Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz piramidy?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z piramidami?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż piramida

Piramidy to miejsca, w których łączą się dwa równoległe światy: boski i ludzki. Mieszkańcy starożytnego Egiptu uważali piramidy za znak słońca, a także za znak faraonów oraz ich życia wiecznego.


Inne znaczenie majestatycznych budowli wiąże się z ogniem. Obrazy z piramidami mają głęboką interpretację w branży tatuażu. Konstrukcja piramidy ma kilka określeń, z których najbardziej podstawowe to: dążenie do samorozwoju, doskonałość; dążenie do zdobywania umiejętności. Jest to jeden ze znaków bogactwa, na podstawie którego tatuaż piramidy jest stosowany jako talizman, który przyciąga finanse.

Wszyscy wiedzą, że piramida egipska jest jednym z 7 cudów świata, gdyż w starożytności uważano je za święte, a faraonowie wykonywali w nich różne czynności rytualne. Są to bardzo silne struktury, które przetrwały wiele tysiącleci.

Ważnym kryterium w interpretacji tatuażu piramidy jest jego przedstawienie: piramida zwykła lub odwrócona; rysunek z dodatkowymi elementami lub z ich brakiem tak dalej. Wszystkie te kryteria wpływają na znaczenie. Obraz piramidy niesie ze sobą znaczenie dobrobytu i rozwoju duchowego. Odwrócona piramida, której szczyt jest skierowany w dół, różni się swoją interpretacją.

Tatuaż piramida
Tatuaż piramida

Znaczenie
tatuażu piramidy

Tatuaż z tym obrazem niesie ze sobą wiele znaczeń.

 1. Stabilność.
  1. Zazwyczaj szkic piramidy wybierają osoby zmotywowane, wierni swoim decyzjom, poglądom i priorytetom.
 2. Moc, wielkość.
  1. Tatuaż na ciele człowieka charakteryzuje go jako osobę, która chce być zawsze o krok z przodu. Dotyczy to bogactwa materialnego, wysokich stanowisk i tak dalej. Tacy ludzie zawsze starają się być w najlepszej formie i zdobywać nowe szczyty.
 3. Duchowość.
  1. Mówi o pragnieniu duchowego rozwoju właściciela tatuażu. Również taki obraz wskazuje na kreatywnośc osoby.
 4. Bogactwo, dobrobyt.
  1. Ta interpretacja wynika z faktu, że faraony zostali pochowani wraz ze swoim bogactwem. Dlatego tatuaż w kształcie piramidy jest często nakładany na ciało jako znak przyciągania dobra materialnego.
 5. Piramida z okiem.
  1. Inną nazwą tego obrazu jest oko opatrzności. Z reguły w branży tatuażu wykorzystywano oko Boga Ra (Boga słońca) z dodawaniem elementów dodatkowych (drzewa, rośliny, promienie słońca). W piramidzie często znajduje się obraz innych piramid, co oznacza potężny związek między człowiekiem a mocą Ziemi, a także jest amuletem, który chroni swojego właściciela przed wszystkim złym.
 6. Obraz piramidy.
  1. Wśród fal morskich oznacza odporność na wszelkie przeciwności losu, zdolność do wytrwałości.
 7. Żmija.
  1. Czołgająca się na szczyt piramidy oznacza dążenie do celu i mądrość.

Tatuaż piramida
Tatuaż piramida
Tatuaż piramida

Różnorodność wykonania

Piramida jest uniwersalnym obrazem, który jest równie popularny wśród męskiej i żeńskiej połowy ludzkości.Z reguły piramida jest przedstawiana na ramieniu, plecach, dłoniach. Obraz budowli na nadgarstku jest również powszechny, głównie u kobiet. Tatuaż wykonywany jest zarówno w czerni i bieli, jak i w kolorze. W takim przypadku obraz może być realistyczny lub wykonany w dowolnym stylu. Wszystko zależy od życzeń klienta i fantazji tatuażysty.

Tatuaż z motywem egipskim ma wiele znaczeń, które są wypełnione głęboką symboliką. Wybierając tatuaż w kształcie piramidy, wybierasz dla siebie najpotężniejszy amulet na całe życie.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców