Tatuaż Statua Wolności - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Statue Wolności?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Statuą Wolności?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż statua wolności

Z pewnością każdy wie o takiej konstrukcji jak Statua Wolności.

Słynny pomnik to ucieleśnienie idei demokracji, majestatyczny symbol Nowego Jorku. Posąg znajduje się kilka kilometrów od Manhattanu, na wyspie zwanej „Liberty Island”. Statua podziwia swoją wielkością, nic więc dziwnego, że jej wizerunek jest tak popularny w branży tatuażu.

Tatuaż Statua Wolności jest popularny na całym świecie, wśród obu płci. Jakie jest znaczenie tego tatuażu? Тa jakiej części ciała najlepiej go przedstawić i w jakim stylu? Dowiesz się z naszego artykułu.

tatuaż Statua Wolności

Znaczenie tatuażu

  • Szkic tatuażu „Statua Wolności” jest bardzo poszukiwany wśród młodego pokolenia, które demonstruje swoją wiarę w ideał równości, oddania, sprawiedliwości. Z reguły ten obraz częściej zdobił ciała amerykańskiej młodzieży, jednak z biegiem czasu tatuaż jest dostępny dla każdego mieszkańca innego kraju.
  • Szkic Statuy Wolności na przedramieniu charakteryzuje jego właściciela jako osobę uczciwą, spokojną, sprawiedliwą i sumienną.
  • Znaczenie posągu w tatuażu może się różnić w zależności od elementów dodatkowych. Oryginalne znaczenie wpisuje się w klasyczne wykonanie tatuażu: kobieta w koronie, prawą ręką unosi pochodnię, a lewą trzyma tablicę kamienną. Dziś obraz może się zmieniać w zależności od życzeń klienta: można zmienić twarz posągu, obiekty, które trzyma w dłoniach i tak dalej. Dodawanie określonej frazy, zmienia również sens obrazu.
  • Dość często można znaleźć wizerunek Lady Liberty z bronią w rękach, często z karabinem maszynowym. Ten obraz mówi o proteście przeciwko rządowi.
  • Symbol wyzwolenia. Ta interpretacja wynika z faktu, że Lady Liberty stoi jedną nogą na zerwanych kajdankach. Taki obraz charakteryzuje swojego właściciela jako osobę skazaną na wolność (metaforycznie). Innymi słowy, osoba jest wolna od lęków, pewnych okoliczności.
  • Pochodnia Statuy Wolności ucieleśnia wiarę w przyszłość. To znaczenie wynika z faktu, że pochodnia oświetla naszą drogę w ciemności, żeby nigdy nie zbłądzić.
  • Statua Wolności trzymająca magnetofon lub nosząca słuchawki i okulary wskazuje na to, że we współczesnym świecie można czcić tradycje, ale jednocześnie nie zapominać, że czas mija, wszystko się zmienia i pojawiają się też nowe wartości.Każda osoba samodzielnie nadaje tatuażowi własne znaczenie. Często szkic Statuy Wolności wybierają ludzie, którzy odwiedzali Amerykę lub mieszkali tam od jakiegoś czasu. W tym przypadku posąg jest przedstawiany na tle flagi USA. Warto też zauważyć, że obraz ten wymaga dużego obszaru na ciele, aby w pełni oddać całą jego wielkość. W związku z tym wzór wykonywany jest w stylu realistycznym. Należy jednak ostrożnie podchodzić do wyboru specjalisty, który zna się na tym stylu wykonania i posiada wystarczająco dużo wiedzy i doświadczenia.

tatuaż Statua Wolności
tatuaż Statua Wolności
tatuaż Statua Wolności

Lokalizacja tatuażu

Tatuaż spektakularnie wygląda na dużych obszarach ciała, takich jak plecy, przedramię, klatka piersiowa oraz górna część nogi.

Na mniejszych obszarach tatuaż wygląda mniej efektownie, ale też dość oryginalnie. W każdym bądź razie sam decyduje, gdzie chce umieścić tą lub inną pracę. Nie ma żadnych ograniczeń związanych z jej lokalizacją.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.