Tatuaż telefon - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz telefon?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z telefonem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż Telefon

Tatuaż telefonu nie jest często wykonywanym przez tatuażystów szkicem, ale ma miejsce w branży tatuażu.


Rzeczywiście, wraz z pojawieniem się nowych technologii w naszym życiu smartfony stały się integralną częścią ludzkości, zyskując w ten sposób dużą popularność.

Tatuaż telefon z pewnością podkreśli Twoją osobowość i wyróżni Cię z tłumu. Ponadto taki szkic ma własne znaczenie oraz cechy.

tatuaż telefon

Symbolika
telefonu w tattoo

Tatuaż telefonu symbolizuje osobę towarzyską, wskazuje również na chęć pozostawania w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi.


Taki motyw charakteryzuje otwartość na świat i ludzi, a także umiejętność komunikowania się. Takie tatuaże są idealne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, ponieważ charakteryzują:

  • Życzliwość
  • Chęć pomocy
  • Niezależność od opinii innych ludzi
  • Otwartość
  • TowarzyskośćTatuaż telefonu może również świadczyć o chęci otrzymywania informacji i bycia na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami. Telefon służy do odbierania i rozpowszechniania informacji, dlatego jest idealnym środkiem dla dziennikarzy, podkreślając tym samym ich profesjonalizm i zaradność.

tatuaż telefon
tatuaż telefon
tatuaż telefon

Wersje tatuaży z motywem telefonu

Najczęściej szkice tatuaży przedstawiają wygląd pierwszych telefonów, które dziś można oglądać tylko w muzeach.


Tatuaż telefonu retro jest wybierany przez osoby ze świetnym wyczuciem stylu i wyrafinowanym gustem. Szkic telefonu w męskiej wersji można przedstawić z czaszką na ekranie lub z różnymi napisami.

W przypadku kobiet tatuaże można uzupełnić różnymi elementami, na przykład mogą to być kwiaty lub inne wzory.

Często za podstawę szkicu służy obraz Salvadora Dali zatytułowany „Lobster Telephone”. To dość nietypowy szkic, który wygląda bardzo oryginalnie. Tatuaż można uzupełnić za pomocą ważnych dla klienta dat lub słów. Mogą to być słowa „czekam na Twój telefon” lub odwrotnie „oddzwonię”. Osoba, która ma silną więź ze swoimi bliskimi uzupełnia szkic słowami "mama" lub "tata".

Często przedstawiają też rękę sięgającą po telefon – może to symbolizować uzależnienie od gadżetów i chęć otrzymywania jeszcze większej ilości informacji.

Często obok tatuażu wyświetlany jest numer telefonu, co jest bardzo ważne dla właściciela i ma dla niego szczególne znaczenie.

Chcąc być z całym światem na tych samych falach, ludzie często przedstawiają iPhone'a, ujawniając swoją miłość do „jabłka”. Również takie tatuaże mogą mieć przeciwne znaczenie i pokazywać, że człowiek jest daleki od świata przedstawiając obok słowa krytykujące ten gadżet.

tatuaż telefon
tatuaż telefon

Lokalizacja tatuażu

Najczęściej używane miejsca na tatuaż tego typu to: ramię, klatka piersiowa i noga.


Zwykle prace wykonywane są przez mistrzów w stylu old school. Jeśli chodzi o kolor, nic Cię nie ogranicza. Może to być obraz czarno-biały lub kolorowy. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.