Tatuaż mózg - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Mózg?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Mózgiem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż mózg

Tatuaże w formie serca są popularne wśród osób obu płci symbolizując miłość i romantyczność.

Rzadko są używane inne narządy, jednak egzotyczne tatuaże wciąż cieszą dużą popularnością. Co oznacza tatuaż mózgu na ciele? Rozważmy poniżej.

Mózg jest głównym organem służącym do myślenia, który pozwala nam stawać się mądrzejszymi, zapamiętywać różne zdarzenia, marzyć i tworzyć, jest naszym procesorem. Do tej pory funkcji niektórych jego części pozostają tajemnicą, która zostanie ujawniona w przyszłości.

Tatuaż mózg
Tatuaż mózg
Tatuaż mózg

Symbolika mózgu w tattoo

Tatuaż przedstawiający mózg symbolizuje umysł i intelekt, które są istotą samego narządu.

Jest to symbol rozwoju człowieka jako takiego, a także rozwój ludzkości na etapie prymitywnego systemu komunalnego. Wraz z biegiem ewolucji ludzkie ciało przeszło wiele zmian: budowę układu kostnego, rodzaj czaszki, włosy itd. Mózg również został poddany tym samym zmianom, pozwalając człowiekowi wymyślić najpierw kij, a następnie doskonalsze narzędzia pracy; samochody, wieżowce, telewizja, wszystko to kiedyś powstało w mózgu człowieka.

Zatem znaczeniem tatuażu mózgu może być także ewolucja, która pozwala nam teraz czytać ten tekst, a także dokonywać świadomych wyborów w ciągu życia. Ewolucja, historia powstania świata, tworzenie najbardziej niezwykłych i znanych przedmiotów - to stuprocentowa zasługa mózgu.

Osoba z tatuażem w formie mózgu chce wskazać, że dąży do rozwoju, nie zapominając o historii i ewolucji samej ludzkości. Wyróżnia jej wysoki poziom inteligencji, która potrafi zaskoczyć i zadziwić innych, jest miłośnikiem książek, dotyczących różnych tematów i nauk. Niełatwo dzieli się swoją wiedzą, przechowując ją w swojej głowie.

Istnieje również wiele filmów, opowiadań i powieści, wierszy i kreskówek, które poruszają temat mózgu. Popularne są opcje kolorowych wzorów, w którym narząd ten działa jako marionetka w ręce osoby, która nim steruje. Można powiedzieć, że człowiek sam kontroluje i reguluje pracę tego organu, odsiewając wiedzę od świata bardziej duchowego.

Tatuaż mózg
Tatuaż mózg

Egzotyczny i mało używany tatuaż w formie mózgu nakładany jest na samą czaszkę klienta, aby pokazać, co się pod nią kryje.

Romantycy i filozofowie są fanami tatuaży, w których obraz składa się z dwóch części: półkuli mózgu i połówki serca. Taki tatuaż symbolizuje sposób myslenia za pomocą emocjonalnego serca i racjonalnego mózgu. Nawiasem mówiąc, procent połówek może być różny, w zależności od życzeń i preferencji klienta.

Mózg z kręgosłupem wskazuje na zainteresowanie biologią czy nawet anatomią człowieka. Taki tatuaż mogą wykonać osoby pasjonujące się nauką i znajomością świata. Jest to dość brutalny wzór i nadaje się do zdobienia skóry rockera lub motocyklisty.

Dziewczyny rzadziej, ale wciąż decydują się na tatuaż z motywem mózgu, jednak w tym przypadku praca będzie jaśniejsza, aby ozdobić i uatrakcyjnić ciało właścicielki tatuażu.

Mózg w żarówce ma inne znaczenie. Może być częścią obrazu biomechanicznego lub mówić o nieuniknionym połączeniu człowieka i technologii.

Takie prace mogą mieć wiele opcji:

  • Metalowa czaszka, w środku której znajduje się mózg.
  • Szare klatki z częściami mechanicznymi i mikroukładami.
  • Wiewiórka w kole, która kręci i uruchamia mózg.


Istnieje wiele opcji tatuaży, ale z pomocą doświadczonego tatuatora oraz jego wyobraźni, możesz znaleźć dla siebie najbardziej odpowiedni wzór. Jeśli nie udało Ci się dokonać wyboru, zawsze chętnie Ci pomożemy.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.