Tatuaż "Balon" - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz balona?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z balonem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż "Balon"

W branży tatuażu artystycznego istnieje ogromna liczba tatuaży z szerokim wyborem obrazów, więc każda osoba może wybrać sobie rysunek, który ozdobi jej ciało.


Często właściciele tatuaży nadają mu ważną symbolikę lub po prostu ozdabiają nimi ciało. Jednym z najpopularniejszych tatuaży jest wizerunek balonu, który mówi o lekkości i wolności. W swojej interpretacji balon przypomina oznaczenie tatuaży z ptakami, które przyciągają swobodą, niezależnością i dążeniem w górę, ku słońcu. Ze wzgledu na to, że balony poruszają się za pomocą prędkości wiatru, tatuaże z nimi często mówią, że ich właściciel lubi ryzykować i ma ochotę na podróże, przyciągają go nieznane, nowe miejsca. Tatuaże z balonem mogą być bardzo różne, czasem nieoczekiwane, zawierające dodatkowe elementy (motywy zwierzęce, ważne daty i inne). Zasadniczo tatuaż balon jest wykonany w jaskrawych barwach, aby nadać mu najbardziej optymistyczny charakter.

Tatuaż balon
Tatuaż balon
Tatuaż balon

Symbolika balonu w tattoo

Balon do tatuażu wybierają zarówno dziewczyny, jak i chłopaki, podczas gdy każdy z nich sam nadaje oznaczenie swojemu wzorowi.


Otrzymujemy zatem następujące wyniki:

 1. Symbol optymizmu.
  1. Często właściciele takich tatuaży to pogodni, beztroscy ludzie, nie lubią się zniechęcać i siedzieć nieruchomo. Nie podlegają frywolności, wręcz przeciwnie, są gotowe radzić sobie ze wszystkimi życiowymi przeszkodami, nigdy się nie poddawać oraz iść tylko do przodu. Taki obraz na ich ciele sugeruje, że muszą umieć puścić przeszłość, bez względu na to, jak trudne może się to wydawać, iść w kierunku nowego życia i nie zwracać uwagi na przeszkody.
 2. Wolność, zdolność do odpuszczenia.
  1. To znaczenie ma bardziej filozoficzne znaczenie, które mówi, że w życiu nie warto nikogo powstrzymywać, trzeba iść dalej i rozwijać się. Taki tatuaż pokazuje, że w życiu człowieka najważniejsze jest poruszanie się tylko do przodu, dążenie do nowych poglądów i znaczeń zamiast zagłębiania się w to, co stwarza przeszkody na Twojej drodze. Jeśli balon zderzy się z jakąś przeszkodą, to nie będzie mógł lecieć dalej, więc człowiek musi być w stanie uwolnić się od wszystkiego, co uniemożliwia mu przejście do nowego życia.
 3. Podróż.
  1. Wiele osób tatuuje balony na swoim ciełe, aby ujawnić swoją miłość do podróży. Tacy ludzie uwielbiają nowe znajomości, poznawanie świata, pociągają ich przygody i niesamowite historie.Właściciele tego tatuażu są otwarci, zawsze można znaleźć z nimi wspólny język i prowadzić rozmowy na dowolny temat.
 4. Kreatywność.
  1. Wyobraźnia. Tatuaż balon jest często wybierany przez ludzi kreatywnych. Ich życie jest ciągle wypełnione nowymi pomysłami, projektami, tacy ludzie mają ogromną wyobraźnię i miłość do wszystkiego, co nowe. Wzór balonika na ciele podkreśla ich twórczą pasję, tworzenie czegoś nowego, pięknego. Tacy ludzie dążą do niezależności i zawsze są pierwsi, aby być w najlepszej formie.
 5. Romantyzm.
  1. Balon unoszący się między chmurami wprowadza Cię w romantyczny nastrój. Patrząc na świat z góry, wiele rzeczy, poglądów i wartości jest przemyślanych na nowo. Człowiek jest przepełniony poczuciem oderwania się od wszystkich problemów i odkrywa w sobie nieznane mu dotąd uczucia.
 6. Przyjaźń.
  1. Przyjaźń najczęściej wskazuje na balon, w którym znajdują się ludzie. Osoba z takim tatuażem jest bardzo towarzyska, ważny jest dla niej sens przyjaźni. Tacy ludzie są lojalni, zawsze wspierają i pomagają, dotrzymują towarzystwa.Balon zawsze wygląda bardzo ciekawie i kolorowo, przyciągając wiele spojrzeń, a ponieważ taki wzór występuje na ciele człowieka dość rzadko, zawsze wzbudza zainteresowanie swoją oryginalnością.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.