Tatuaż koala - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz koale?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z koalą?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż koala

Od czasów starożytnych wizerunek zwierząt niósł określone znaczenie, dawał właścicielowi siłę, inteligencję, mądrość, odwagę, spokój i wiele innych cech.

Przeanalizujmy więc znaczenie tatuażu koala.

Koala to zabawne słodkie zwierzę, a tatuaż z jego wzorem najczęściej mówi o właścicielu to samo, co można powiedzieć o samym ssaku. Urocze zwierzę, które swoim wyglądem w formie tatuażu podoba się zarówno dorosłym, jak i dzieciom, nadal posiada swoje własne cechy.

tatuaż koala

Symbolika koaly w tattoo

Biorąc pod uwagę różnorodność świata zwierząt, możesz dopasować do siebie każdego - lwa, słonia lub psa.

Koala uosabia dobroć, a osoba nosząca jej obraz jest osobą dobroduszną i wesołą. Warto dodać też taką cechę charakteru, jak życzliwość, dlatego jeśli odpowiada Ci powyższy opis, być może właśnie ten tatuaż pasowałby do Ciebie najlepiej.

Inną cechą charakteru zwierzęcia jest lenistwo. Co to może powiedzieć o człowieku? To pewność w jego działaniach, stałość, powolność w podejmowaniu decyzji, a także w rozwiązywaniu problemów. Taka osoba spokojnie będzie prowadzić rozmowę na każdy temat, swobodnie komunikować się z przyjaciółmi, dlatego można jej nazwać pozytywnym flegmatykiem.

Koale uwielbiają również nocny tryb życia, więc jeśli masz tendencję do chodzenia w nocy lub uwielbiasz nocne spacery po mieście, tatuaż z koalą będzie Ci pasował. Cechą definiującą jest lojalność, co oznacza, że taka osoba będzie lojalna wobec przyjaciół i rodziny, swoich przekonań i pracy. Krótko mówiąc, jest uosobieniem niewinności i stabilności.

Jeśli jest Ci bliska natura, a większość wolnego czasu spędzasz w lesie lub nad rzeką, znaczenie tatuażu będzie również dla Ciebie odpowiednie. Biorąc pod uwagę to, że koale jedzą rośliny, są one dobrym symbolem wegetarianizmu, który pozwala wskazać na swój wybór.

Koale są samotnikami. Samotny tryb życia nie jest odpowiedni dla wszystkich, dlatego wybierając szkic koali, podkreślasz jego symbolikę. Ponadto zwierzęta te są zaradne i troszczą się o swoje potomstwo. Niezależność ssaka również może być znaczeniem tatuażu.

tatuaż koala
tatuaż koala

Tatuaż koala dla
kobiet i mężczyzn

Dziewczyny najczęściej wybierają tatuaż przedstawiający koalę, bo wygląda ono całkiem uroczo.

W rzeczywistości tatuaż ten jest uważany za dekoracyjny, ale przydatne też będzie zrozumienie jego znaczenia. Właścicielką tatuażu z reguły jest miłą i sympatyczną osobą. Spokój, miłość do natury, medytacja i joga, a także miłość do zwierząt – oto portret dziewczyny z motywem koaly.

Mężczyźni rzadziej używają takich wzorów na skórze, ale najczęściej praca jest wykonywana w czerni i bieli lub w jednolitych kolorach, a sam szkic koali przedstawiany jest schematycznie. Broniąc swojego terytorium, koale mogą być agresywne, dlatego obecne jest również męskie znaczenie tatuażu. Poza tym taki tatuaż mówi, że jego właściciel kocha spokój i samotność.

tatuaż koala

Lokalizacja tatuażu

Kobiety często preferują zabawne i miłe tatuaże wykonywane na ramionach (może to być ręka, przedramię lub obszar barku) albo na nogach (podudzie, udo).

Jeśli dziewczyna nosi krótkie bluzy i T-shirty, dobrym rozwiązaniem byłoby zrobienie sobie małego tatuażu na brzuchu. Sama praca może być kolorowa, ozdobiona roślinnością, trzciną i kwiatami, a także innymi zwierzętami, które mogą stać się dodatkowymi elementami pracy. Jako tło można wybrać drzewa.

Mężczyźni preferują bardziej męskie wersje tatuażu z koalą, aby podkreślić agresję i sztywność. W tym przypadku tatuaż wykonywany jest w czerni i bieli. Wielkość pracy dla obu płci może być różna, dlatego wszystko zależy od preferencji samego klienta.

Internet otwiera szeroką gamę najlepszych szkiców, ale każdą pracę można ulepszyć za pomocą własnych pomysłów. Dopasuj do siebie odpowiedni wzór lub skorzystaj z pomocy naszych specjalistów, aby praca mogła odzwierciedlić wszystkie Twoje życzenia.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.