Tatuaż meduza - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz meduze?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z meduzą?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż meduza

Piękne stworzenie morskie w wielu rozmiarach i kolorach, uważane za zdobywcę najdalszych zakątków oceanu, jest dość rzadko używanym wzorem do tatuażu.


Jakie więc jest jego znaczenie? Rozważmy poniżej.

Piękne, prawie nieuchwytne kształty meduzy, łatwo gubią się na tle dna morskiego, będąc prawie przezroczystymi. Wspaniałość tego stworzenia jest trudna do przecenienia. Meduzy są ozdobą mórz i oceanów, których woda jest usiana kolorowymi odblaskami.

Tatuaż meduza

Symbolika meduzy w tattoo

Dla większości osób tatuaż z meduzą jest tylko ozdobą.

Na ciele można przedstawić kilka meduz na dnie oceanu, dodawając różne elementy i nie bać się swoich pomysłów.

Te morskie stworzenia symbolizują przejrzystość i lekkość. Oznacza to, że osoba, która wybrała dla siebie szkic meduzy, będzie miała łatwy i prosty styl komunikacji, czystość w myślach. Warto zauważyć, że takie znaczenie jest bardziej popularne wśród osób płci żeńskiej, ponieważ lekkość i łatwość są często kojarzone z kobiecymi cechami charakteru. Przezroczystość słów, uczuć i otwartość są również częścią tej osoby, która decyduje się na zrobienie takiego tatuażu.

Jaskrawość jest charakterystyczną cechą meduzy, ponieważ dziewczyna z takim tatuażem będzie preferować różne wesołe kolory ubrań, kosmetyków i wszystkiego, co ją otacza. Być może będzie to wyrażać się w kolorze jej włosów lub w innych elementach stylu. Osoba z takim tatuażem postara się, aby otaczający jej świat był równie interesujący i barwny.

Nieuchwytność jest kolejnym znaczeniem przypisywanym tatuażowi meduzy. Jeśli kiedykolwiek próbowałeś dotknąć tego stworzenia, natychmiast zrozumiesz, że nie jest tak łatwo je złapać. Jest jak woda przeciekająca się przez palce, próbująca się uciec. Dotyczy to również osoby z tatuażem meduzy: jest to osoba nie do powstrzymania, poszukiwacz przygód. Taką osobę rzadko spotkasz drugi raz na tym samym miejscu, ciągle szuka nowych wrażeń, poznawając świat.

Tatuaż meduza
Tatuaż meduza

Zwinność i szybkość to także charakterystyczne cechy tego stworzenia.

Szkic meduzy będzie odpowiedni dla osób szybkich, zaradnych i niewidzialnych. Mogą szybko wniknąć w świat innego człowieka i równie szybko go opuszczać, rozwiązać problem bez większego wysiłku i ujść bezkarnie. Inteligencja i pomysłowość przyczyniają się do tego wszystkiego w każdym momencie życia takiej osoby.

Nie jest wykluczona opcja, w której wszystkie powyższe cechy łączą się w charakter jednej osoby. Często są to piękne dziewczyny, które ciągle się rozwijają, mają dużo hobby i kochają przygody.

Tatuaż meduza
Lokalizacja tatuażu

Najcześciej takie tatuaże znajdują się na ramionach, nogach i biodrach.

Dziewczyny ozdabiają swoje ciała, decydując się na tatuaż z boku brzucha. Dodatkowymi elementami wzoru mogą służyć bąbelki powietrza, koralowce, skarb lub zatopiony statek leżący na dnie.

Rozmiar tatuaży może się różnić w zależności od osobistych upodobań, a dla kontrastu stworzenie można przedstawić w różnych rozmiarach i kształtach. Można użyć też absolutnie dowolnych kolorów, aby praca była bardziej zauważalna. Zwykle klienci preferują widoczne części ciała. Jeśli nie możesz poprzestać na żadnej konkretnej opcji, wyboru szkicu można dokonać z pomocą naszego specjalisty. Podkreslić wzór można za pomocą wykonania go w dowolnym stylu i nurcie, co sprawi, że praca będzie prezentować się równie interesująco nawet w stylu monochromatycznym.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.