Tatuaż lornetka - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Lornetke?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Lornetką?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż lornetka

Wybór szkicu do tatuażu nie jest łatwy, musisz opierać się na swoich preferencjach życiowych, hobby i charakterze.


Lornetka zapewnia szerokie pole widzenia, pomagając w obserwacji na dużej przestrzeni. Jakie jest znaczenie tego symbolu? Czytaj poniżej.

Praktyczny i użyteczny przedmiot, który przez wiele lat i dekad umożliwiał obserwację odłegłych obiektów, które są niewidoczne gołym okiem. Nadane znaczenie ma nieco więcej interpretacji, co pozwala poszerzyć liczbę miłośników tego tatuażu.

Tatuaż lornetka

Symbolika lornetki

Osoba z takim tatuażem z góry planuje swoje działania, zastanawiając się nad każdym krokiem.


Jaki wpływ na jego życie to ma? Taki człowiek zawsze planuje swój dzień, jest gotowy na niespodzianki i zmiany w planach, ale w przypadku ich braku może z łatwością podążać za swoim harmonogramem.

  • Przezorność i przemyślane decyzje, myślenie na kilka króków do przodu, a także stworzenie planu wdrożenia działań to cechy właściciela takiego tatuażu. Sprawi on, że wakacje będą najfajniejsze, a podróż z nim nie będzie zwiastować nieoczekiwanych problemów i sytuacji.
  • Drugim znaczeniem tatuażu z lornetką jest rozmarzoność jego właściciela. Będzie on mówić o dostępnych możliwościach, o najbardziej osobistych pragnieniach. Jest zamyślonym filozofem i romantykiem, który przez pryzmat swojej lornetki dostrzeże szansę na rozwiązanie wszelkich problemów.
  • Bogactwo pomysłów i sugestii, fantazji i wyobrażeń jest doskonałym towarzyszem dla artysty, pisarza i każdej kreatywnej osoby.
  • Trzecie znaczenie jest odpowiednie dla podróżników i żeglarzy. To właśnie ci ludzie mogą być długo poza domem, wybierając najciekawsze wcielenia swoich marzeń.
  • Ponadto lornetka może być częścią ogólnego wzoru tatuażu nałożonego na skórę. Może to być lornetka teatralna zdobiąca ciało kobiety lub mężczyzny, umieszczona na szyi lub dłoniach.
  • Lokalizacja tatuażu w żaden sposób nie wpływa na jego znaczenie.
  • Jeśli właścicielem tatuażu jest myśliwy, rybak lub ewentualnie żołnierz, tatuaż z lornetką może odzwierciedlać jego hobby lub pracę.
Tatuaż lornetka
Tatuaż lornetka
Tatuaż lornetka

Tatuaż z lornetką i jej właściciele

Możesz wytatuować wzór z lornetką w dowolnym stylu, który odzwierciedla Twoje preferencje i światopogląd lub który po prostu Ci się spodoba.


Zwiększa to możliwości pracy samego tatuażysty.

Wykonany rysunek może być częścią innego tatuażu. Będzie on dodatkiem podkreślającym cechy całego projektu. Kolorystyka i odcienie pozwalają na to, aby praca była niepowtarzalna i dlatego dobór tych ważnych elementów należy traktować odpowiedzialnie.

W przypadku dziewczyn praca może być wykonana w formacie trójwymiarowym, z jasnymi kolorami i tłem. Taki tatuaż znakomicie się prezentuje zarówno na podudzie lub ręce, odpowiedni będzie również nadgarstek i brzuch.

Dla mężczyzn w wielu przypadkach tatuaż będzie realizowany trochę inaczej: z wykorzystaniem konturów, soczystej czerwieni i czerni. Łatwo jest wyobrazić sobie szkic, ale jeśli masz problemy z jego rysowaniem, pomożemy Ci z tym w dowolnym z możliwych formatów w naszym salonie. Przed ostatecznym wyborem należy uważnie zapoznać się z jak największą liczbą przykładów prac o podobnej tematyce, aby efekt tatuażu cieszył Cię przez długie lata.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.