Szkic tatuażu chicano - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz chicano?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z chicano?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkic tatuażu chicano

Jednym z najpopularniejszych stylów w branży tatuażu jest styl Chicano.


Ten styl jest stosunkowo młody w dziedzinie tatuażu, ale mimo to jest rozpoznawalny i bardzo popularny. Tatuaż Chicano ma własną historię tworzenia. Ponieważ dokładne tłumaczenie słowa „Chicano” nie jest znane, jedną z najbliższych opcji tłumaczenia jest „mexicano”, co oznacza amerykańskich Meksykanów. Tatuaże w tym stylu, na początku, były popularne w gangach latynoamerykańskich i przez długi czas robione były wyłącznie warstwami przestępczymi populacji. Ale z czasem styl Chicano przestał mieć negatywne znaczenie i każdy mógł sobie pozwolić zrobić tatuaż w tym stylu.

Oprócz tego, że tatuaż Chicano był ozdobą ulicznych gangów, ten styl miał również specjalną interpretację. Te tatuaże mają znaczenie bezużytecznej istoty i wyższej sprawiedliwości. Dość często ludzie kojarzyli obrazy w tym stylu z „tańcem śmierci”, który przedstawia śmierć prowadzącą różnych ludzi w jej tańcu. Dlatego tatuaże Chicano mają tajemnicze, a czasem nawet złowrogie oznaczenie.

Szkic tatuażu chicano

Stylowa unikalność

W Chicano dominują odcienie czerni i szarości.

W tym przypadku nie występują jasne, kolorowe odcienie. Są zdjęcia, na których widać czerwony kolor, ale są to tylko dyskretne akcenty. Ale zwykłe zamieszanie kolorów w tym stylu nie jest właściwe. W motywach obrazów w stylu Chicano głównymi motywami są wiara, broń, bogactwo, karty do gry i kości, a także piękne dziewczyny z pomalowanymi twarzami. Dzisiaj ta ostatnia opcja jest niezwykle popularna.

Piękne dziewczyny, których twarze są ozdobione wzorami o tematyce narodowej, to w nich jest wyjątkowość stylu Chicano. Seksowne dziewczyny, których twarze są pomalowane jako czaszka, wyglądają zarówno pięknie, jak i zastraszająco, nigdy nie zostanie taki tatuaż bez uwagi. Te ponure piękności są często nazywane „Santa Muerte”, co oznacza Świętą Śmierć. Szkic Chicano jest na zawsze zapamiętany i trudny do pomylenia z innymi stylami.

Ponieważ Chicano wywodzi się głównie z biednych dzielnic, w których religia pomogła ludziom uwierzyć w przyszłość i przetrwać w niesprawiedliwym świecie, religia jest również głównym tematem tego stylu. Dlatego w tatuażu Chicano często dominują obrazy Matki Boskiej, a także Jezusa. Pomimo tak jasnego tematu obrazy świętych są również przedstawiane w ciemnoszarych odcieniach.

Liternictwo. Piękne frazy z Ameryki Łacińskiej dość często są dodawane do tatuaży w stylu Chicano. Te inskrypcje niosą przesłanie o naprawdę ważnych życiowych priorytetach i nie mniej ważnych prawach życia, które warto stosować.

Stylowa unikalność
Stylowa unikalność

Miejsca dla tatuażu

Tatuaże Chicano wyglądają spektakularnie na dużych częściach ciała, takich jak plecy, klatka piersiowa, górna część nogi, przedramię i brzuch.

Ten styl wybierają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Jest to dziwne, ale kobiety dość często wybierają zdjęcia seksownych dziewczyn w stylu Chicano na tatuaż, które skutecznie dekorują i nadają obrazowi pewien mistycyzm.

Wybierając styl Chicano, sam możesz stworzyć swój własny, niepowtarzalny szkic. Wystarczy zrobić zdjęcie pięknej dziewczyny i uzupełnić jej twarz etnicznymi wzorami latynoamerykańskimi.

Tatuaż Chicano nie pozostawia nikogo obojętnym, ludzie, których ciało zdobią takie obrazy, są zawsze w centrum uwagi. Wybierając ten styl, przygotuj się, aby przyciągnąć widoki wszystkich przechodniów i otaczających Cię osób.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.