Tatuaż dna - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz DNA?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z DNA?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż dna

Od momentu pojawienia się tego związku chemicznego na okładkach czasopism popularnonaukowych, wzory DNA zaczęły przyciągać uwagę zainteresowanych budową ciała.

Co oznacza wzór DNA w tatuażu? Rozważmy poniżej.

Sam nośnik DNA jest symbolem postępu, rozwoju nauki. Odkrycie DNA było najpoważniejszym momentem w historii nauki, który doprowadził do szeregu innych odkryć i innowacji. Spirala przyciąga uwagę, a najważniejsze jest to, że można ją zmienić, dodając inne elementy, dzięki czemu będzie bardziej kolorowa. Sens tatuażu się nie zmieni, ale jego widoczność będzie służyć dodatkowym atutem.

Tatuaż dna

Symbolika dna w tattoo

Po pierwsze jest to przejaw zainteresowania nauką i badaniem świata, w szczególności biologią, chemią i biochemią, czyli ogólnie inżynierią genetyczną, która w tej chwili jest tak rozwinięta, że ​​pozwala wykonywać najbardziej złożone eksperymenty.


A więc tatuaż z motywem DNA jest znakiem podziwu i szacunku.

Tatuaż niesie ze sobą bardzo obszerne przesłanie. Setki godzin spędzonych przez naukowców, zwierzęta biorące udział w eksperymentach i zachwyt wielkością ludzkiego umysłu. Często pracę mogą wykonywać lekarze lub studenci bezpośrednio związani z medycyną i badaniem zjawisk ludzkiej istoty.

Twarze naukowców można przedstawić w postaci DNA, można je umieścić w miejscu molekuł. Można też dodać informacje o grupie krwi lub numer telefonu. W pracy można uwzględnić inne elementy, które uczynią ją bardziej interesującą: zwierzęta wokół kolorowej spirali.

Można zupełnić swoją pracę jaskrawymi kolorami, aby nudna nauka stała się bardziej interesująca i atrakcyjna. Nie bez znaczenia jest również tło pracy: mogą to być wzory, tabele, inne obrazy. Skręcona spirala może być więcej niż jedna, przecinając się z innymi i tworząc większy, bardziej nasycony wzór.

Spirala może owinąć się wokół dłoni, co sprawi, że będzie kompletna: jest to swoistą prezentacją, która pokazuje esencję DNA wraz z jej elementami.

Tatuaż dna
Tatuaż dna

Tatuaż dla
mężczyzn i kobiet

Czym może się różnić szkic DNA dla mężczyzn i kobiet?

Tatuaż będzie dobrze prezentować się zarówno na męskim, jak i kobiecym ciele. Jeśli chcesz, możesz go uzupełnić o konkretne cechy lub elementy związane z płcią.

Znaczenie dla kobiet jest takie: DNA symbolizuje erudycję, pasję do nauki, poznawania siebie i innych. Właściciel takiego wzoru jest dość interesującą osobą, która uwielbia poznawać ludzi wokół siebie, wyszukując w nich najbardziej odpowiednie dla niego cechy.

Tatuaż dna

Ponadto tatuaż może oznaczać więź między pokoleniami, pochodzenie człowieka, jego istotę.

Dziewczyna z takim tatuażem jest energiczną, inteligentną i rozwijającą się osobę.

Jeśli chodzi o mężczyzn, ten tatuaż często oznacza interes do modeli wszechświata, dlatego pracę można uzupełnić planetami podobnymi do atomów, satelitów, asteroid i tak dalej. Każdy szczegół czyni projekt wyjątkowym, ale nie zmienia jego znaczenia.

Spiralę DNA można przedstawić owinącą się wokół drzewa, obejmującą łodygi i koronę, co pomoże wskazać paralelę między ludzkim światem a naturą.

Kolorowe i czarno-białe, z odcieniami i cieniami, w 2d i 3D, w stylu biomechanicznym, gdzie spirala jest widoczna pod skórą oraz dowolna lokalizacja tatuażu:

  • Ręce.
  • Nogi.
  • Brzuch.
  • Łopatka.
  • Plecy.
  • Szyja.Szerokość i długość pracy można dostosować do wybranej części ciała. Jeśli nie możesz zdecydować się na konkretny szkic, powinieneś skontaktować się z mistrzem, aby wyjaśnić wszystkie szczegóły pracy. Chętnie pomożemy Ci dopasować styl, kolorystykę i rozmiar całego projektu.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.