Szkice tatuażu „Sakura” - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz sakure?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z sakurą?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice
tatuażu „Sakura”

W dziedzinie tatuażu artystycznego szczególnie popularne są tatuaże z motywami kwiatowymi.

Wizerunki róż, piwonii, mieczyków i innych kwiatów często można znaleźć nie tylko na kobiecych ciałach, ale także na przedstawicielach silniejszej połowy – mężczyznach. Wśród wielu opcji szkiców z kwiatami szczególnie popularne są szkice przedstawiające Sakurę.

Szkic tatuażu sakury jest popularny zarówno wśród dziewcząt, jak i mężczyzn. Istnieje wiele opcji wykonania sakury, z wieloma dodatkowymi elementami. Co oznacza sakura w sferze tatuażu? O tym i wielu ciekawych rzeczach dowiesz się z naszego artykułu.

Szkice tatuażu „Sakura”
Szkice tatuażu „Sakura”

Oznaczenie sakury w dziedzinie tatuażu artystycznego

Na podstawie historii sakura uosabiała władzę, wyższość, wzniosłość.

Drzewo to rosło w ogrodach tylko wśród osób o wysokim statusie materialnym, świadcząc o ich zamożności i bogactwie.

Ulotność. Jak wiadomo, sakura kwitnie przez dość krótki czas. Jednocześnie kwiaty wiśni są tak delikatne, że nawet lekki wietrzyk spowoduje, że drzewo odpadnie. Ze względu na tę cechę tatuaż sakura oznacza również przemijanie życia. Sakura jest również uosobieniem cyklu życia żywych istot od narodzin do końca życia. Oprócz przemijania życia innym znaczeniem jest przemijanie miłości.

Buddyści kojarzyli sakurę z nietrwałością, w poezji często kojarzono ją z minionymi młodymi latami lub minioną miłością.

W Japonii sakura uosabia płodność, ponieważ Sakura kwitnie wiosną, w ciepłym sezonie, co oznacza, że nadszedł czas, aby sadzić plantacje ryżu.

Szkice tatuażu „Sakura”
Szkice tatuażu „Sakura”
Szkice tatuażu „Sakura”

Tatuaż sakury oznacza także skromność, niewinność, młodość, czułość.

Gałąź sakury

  • Gałąź sakury w początkowej fazie kwitnienia symbolizuje początek życia, a także: pragnienie zmiany i dobrobytu, powodzenia w miłości, sukcesu w biznesie.
  • Gałąź sakury z opadającymi kwiatami mówi o niespełnionych nadziejach, utracie miłości, rozczarowaniu.Kwiat sakury

  • Kwiat sakury jako pojedynczy element tatuażu, oznacza piękno, kobiecość, młodość.
  • Jako dodatkowy element, kwiat sakury wskazuje, że jego właściciel (właścicielka) jest osobą delikatną.
  • Kwiaty sakury są również przypomnieniem dla ludzi, aby docenić każdą chwilę życia, cieszyć się drobiazgami, doceniać ludzi, którzy są w pobliżu. W końcu życie jest ulotne.

Szkice tatuażu „Sakura”
Szkice tatuażu „Sakura”

Lokalizacja tatuażu sakury na ciele

Szkic sakury jest odpowiedni dla każdej części ciała, wszystko zależy od twoich życzeń i wyobraźni.

Sakura będzie wyglądać bardzo delikatnie i pięknie na nadgarstku lub na szyi. Gałąź sakury wygląda pięknie na brzuchu, przedramieniu, dłoni. Jeśli chcesz przedstawić drzewo, najlepiej wybrać duże obszary ciała, takie jak plecy.

Styl obrazu tatuażu sakury może być różny. Jeśli chcesz realistyczny obraz sakury, musisz poszukać mistrza z doświadczeniem w stylu realizmu. Ponadto sakura w stylu akwareli wygląda bardzo pięknie i niezwykle delikatnie. Odpowiedni jest również styl tresh polki, w tym stylu przeważają odcienie czerwieni i czerni, styl wydaje się kpić z przyjętego przez społeczeństwo standardu.

Jeśli chodzi o dobór kolorów, tatuaże z sakurą wykonywane są zarówno w kolorze, jak i w czerni i bieli.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.