Tatuaż gęś - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz gęsia?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z gęsiem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż gęś

W świecie zwierząt i ptaków istnieje wiele różnych znaczeń, co pozwala wybrać tatuaż o dowolnej tematyce według swoich upodobań.


Co oznacza tatuaż z tym wzorem? Na to pytanie udzielimy odpowiedzi poniżej.

W większości przypadków ptak symbolizuje wolność. Gęś niesie ze sobą tę samą esencję: osoba z takim tatuażem może być podróżnikiem niezwiązanym z domem lub krajem. Wolność może przejawiać się na wiele sposobów, na przykład wolność w relacjach, zarówno w romantycznych, jak i biznesowych. Swoboda myśli pozwoli Ci znaleźć świeże rozwiązania w każdej sytuacji i wymyślić nowe pomysły. Wolność myśli jest również ważna w wielu zawodach. Wolność przyda się także żeglarzom, gdyż rozległe przestrzenie oceanu pozwalają poczuć całkowite wyzwolenie od hałasu i problemów. To samo może dotyczyć pilotów.

Tatuaż gęś
Tatuaż gęś
Tatuaż gęś

Inspiracja jest kolejne znaczeniem tatuażu gęś.


Ptak, a raczej tatuaż z gęsiem symbolizuje wyobraźnię i myśli, które naprowadzą autora do nowego rozdziału książki, a naukowca do odkrycia. Inspiracja w postaci tatuażu stanie się zarówno symbolem, jak i talizmanem dla osób, które potrzebują świeżych pomysłów i nie mogą żyć bez kropli natchnienia. Może to dotyczyć również nie tylko pracy, ale i hobby właściciela.

Bliskość bóstwa. Takie znaczenie od dawna ma tatuaż przedstawiający gęsia. Dzieje się tak dlatego, że ptak może wznieść się do nieba, gdzie od niepamiętnych czasów, według wierzących, znajduje się panteon bóstw starożytnych lub raj. Ptak, który spędza dużo czasu w powietrzu, może symbolizować bliskość świętych chwil wiary człowieka.

Lekkość. Pozwala ptakowi szybować po niebie. Szkic gęsia będzie dobrym rozwiązaniem na tatuaż dla osób, które czują się swobodnie i lekko pracując w dużych firmach, w innych krajach oraz mając wiele drastycznych zmian.

Wzniosłość osoby. Chodzi o samopoznanie, doskonalenie siebie i rozwój wewnętrznego świata.

Tatuaż gęś

Przez kogo
wybierany jest tatuaż gęś?

Zastanówmy się więc, kim są ludzie, którzy umieszczają na skórze szkic gęsia.


Biorąc pod uwagę powyższe, może to być osoba, która chce udoskonalić siebie, poznawając świat. Jest to osoba natchniona i inspirująca, która potrafi tworzyć wiele nowych rzeczy. Ponadto istnieje mniej używane znaczenie, którego początki znajdują się w Egipcie: tatuaż wzmacnia małżeństwo i miłość, działając jako talizman. W tym sensie tatuaż jest utożsamiany, podobnie jak sam ptak, z łabędziem, a jego znaczenie i symbolika są podobne.

Tatuaż gęś
Tatuaż gęś
Tatuaż gęś

Charakter osoby wykonującej taką pracę zawiera ważny szczegół: jest obrońcą, patronem, ratownikiem.


Gęś symbolizuje również związek z bogiem wojny starożytnego Rzymu. Z drugiej strony Egipcjanie nadali tatuażowi sens życia i dobrobytu, aby człowiek był obdarzony ochroną i witalnością.

Wszystkie powyższe znaczenia odnoszą się wyłącznie do dzikich gęsi. Według starożytnych Sumerów drób jest symbolem dbania o dom, chcociaż ma też niezbyt przyjemne znaczenia - gadatliwość i głupota.


Niemniej jednak w większości przypadków wszystkie znaczenia są twórcze, dlatego symbol gęsia niesie ze sobą pozytywne przesłanie. Znając interpretację tego tatuażu, pozostaje Ci wybrać szkic, styl oraz kolorystykę tatuażu według własnego uznania. Lokalizacja pracy nie ma znaczenia, gdyż nadal pozostanie ono pozytywne. Jesteśmy zawsze gotowi, by zaoferować Ci naszą pomoc w doborze wzoru oraz realizowaniu odpowiedniego tatuażu.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.