Szkice tatuaży kości do gry - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz kamienie do gry?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z kamieniami do gry?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice tatuaży kości do gry

Obszar tatuaży jest wypełniony kolosalną liczbą bardzo różnych obrazów.


Usługa ozdabiania ciała za pomocą obrazów jest dziś niezwykle popularna, ma wielu fanów na całym świecie. Rysunki ciała są popularne zarówno wśród chłopców, jak i słabszej płci. Tatuaż artystyczny jest najbardziej popularny wśród młodego pokolenia. W końcu, gdy jest młody, chcę się pokazać, zwrócić na siebie uwagę, zademonstrować swoją wyjątkowość. To właśnie usługa tatuażu pomaga w tym najlepiej. Za pomocą tatuażu możesz pokazać ludziom swoje wartości, zainteresowania, zasady i tak dalej. Wśród masy popularnych szkiców bardzo poszukiwane są szkice tatuaży kości do gry.

Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl na widok kości do gry, jest hazard, powodzenie, ryzyko. Dość często taki obraz znajduje się na ciele osób uprawiających hazard, które starają się złapać fortunę. W takim przypadku tatuaż będzie oznaczał powodzenie, ryzyko i fortunę. Czy to jednak jedyne oznaczenie kości do gry w branży tatuażu?

Kości do gry

Interpretacja
w sferze tatuażu

Kości są wypełnione głęboką interpretacją, która ma starożytne korzenie.

  • W odległej starożytności miały znaczenie przypadkowości, niestałości życia i porywczości. Starożytne księgi opisywały kości jako pomocników dla ludzi i z ich pomocą podejmowano wiele ważnych decyzji. Na tej podstawie tatuaż kości do gry działa jak talizman dla tego, kto nosi ten wizerunek na swoim ciele.
  • Przy pomocy kości w czasach starożytnych szamani przepowiadali przyszłość i pomagali ludziom podejmować dalsze decyzje. Starożytne rękopisy wspominały również o kościach, ich pozycja odgrywała ważną rolę w życiu każdego człowieka.
  • W religii chrześcijańskiej, kości wiążą się z cierpieniami Chrystusa. Przecież kiedy Jezus został ukrzyżowany, rzymscy żołnierze przy pomocy kości zdecydowali, do kogo będzie należeć szata Chrystusa. W tej religii kości wspomina się 77 razy, z ich pomocą wierzący rozpoznali wolę Boga i zbliżаli się do niego.
  • Mitologia rzymska łączyła kości jako atrybut Trzech bogiń Gracji, które uosabiały atrakcyjność, a także wszystko, co piękne i radosne w życiu ludzi i natury.
  • Na znaczenie tatuażu kości do gry wpływają również liczby przedstawione na kościach.
  • Na przykład, jeśli spadła siódemka – ta liczba oznacza fortunę.
  • Liczba "sześć" jest znakiem harmonii, szczęścia, piękna i zdrowia.
  • Kości do gry mają sześć ścian, które również mają szczególne znaczenie. W Chinach sześciokąt uosabia Wszechświat.
Kości do gry
Kości do gry

Opcja obrazu

Szkic tatuażu kości nie wymaga dużej powierzchni ciała.


Taki tatuaż wygląda dobrze na szyi, nadgarstku lub na nodze. Jednakże, gdy w szkicu znajdują się różne dodatkowe elementy, dla tatuażu wymagany jest obszar wolumetryczny, taki jak przedramię lub plecy. Koście mogą być w dowolnej odmianie kolorów: czarno-biały, czerwony, niebieski, czarny i tak dalej. Wszystko zależy od twoich życzeń i fantazji mistrza tatuażu.

Jest to uniwersalny obraz, równie popularny wśród płci męskiej i żeńskiej. Taki tatuaż wygląda bardzo nietypowo i oryginalnie, jest szczególnie popularny wśród młodego pokolenia.

Podsumowując, można powiedzieć, że tatuaże z kośćmi do gry są najczęściej wybierane przez hazardzistów, którzy uwielbiają sprawdzać swoją fortunę. Dla takich osób adrenalina i ryzyko są ważnymi kryteriami ich życia. Bez żywych emocji właściciel takiego tatuażu po prostu się znudzi.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.