatego właśnie w naszych salonach warto wykonać makijaż permanentny: jest on wysokiej jakości, bezpieczny i niezawodny. Jesteśmy zawsze gotowi doradzić we wszelkich kwestiach — pielęgnacja po wykonaniu makijażu permanentnego, dobór techniki, kształtu i koloru.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.