Tatuaż kusza - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz arbaleta?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z arbaletem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż kusza

Wybierając wzór do tatuażu trzeba zmierzyć się z ogromną ilością szkiców i informacji o ich znaczeniu.


Przy wyborze odpowiedniego rysunku, możemy natknąć się na niestandardowe interpretacje. Łuk również ma swoje znaczenie.

Tatuaż kusza

Znaczenie tatuażu kusza

Kusza to produkt wykonany z drewna lub tworzywa sztucznego z elementami metalowymi, jest to dokładniejsza wersja łuku.


Kusza od wielu lat jest powszechnie stosowana w wielu krajach, symbolizuje szybkość i ciszę.

Kusza to symbol ochrony, pewności siebie, symbol zwycięstwa i siły. Przez wiele wieków był na straży swojego domu lub miasta, co sprawiło, że jego obraz stał się wystarczająco silny energicznie. Niemniej jednak znaczenie takiego tatuażu to wcale nie wojna czy śmierć, ale wyrafinowanie i dalekowzroczność.

W pierwszych latach swojego istnienia kusza była używana przez wyższą klasę ludności i wojsko, dlatego też uważana za element luksusu i arystokracji. Królewskie polowanie odbywało się za pomocą kuszy, ponieważ jej użycie jest znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze niż polowanie z mieczem czy łukiem.

Tatuaż kusza
Tatuaż kusza

Tatuaż z kuszą można też nazwać symbolem zwycięstwa, ale zwycięstwo to może dotyczyć problemów życiowych i umiejętności ich rozwiązywania.


Może to być nowe stanowisko, zawód lub praca, awans zawodowy. Dlatego takie tatuaże równie często są wybierane przez kobiet i mężczyzn. Sama praca może przekazać wyrafinowanie, które tkwi w istocie obrazu. Styl rysunku może być dowolny do wyboru: jasna i bogata lub monochromatyczna kolorystyka. Nalezy zwrócić uwagę, że wyrafinowany projekt nadal będzie lepiej wyglądać na skórze dziewczyny, ale odpowiednio dobrana praca o wielkich rozmiarach będzie dobrym dodatkiem do stylu każdego mężczyzny.

Aby pomysł był o wiele ciekawszy niż pierwotnie, oprócz samej kuszy można dodać łucznika, a nawet cały oddział, inną broń, florę i faunę, nacierającego lub pokonanego wroga itp. Wszystkie detale urozmaicą projekt, ale też poszerzą jego granicy. Klient sam dobiera łączenie kolorów, postaci i przedmiotów, tworząc ogólny obraz.

Tatuaż kusza

Przez kogo jest
wybierany tatuaż kusza?

Wybór tatuażu nie jest łatwym pytaniem, ponieważ jeśli klient zaczyna od znaczenia, to wybór wzoru staje się dla niego znacznie łatwiejszy.


W końcu myśląc o swoich cechach charakteru, nawykach lub hobby, klient już może zdecydować się na kilka pomysłów. Trzeba tylko przeanalizować prace, a także ich opis.

Tatuaż przedstawiający kuszę wybierze osoba pewna swoich umiejętności, dalekowzroczna, celowa i niezachwiana. To mówi o jej sile i wewnętrznym spokoju. Kusza ujawni wszystkie te cechy, a także ozdobi ciało. Ponadto kusza może być częścią większego obrazu, na przykład fabułą serialu telewizyjnego lub dodatkowym elementem dla postaci na rysunku, więc może to wskazywać na preferencje w sztuce, świecie telewizji lub gier.

Nie zapominajmy, że w naszych czasach tatuaż jest ozdobą, sposobem na wyróżnienie się i pokazanie siebie, okazją do podkreślenia swojego stylu. Niemniej jednak, jeśli tatuaż ma swoją symbolikę, wielu jest zainteresowanych jej poznaniem. A tatuaże z głębszym sensem zawsze zachwycą klienta.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.