Szice Trash-Polka Tatoo - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Otrzymaj zniżkę na każdy trash polke

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z trash polką?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szice Trash-Polka Tatoo

W dziedzinie sztuki tatuażu istnieje wiele różnych, unikalnych stylów, które z łatwością zdobywają wielu fanów.

Od czasu do czasu pojawiają się nowe kierunki, które przyciągają swoją ekscen-trycznością i niestandardowym wyglądem. Trash Polka to nowość w dziedzinie tatuaży. Uważa się, że twórcami tego niezwykłego kierunku jest niemiecka rodzina Volko Mershky i jego żona Simone Pfaff. Wszystko zaczęło się od tego, że ta para po prostu stworzyła różne kolaże ze zdjęć i czcionek w gazetach, a na nich rysowane różne obrazy.

Ta ciekawa metoda była początkiem nowego stylu, który z dnia na dzień zyskuje ogromną popularność. Później Volko i Simone ukończyli szkołę artystyczną, obaj mają dokumenty potwierdzające status projektanta-grafik. Dziś mają własne studio, w którym nadal pracują nad stylem thrash-polka i są popularnymi artystami tatuażu. Jego założyciele wyjaśniają tak niezwykłą nazwę stylu swoją miłością do muzyki cygańskiej i dążeniem do czegoś niezwykłego, nowego, ciekawego.

Szice trash-polka tattoo

Znaczenie trash polka

Jeśli korzystać ze słownika angielskiego, słowo „trash” oznacza pogrom, śmieci.

Zaczyna się wyda-wać, że od takiego tłumaczenia oznacza, że tatuaż ma również negatywną symbolikę, ale to wcale tak nie jest. W rzeczywistości tatuaże thrash-polka są rodzajem protestu wobec mody, glamour, ustalo-nych zasad i standardów życia. Sprzeczność ze wszystkim standardowym, jednolitością, stylem inku-batora, ten styl jest sposobem na odróżnienie się od tego wszystkiego, od szarej masy ludzi. Ze względu na takie znaczenie tatuaży w tym stylu ten styl jest bardzo popularny przez niezwykłych ludzi, którzy nie chcą być typowi i dlatego starają się wyróżniać. Tacy ludzie są bardzo kompetentni i w pełni rozumieją interpretację kierunku trash-polka. Wiele osób nadaje temu stylowi negatywne cechy, ponieważ wynika to z faktu, że styl trash-polka pozostaje dla wielu niezrozumiały. W końcu jest to zupełnie inny styl, wyróżniający się wyjątkowością.


Szkice w tym stylu są obdarzone specjalną energią, ciężką, a jednocześnie dość mocną, nieprzewidzi-aną. Takie tatuaże zawsze przyciągają wiele zainteresowanych wzroków, ponieważ niosą wyraźną ironię na temat świata i jego standardów, zasad. Takie obrazy są dokładnym przeciwieństwem glam-our, ale trash-polka można połączyć z glamourem, podczas tego pojawiają się jeszcze bardziej oryginalne i niezrozumiałe kierunki. A ludzi, jak wiemy, przyciąga wszystko, co jest niestandardowe, trudne do zrozumienia i akceptowania.

Szice Trash-Polka Tatoo
Szice Trash-Polka Tatoo

Specjalne cechy stylu

Styl trash-polka jest raczej niezwykły, czasem nawet bardzo dziwny, jest to połączenie piękna z przygnębiającą atmosferą.Takie tatuaże są niezwykłe ze względu na ich realizm, który jest na granicy fantazji. Najbardziej podstawowe cechy tego stylu to: 


  • Występowanie czerwonych i czarnych kolorów; 
  • Przeciwieństwo standardom mody i społeczeństwa; 
  • Protest przeciwko ikonom stylu i glamour w całości.
Użycie czerwonego i czarnego kolorów nie zawsze oznacza coś krwawego i przygnębiającego; odcie-nie te służą do bardziej nasyconego wyglądu i kontrastu tatuażu. Szkice w stylu Thrash Polka obejmu-ją nie tylko zdjęcia czaszek, pistoletów i krwi, ale mogą to być również zdjęcia znanych osobistości, postaci z kreskówek lub komiksów, zwierząt, ptaków, motyli, połączenia obrazu z napisem, wszystki-ego, czego życzy sobie klient. Tatuaże w tym niezwykłym stylu będą pasować zarówno dziew-czynom, jak i mężczyznom, ponieważ mają wiele różnych elementów.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.