Tatuaż lampa - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz lampe?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z lampą?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż lampa

Jednym z najciekawszych i najbardziej przydatnych wynalazków, które dają nam światło i komfort w domu, jest lampa.

Niezależnie od jej rodzaju, daje nam ciepło, usuwa lęki i ciemność. Rozważmy więc znaczeniu lampy w tattoo.

Wynalazek, który od wielu lat jest jednym z głównych atrybutów każdego domu, daje nam możliwość pracy, czytania i relaksu w ciemności, ma bardzo duże znaczenie. To akcesorium jest mocno zakorzenione w każdym zakątku świata i trudno wyobrazić sobie bez niego jakikolwiek dom.

Tatuaż lampa
Tatuaż lampa
Tatuaż lampa

Symbolika lampy w tattoo

Pierwsze znaczenie to powstanie myśli, która przychodzi do głowy.


W ten sposób zaznaczono ciekawe myśli wynalazców, odkrywców, badaczy i czegoś nowego. Lampa symbolizuje rozwiązanie równania, problemu, zadania i dowolnego pytania, oświetlając drogę do jego zrozumienia. Zapalona żarówka to znak narodzin nowej myśli lub pojawienie się długo oczekiwanej odpowiedzi, nad którą trzeba było długo się zastanawiać.

Najpopularniejszą żarówką jest żarówka koloru żółtego, dlatego tatuaż można wypełnić w podobny sposób. Taki wzór będzie odpowiedni dla myślicieli, osób zamyślonych, naukowców, studentów nauk ścisłych. Nie oznacza to, że motyw ten omija kierunki humanistyczne, ale faktycznie jest bardziej charakterystyczny dla nauk ścisłych.

Nieustraszoność jest kolejnym znaczeniem lampy, która daje zwycięstwo nad ciemnością. Na przykład żarówka może symbolizować zwycięstwo nad lękiem. Może to być lęk wysokości, wody lub owadów. Lampa natomiast jest znakiem ochrony przed wszystkim, co przeraża.

Oświecenie to moment, w którym człowiek zdobywa nową wiedzę, a jako specjalista w swojej dziedzinie, podkreśla to ciekawym tatuażem z motywem lampy. Oświecony umysł człowieka będzie generował nowe idee, oświetlając ścieżkę i omijając ciemność. Lampa lub żarówka wskaże wybraną przez niego drogę.

Tatuaż lampa

W tym przypadku ma również znaczenie fizyczne zwycięstwo nad ciemnością.

Być może, patrząc na historię powstania tego obiektu, osoba ocenia jego wygląd jako genialne zjawisko. Pokazuje to szacunek i oddanie hołdu nauce.

Dodatkowo na lampie może znajdować się logo firmy. Na przykład studio animacji Pixar wykorzystuje lampę jako logo marki. To właśnie „Wieża Eiffla” firmy, od razu wskazująca widzowi co będzie dalej pokazywane na ekranie telewizora lub komputera. Tym samym fan zarówno studia, jak i jego produktu może wykorzystać logo swojej ulubionej firmy do tatuażu.

Ponadto są prace wykonywane z punktu widzenia estetyki, gdzie cały świat znajduje się w lampie: może to być dno oceanu, pustynia, miasto lub prowincja, a nawet cała planeta. Żarówka może zawierać wszechświat, podobnym logo posługują się zwolennicy ochrony przyrody.

Tatuaż lampa
Tatuaż lampa

Lokalizacja tatuażu

Tatuaż lampy można wyraźnie przypisać do uniwersalnego.

Taki tatuaż będzie dobrym pomysłem na piękną i stylowa ozdobę dla każdego. Wielkość pracy można dopasowac do miejsca, w którym chcemy wykonać wzór.

Moze to być ręka lub przedramię, co sprawi, że tatuaż będzie widoczny dla wszystkich przechodniów. Nawiasem mówiąc, szkic lampy można uzupełnić o inne elementy, które Cię zainteresują: napis podkreślający Twoje spojrzenie na znaczenie tatuażu lub sama lampa w średniowiecznym stylu. Stara średniowieczna lampa może symbolizować oczekiwanie, samotność, tęsknotę za ukochaną osobą. Taka praca będzie niesamowitym rozwiązaniem dla osoby romantycznej. Sama lampa może też wyrażać ideę pamiętanej przeszłości, oczywiście w tym przypadku zostanie przestawiona jako dokładne powtórzenie oryginału.

Wybór wzoru może być trudny, więc zawsze możesz skontaktować się z tatuatorem, aby uzyskać poradę i unikalna pracę, która nie będzie podobna do innych.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.